Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ъ? Ризата, дънките и обувките ме праат баща ти? Ок, босс.

Ми той бащата е фешън :D Не бе ти си готин :wub:

Link to comment
Share on other sites

Това нещо требе да е в Индия?

 

Именно, точно там, където е модерно да се изнасят кол-центровете и дори част от девелопмънта на големите ИТ корпорации. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Там де там... и като се обадиш на еди коя си банка и ти вдигнат с "приятен източен акцент" и в този момент вече си наясно че работата няма да ти свършат освен колкото да ти блокират загубена кредитна карта, вече знаеш къде стоят хората които ти вдигат телефона и откъде минава техния интернет :D

Link to comment
Share on other sites

На какво се крепи глобалния IT support: :lol:

 

Лелеее... А аз съм се тръшнал да рева от Визио ! :lol:

Това е кошмар на яве, за всеки кабелджия !

Link to comment
Share on other sites

Лелеее... А аз съм се тръшнал да рева от Визио ! :lol:

Това е кошмар на яве, за всеки кабелджия !

защо? басирам се, че има за всяка жица поне по един човек, който да знае откъде тръгва и докъде стига, и поради това е на заплата в едикояси компания и само трябва да се обадиш на братовчед му в една махала от другия край на града за да го извика. после да го изчакаш да дойде, да го черпиш една бира за начало, докато той ти разкаже целия си жизнен път и професионално развитие, за да докаже, че е майстор и можеш да му вярваш, и накрая все пак между другото ти сподели за неговата жица квото знае. тогава да разбереш, че не ти трябва точно тя и трябва да откриеш другия такъв човек за съседната жичка.... повтаряш цикъла при нужда с необходимия брой итерации до постигане на търсения резултат :)

 

а кошмарът е когато тези хора са се пенсионирали преди 15 години и вече не помнят защо ги черпиш с бира....

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Пеше! Тънкия сърказъм към малките момченца не бе отправен към теб! :) А ти с тая дълга косичка... Кой те блъска в стената нощем? :)
Ей, шушляк малък :Р Да не дойда с шамарите да те поблъскам на някоя среща :) Аааа... ше ви и в пигмеите устати :]

 

@mobo Брутален както винаги... Дано имат приемственост при пенсионирането :]

Между другото, квартал Редута, ако продължи политиката на непрестанна смяна на персонала при кабелните оператори, водещо до полагане на нови кабели и оставяне на стари* след десетина години ще заприлича на дадените снимки...

____________________

* При магистрални трасета, при скъсване/повреда при кабел политиката е полагане на нов кабел, без да се премахне стария. При честата смяна на персонал след време никой не помни кой е стария 'наш' кабел и отговорността става обща между операторите :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте обърнали внимание на новините, които течат под екрана, но най-ми хареса :

Yahoo tries to find ways to compete with Google by googling 'ways to compete with google' :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте обърнали внимание на новините, които течат под екрана, но най-ми хареса :

Yahoo tries to find ways to compete with Google by googling 'ways to compete with google' :lol: :lol:

 

това явно са някакви майтапчийски новини,всичко което тече под екрана е в тоя дух

Link to comment
Share on other sites

Изчетох огромен брой простотии и не знам как може да има такива неща .

Просто се разбих ама още ми е криво сега .

Оставям си някоя друга страница от темата за по-късно вечерта .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко смях благодарение на : http://www.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg

 

built-in administrator account disabled!

======

вградени в администраторския акаунт с увреждания

 

 

 

или:

 

 

 

Дама към собственик на куче:

- Моля ви, господине махнете това куче от мене, вече усещам как ме полазват бълхи!

Собственикът:

- Рекси, ела тук, че жената има бълхи.

=======

Queen to the owner of a dog:

-- Please you, Sir remove this dog from me, I already feel how polazvat magna!

Owner:

-- Reksi, fir here that the woman has Daphnia.

 

 

Могат да следват безкрайни забавления като си превеждаме какво ли още не.... ако някой скучае - ето идея :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...