Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди сватбата:

 

ТОЙ: Ура! Най-после! Едва дочаках!

ТЯ: Да си ходя ли?

ТОЙ: Не, даже не си и помисляй за това!

ТЯ: Обичаш ли ме?

ТОЙ: Разбира се!

ТЯ: Някога изневерявал ли си ми?

ТОЙ: Не, как въобще ти хрумна?

ТЯ: Ще ме целунеш ли?

ТОЙ: ДА!

ТЯ: Ще ме биеш ли?

ТОЙ: В никакъв случай!

ТЯ: Може ли да ти вярвам?

 

След сватбата - четете отдолу нагоре

 

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Шофира пиян, без книжка и... сляп

 

Незрящ млад французин е бил спрян от полицейски патрул, докато шофирал в нетрезво състояние, съобщава сайтът Зигонет.

Инцидентът станал в селището Ньов мезон. Патрулът спрял автомобила, който лъкатушел по пътя, и констатирал, че 29-годишният шофьор е във видимо нетрезво състояние. Освен това се оказало, че няма свидетелство за правоуправление на МПС, но полицаите буквално се стъписали, когато разбрали, че на всичко отгоре той е и сляп. Мъжът управлявал колата според наставленията на свой приятел и собственик на колата, който... също бил пиян. Виновникът ще бъде изправен пред съда на 22 август и ще отговаря по три обвинения - шофиране след употреба на алкохол и без шофьорска книжка плюс поставяне под заплаха на човешки живот. Собственикът също ще бъде подведен по последното обвинение и за съучастие с нарушителя. /БГНЕС

 

:laughing: :lol: :laughing:

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа малко тъпичко ми идва :(

Бе важното е кръв да фърчи и карантии да падат. :) Едно врме като го показах на колегите, ме гледаха нещо страноо като му се кефех. Още се чудя защо :confused :tongue

Link to comment
Share on other sites

Кавалер пита дамата, с която току-що се е запознал:

- На колко години сте?

- Няма да ви кажа направо, само ще ви намекна. - кокетничи тя. - Дъщеря ми е в детската градина.

- Браво! Сигурно е директорка там?

 

Жена към мъжа си: - Тоя малкия на снимката виждаш ли го? Ей тука отзад вдясно? Да? Значи, довечера в шест отиваш да го прибереш от детската градина...

Link to comment
Share on other sites

При допитване на хора използващи линукс , мак и виндолс .

-Какво ново искате да видите в лъцето на виндолс ?

-Линукс ! - Отговорили хората .

-А , какво искате да видите в лицето на линукс ?

-Вилдолс !

-Водещият на анкетата се издразнил и ги попитал ...

-А , какво искате да видите в лицето на мак ?

- Нищо ! - Изкрещяли хората .

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Euro_Simpson.jpeg

Собственик на сладкарница в Aviles, Spain, попаднал на монета, на която ликът на испанския крал Juan Carlos наподобявала на Homer Simpson, съобщава Reuters.

"Монетата е обработена от специалист и работата е впечатляваща" казва Jose Martinez пред Reuters. Резбарят не е докосвал другата страна на монетата, където е картата на Europe.

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_877920834

. Също така, депутатите не искат да се съвместява приятното с полезното - докато ядат малчуганите да играят. Те смятат, че шоколадовото яйце формира неправилна култулра на храненето.

 

:lol: :lol: :lol: Върховна тъпотия, мислех че само у нас може да измислят такова нещо

Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_877920834

:lol: :lol: :lol: Върховна тъпотия, мислех че само у нас може да измислят такова нещо

 

че децата не правят разлика между храната и играчката

 

Това е по-смешното в случая. Но като се сетя немците колко са глупави, да, за децата това може да се окаже сериозен проблем...

 

Ае, да не съм валад:

 

oy07rb0.jpg

1160852471524.jpg

lolympics.gif

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, уважаема редакция на "Computerworld". Моля, изпратете ми точния адрес на Бил Гейтс и как се пише името му на английски. Предварително благодаря.

Неделчо

 

От редакцията:

Уважаеми Неделчо! Ако искате да изпратите на нашия приятел новогодишен подарък, достатъчно е да напишете: "Bill Gates, USA", и бъдете сигурен, че ще пристигне, в Америка и кучетата го знаят Бил. А за тези, които искат да изпратят нещо по съществено, съобщаваме точните координати:

N47. 38' 22, 9" W122. 07' 39, 3 - при радиус на поражение до 15 метра гарантираме попадение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...