Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Напълно съм доволен от него. Като минус може да се определи, че на VBR не показва колко секунди са изминали от песента - но това е бял кахър - може би и други от малките плейъри са така. От както съм го взел не помня да съм имал някакъв проблем с него - нито пък да е забивал. Трансфера му е към 2.5 мегабайта/сек. Ползвам го с акумулаторна батерия 800mha и при слушане около час на ден ми кара към две седмици по груби сметки.

 

Като звук е перфектен - има доста пресети както и wow/srs ефекти. От слушалките съм много очарован - силни са и имат ниски, но пък дизайна им е малко неудобен, но с това се свиква. На предния ми плейър (не самсунг) слушалките бяха кофти и затова си взех нови AIWA, който тогава можех да нарека отлични та като пробвах тия останах изненадан от качеството им. Все пак не очаквайте ниските да са като на нормални слушалки - все пак са тапи.

 

Хубавото е, че цената му падна. Ако имате конкретни въпроси ще отговоря.

Link to comment
Share on other sites

Мда на него съм се метнал, ама тази батерия малко ме притеснява. В едно ревю много го хвалеха и според тестовете (в zdbench май) си ги държи 50ч. нон стоп свирене :) Само да не стане така, след година батерията да си отиде и да се окаже, че нова струва 50-60лв. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам откъде мога да си купя едно такова калъфче прозрачно(или подобно) за моя MP-3 Player? Аз го взех ТАКА В КУТИЯТА и нямаше такова и като описание а на съседката същия имаше и тя беше с друга опаковка май? :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Изисквания нямаш ли?
Не. Не е за мен. Имам един братовчед на 9 години, той го иска, нищо не разбира и каза само цена. Така че ... :)
Link to comment
Share on other sites

Някакво нео или mpman тогава. Избери си от сайта на technomarket. Няма смисъл да дава пари за нещо скъпо и марково, което може още утре да счупи някъде или изгуби.

Link to comment
Share on other sites

Някакво нео или mpman тогава. Избери си от сайта на technomarket. Няма смисъл да дава пари за нещо скъпо и марково, което може още утре да счупи някъде или изгуби.
Taka си е

 

METRO-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nqkoi moje li da me savetva za edin Mp3-pleyar dali si zaslujava i dali vadi hubav zvuk

Mp3-Player:

http://www.hama.de/portal/articleId*108112/action*2563

 

s 512MB karta za 90lv dali si zaslujava?

512MB PQI карта можеш да си вземеш само за 64 лева от Jar Computers или за 35$+ДДС от adroit.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da me savetva za edin Mp3-pleyar dali si zaslujava i dali vadi hubav zvuk

Mp3-Player:

http://www.hama.de/portal/articleId*108112/action*2563

 

s 512MB karta za 90lv dali si zaslujava?

 

Ами звука зависи от еквалайзерните настройки,които не знам дали присъстват в този модел!От тапите също!Не очаквай добър звук от тези тапи!

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам тия скъпите 20GB mp3-плеъри дали си заслужават парите?Може ли да се използва всичкото това пространство?Имам някой посъбран лев и се чудя дали би било добра покупка.Как мислите?

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам тия скъпите 20GB mp3-плеъри дали си заслужават парите?Може ли да се използва всичкото това пространство?Имам някой посъбран лев и се чудя дали би било добра покупка.Как мислите?

Някой може - някой не може. Ако ще го взимаш от BG - изчакай Samsung YH-J70 да го пуснат на промоция - лично аз това смятам да направя.

http://www.kkelectronics.com/product_detai...uct_id=09015914

 

Aко можеш да го вземеш от USA - непременно виж JetAudio/iAudio/Cowon X5 или X5L. Има ги в модели 20, 30 и 60GB. L моделите са с по-голяма батерия като капацитет. Минус е, че преходника за връзка с PC е доста голям и е непрактично да го носиш в себе си навсякъде за да си го връзкваш с PC. Със самсунг-а тоя проблем мисля, че го няма - там преходника е мъничък.

 

Други алтернативи са iPod 20ГБ, но при положение, че е с monochromen екран не си струва, а това значи и липса на игри, видео и гледане на снимки - все неща, с които Samsung-а ги има ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам тия скъпите 20GB mp3-плеъри дали си заслужават парите?Може ли да се използва всичкото това пространство?Имам някой посъбран лев и се чудя дали би било добра покупка.Как мислите?

Тези машинки на Creative и Apple са страхотни,но за какво всъщност ти трябва плейър?За "всеки ден" тези гаджети не са практични!Теглото е недостатък!Ако имаш PC и възможност всеки ден да си обновяваш парчетата в плейъра защо са ти 20GB?

Link to comment
Share on other sites

За съжаление нямам човек, който да може да ми го вземе от USA.За мен ценното в тая джаджа е, че става и за пренос на всякакъв вид данни.Нещо, което на мен би ми било полезно.Аз се бях насочил към един по-евтин Samsung, но разбрах, че не поддържал запис на други данни освен мп3.А пък много пара 620 лева беей :(

Link to comment
Share on other sites

За съжаление нямам човек, който да може да ми го вземе от USA.За мен ценното в тая джаджа е, че става и за пренос на всякакъв вид данни.Нещо, което на мен би ми било полезно.Аз се бях насочил към един по-евтин Samsung, но разбрах, че не поддържал запис на други данни освен мп3.А пък много пара 620 лева беей :(

Към кой модел си се бил насочил?

Link to comment
Share on other sites

Към кой модел си се бил насочил?

Ха, ти ме вкара в размисъл :) Сега като влезнах в сайта на техномаркета, виждам че има промяна в листа с плейърите.Аз си бях харесал този (цената поне беше същата), а сега вместо 20GB пише 1 и са махнали снимката.Иначе беше един сив със цветен дисплей.Явно нещо са се били омотали здраво и ме подведоха тия шматки :) То сега така като гледам на по-ниската жена е единствено този Phillips.Не знам дали може да се използва за пренос на данни, май не :(

Link to comment
Share on other sites

YP-T8Z никога не е бил 20гб. С хард диск моделите са YH. Най-вероятно си си бил харесал YH-925 (или 820):

 

spec_12305_m.jpg

http://www.samsung.ru/products/audio-video/mp3/hdd/yh-925/

 

Него няма причина да не можеш да го ползваш като USB HDD, но очевидно вече го няма в наличност.

Link to comment
Share on other sites

А, да, точно този.Аз тотално съм се объркал.Ама тия шматароци защо не са отбелязали някъде, че го няма в наличност, ами направо са го изтъркали от списъка :confused Все едно е спрян от производство...

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...