Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Почти всички плеъри ги дават, че изкарват 20 - 20000...но за тези честоти (ако изобщо бъдат постигнати) ще ти трябват слушалки, които ще струват колкото самия плеър.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Почти всички плеъри ги дават, че изкарват 20 - 20000...но за тези честоти (ако изобщо бъдат постигнати) ще ти трябват слушалки, които ще струват колкото самия плеър.

А и слух на музикант(и то на доста добър такъв...:) )...въпроса е да няма изкривявания, които дори и едно нетренирано ухо да усеща.А доста player-чета правят такива...

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте и битрейта на mp3-ките.Тествано е,че при всякакъв стил освен класическия,песен в компресия 256kbps или 320kbps няма разлика.Само при класиките се усеща разликата.Това означава,че количеството на mp3-ките намалява значително.Естествено,ценителите трябва да се съобразят с това :).

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз имам няколко въпроса : колко пари е моделът с 128 МБ ; само в 1 цвят ли го има ; има ли слот за допълнителна карта ; има ли модел с 64 МБ,понеже вкъщи от 1 година се мъдри карта с 128 МБ и не е влезнала още в употреба ?!? :confused  :confused

 

ЕДИТ:

Ами значи остават само въпросите дали за 128 мб има други цветове и колко струва :)

Ами в магазина имаше само по един модел от двата(128 и 256 мб) не знам дали има други цветове, но за сметка на това светлината на дисплея може да свети в 7 различни цвята.Слот за допълнителна памет няма понеже самия плеиър е колкото една ААА батерия :)

Link to comment
Share on other sites

Ами в магазина имаше само по един модел от двата(128 и 256 мб) не знам дали има други цветове, но за сметка на това светлината на дисплея може да свети в 7 различни цвята.Слот за допълнителна памет няма понеже самия плеиър е колкото една ААА батерия :)

 

А колко стува :confused

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос: Става въпрос за Creative MUVO 256МБ този дето е в ценовата листа на JAR (122$) като този на снимката ли е Snima tuk Искам да питам има ли дисплей и ако да задължително ли е да се плаща и 20%ДДС отгоре? И още един въпрос: Има ли възможност за добавяне на повече памет(заменяйма ли е) или има ли слот за допълнителна?

 

Shade : До колкото разбрах базовият модел който ти си взел е без памет и си взимал допълнително така ли? Ако да кажи ми колко струва този базов модел без паметта и колко лева ще ми излезе ако си го взема с 256МБ горе-долу?

 

ЕДИТ:

Още се се чудя, но смятам да си взема mp3-player на 1-2 феврурари, но мога да отделя около 160лв. с ДДС някой от моделите който сте избрили (Става въпрос за 256МБ) ще се сместят ли в тези пари и кое ще е оптималното решение за парите? Дайте ми идея че до тук прочетох хиляда постове и всичките са противоречиви, тотално се обърках вече :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос: Става въпрос за Creative MUVO 256МБ този дето е в ценовата листа на JAR (122$) като този на снимката ли е  Snima tuk Искам да питам има ли дисплей и ако да задължително ли е да се плаща и 20%ДДС отгоре? И още един въпрос: Има ли възможност за добавяне на повече памет(заменяйма ли е) или има ли слот за допълнителна?

 

Shade : До колкото разбрах базовият модел който ти си взел е без памет и си взимал допълнително така ли? Ако да кажи ми колко струва този базов модел без паметта и колко лева ще ми излезе ако си го взема с 256МБ горе-долу?

 

ЕДИТ:

Още се се чудя, но смятам да си взема mp3-player на 1-2 феврурари, но мога да отделя около 160лв. с ДДС някой от моделите който сте избрили (Става въпрос за 256МБ) ще се сместят ли в тези пари и кое ще е оптималното решение за парите? Дайте ми идея че до тук прочетох хиляда постове и всичките са противоречиви, тотално се обърках вече  :wacko:

 

Този които е на снимката е Muvo NX и е 128 мб.

