Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Съобщение за нов, изключително опасен вирус:

"Ако намерите в пощенската си кутия писмо, в заглавието на което се съдържат думите "повиквателна" и "военно окръжие", унищожете го веднага, без да го отваряте! В него се съдържа опасен вирус, който може да ви лиши от компютър и Интернет най-малко за шест месеца."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

перфектния ден на един мъж :

 

06.00 Будилникът звъни.

06.15 Свирка.

06.30 Мощно и задоволително сутрешно сране. Четене на спорта и последната страница на вестника.

07.00 Закуска: пържола и яйца, кафе и тост, приготвени от гола прислужница.

07.30 Лимузината пристига

07.45 1-2 малцови уискита по пътя към летището.

08.00 Полет в частен самолет. Свирка от стюардесата.

09.30 Лимузина с шофиор. Благи дръпки от холандска трева.

09.45 Голф с Робърт де Ниро и Пъф Деди

11.45 Обяд: Fast food, 3 бири, бутилка Дом Периньон.

12.15 Свирка.

12.30 Малко баскет. Игра на вързано с Джордан и Леброн. Победа след забивка през Майкъл.

02.15 1-2 уискита в лимузината по път към летището.

02.30 Полет към Монте Карло.

03.30 Следобеден излет в морето. Риболов. Всички придружителки са голи.

05.00 Полет към къщи. Масаж от Анджелина Джоли.

06.45 Сране, душ, бръснене

07.00 Новините по тв: Майкъл Джексън екзекутиран, Царя заминава за Мадрид (и няма да се връща повече), Марихуаната, Кокаина и белите робини са легализирани.

07.30 Вечеря: Омари за предястие, Дом Периньон (реколта 1953), голяма сочна пържола, сладолед сервиран върху голите цици на Памела.

09.00 Коняк и кубинска пура пред телевизора. България бие Англия с 4:0.

09.30 Секс с 3 жени (всичките и с лесбийски наклонности)

11.00 Масаж. Вкусна пица и студена бира в жакузито.

11.30 Свирка за лека нощ.

11.45 Сам в леглото

11.50 10 секундна пръдня, която сменя 4 пъти звученето, разтърсва прозореца и кара кучето да излезе от стаята."

Link to comment
Share on other sites

офф// това е пускано 54654564 пъти

 

....

А в Чернобил сега също е лято...Тревата синее, птичките лаят...

 

...

Познавах едно семейство мъжът пушеше и умря. Жена му отказа пушенето и умря. А кучето въобще не пушеше пък и то умря...

- Как така?

- Катастрофираха с колата...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тоя ако знае какво е фолклор, аз съм...ъъъ....негър-албинос с тайландски произход и туркменистанско гражданство.

Link to comment
Share on other sites

Молбата:

 

Эдравейте.Имам проблемче.С гаджето ми ходим от скоро.Когато му духам,после като гълтам спермата му има ужасен вкус!Не энам как да му го кажа.А той държи да я гълтам...охх нэ!Всеки ден трябва да гълтам това гадно нещо!Помогнете Мерси

 

И отговорът:

 

Преглъщай с хляб, момиче.Вашите на нищо ли не са те научили.

По-добрият вариант е на филията да има масълце и чубрица, те наистина подобряват вкусовите усещания. Освен това ти гарантирам, че когато приятелят ти види за първи път това, физиономията му ще те зарадва истински.

Link to comment
Share on other sites

Колко точно изобретателен и находчив човек е Българинът...

 

Казус - от 3 дни насам машината ми за бира не работи като хората. Едва едва цуцурка, а уж съм взел и въглероден двуокис в огромна бутилка (на Каменица). Пък и кега е на 3 дни... Гледам манометрите, чудя се, мая се - не дават адекватни показатели...

 

Значи днес т.е. вчера докъмто 20.30 се борихме да слагаме външна изолация... Накрая се приключи с мъките, понеже се стъмни. Пристига приятел на гости, сядаме и ние с "алпиниста" и е време да му се не види да пием по една студена... Добре ама една чаша по 2 мин се пълни... Чишка тая колона като чичо Скрудж...

 

Накрая вече побеснявам и реших, че след като техникът не е на линия ази ще да се намеся... Подозирам двата клапана и крана за въглеродния двуокис в изневяра... Дълбоко в себе си подозирам, че проблема е в подаването на въглеродния двуокис...

 

Та разглобявам щателно и проверявам - всичко наред. Накрая бясен измъквам из шкафа огромната бутилка за въглероден двуокис и направо свалям манометрите... Отвинтвам крана на бутилката докрай И .... фъс - доставчиците ми (хубавци мамини) явно са се объркали и са ми дали ПРАЗНА БУТИЛКА!!!

 

Наред с усмивките осъзнаваме че все пак сме жадни, но и твърде уморени да ходим да търсим бира някъде си...

 

И сега веселото:

 

Казват българинът бил изобретателен - и прави са мамка му :laughing:

 

По принцип СО2 служи основно, за да избутва бирата към чучура. Респекивно ми хрумва на мен, че ако почнем да тръскаме и блъскаме кега може да се справим и без СО2.... И като се почна едно кандилкане и климбичкане... Па като взе че тръгна тая бира... ХАХАХХАХАХ

 

Е попиляхме се от смях - и пихме до одеве. И като падне налягането - яко разклащане и пак!

 

В понеделник мисля да образовам и техника по тия въпроси - искам да му видя очичките като му покажа как става :devil

Link to comment
Share on other sites

По принцип СО2 служи основно, за да избутва бирата към чучура. Респекивно ми хрумва на мен, че ако почнем да тръскаме и блъскаме кега може да се справим и без СО2.... И като се почна едно кандилкане и климбичкане... Па като взе че тръгна тая бира... ХАХАХХАХАХ

 

Тъкмо си помислих, че ще кажеш че си духал през(на) маркуча за СО2, но ти явно не споделяш мойта концепция. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо си помислих, че ще кажеш че си духал през(на) маркуча за СО2, но ти явно не споделяш мойта концепция. :lol:

 

Имаше подобна идея, но едно че не ми се развиваха щуцерите и второ нямам вашите данни откъм гръден кош и бял дроб :devil . НО - ако номера с кандилкането не бе успешен 100% щяхме и тая да я свършим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

a taq Vista nalie gadna?

ne moje li XP?

еми те затова дигат цените - заради лиценза на виндоуса, който на практика е пиратски

гадна е, аз мога да ти инсталирам нормално ХР

e tuka v technopolisa beshe s XP

еми...

ne mojesh da mi istalirash sam

trqbva na serviz da se nosi

Защо така си мислиш?

taka mi kaza Daniela

zatva mu e skypa poddryjkata

ХГаааааааааахаааааааааахаааааааааааахаааааааааахаааааааааааааааааа!!!!!!

 

Нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи...

тва некъв полицейски хумор ли е, че хич не светнах де требе са смея, па темата е уж "Да се посмеете малко...", а не "Бисери, които свине не ги ядат :)"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...