Най добре виж тук http://www.nomadworld.com/products/ харесаи си модел и го търси по магазините.

Link to comment
Share on other sites

Аз преди няколко дни получих дивата.Саунда определено е страхотен и много силен(2х40mW).Слушалките, които идват с плейърчето също са доста добри.Батерията, която беше в комплекта(а сигурно се сещате, че тя не е от най-марковите,но е алкална все пак) още не се е приполовила(от вторник, значи 4 дни) като слушам МИНИМУМ по 2 часа на ден(най-вероятно са и повече).Не го препоръчвам обаче на хора, които искат малки размери.

Link to comment
Share on other sites

Аз преди няколко дни получих дивата.Саунда определено е страхотен и много силен(2х40mW).Слушалките, които идват с плейърчето също са доста добри.Батерията, която беше в комплекта(а сигурно се сещате, че тя не е от най-марковите,но е алкална все пак) още не се е приполовила(от вторник, значи 4 дни) като слушам МИНИМУМ по 2 часа на ден(най-вероятно са и повече).Не го препоръчвам обаче на хора, които искат малки размери.

 

Абе от каде си я поръча DIVA-та? Какви са цените най-вече ме интересува ...

Мерси

Link to comment
Share on other sites

Значи в Пловдив само в Технополис я имаше и беше на някакви странни цени(109лв за 32МБ, 149 за 64/128МБ нямам никаква идея защо бяха на една цена).Аз я взех от bgstore.com за 99лв(128МБ).В get.bg е на същата цена...

Link to comment
Share on other sites

сори за offtopica ама не се сдържах- цените на продуктите в http://www.bgstore.com са СВРЪХ нереални!!!!!

Много е скъпо там... само не задавайте тъпи въпроси за кой точно продукт!!!

Ами аз повечето неща като гледам мога да си ги намеря до 40% по-евтино!!! Както и да е...... :)

Link to comment
Share on other sites

Shade : До колкото разбрах базовият модел който ти си взел е без памет и си взимал допълнително така ли? Ако да кажи ми колко струва този базов модел без паметта и колко лева ще ми излезе ако си го взема с 256МБ горе-долу?

Плеъра в момента е ~50 лв. с ДДС. Щях да ти пейстна извадка от ценовата листа на Вали, но сайтът им не работи в момента. Преди няколко дена смятах за един приятел, с 128МБ излизаше ~80-90 лв,

Link to comment
Share on other sites

Плеъра в момента е ~50 лв. с ДДС. Щях да ти пейстна извадка от ценовата листа на Вали, но сайтът им не работи в момента. Преди няколко дена смятах за един приятел, с 128МБ излизаше ~80-90 лв,

 

Извинявам се на всички че спама форума, но можеш ли да ми кажеш къде се намира това Вали?

Link to comment
Share on other sites

А къде по-точно се намира тоя Янко сакъзов 9, някоя известна сграда в близост, или да е пресечка на по-известен булевард?

 

И това ли е mp3-player-а за който ми говорите?

http://www.jelu.se/shop/images/hamafront.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе мисля,че се намира някъде до училище Алеко Константинов.Отвори bg-maps.com и погледни там,защото на мен ми се видя странна картата там и се пообърках.Това е плейъра

Link to comment
Share on other sites

Смених си Медиона с Филипс :) .

Не си купувайте Медион, изгоряха ми 2.

Поне ги бях купувал от чужбина и нямаше проблеми със смяната в магазина, не задаваха никакви въпроси, накрая ми писна и доплатих за Филипс.

Баси Медиона :ghost .

Link to comment
Share on other sites

Вземете си Diva да си я чукате в главите после ...  :wacko:  :wir

Ми аргументирай се поне щото аз въобще не съм съгласен с теб...:)

 

 

@itanium:Янко Сакъзов е пресечката преди моста на Герджика в ляво, където е Видео Зоната

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...