Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Джеръми Клаксън дами и господа:

 

[On the Renault Clio V6.]

Jeremy: Imagine watching the entire French air force crash into a fireworks factory. That's how much of a laugh this car is.

[On the Renault Clio V6 with overdone French accent.]

Jeremy: I don't want to go around this corner fast. I want to go home and Make Love and make Cheese because that's what I like doing most of all because I'm French!

 

Jeremy: There are shanty towns in South Africa that are built better than Renaults!

 

Jeremy: Tonight: Which is faster, a Renault or a bicycle?

 

James: [in Lisbon, about the downhill biker he was about to race in a Renault Clio] Now all that was left was to psyche out Darth Vader.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето пълната версия на Чалга Генератора... Тая пущина работи :D

http://generator.yankoff.net/ChalgaGenerator.zip

 

Ха ха хаха.... ей тва наистина работи ! Айде да видим някой знае ли от кой мега як хит е следният куплет ?:

 

- А кебапчето лети, право в топлите страни. х2

- Океана прелетя, шамандура не видя. х2 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ТИРБУШОНА, ВРЪТКА ВРЪТКА!

 

КОФТИ БАТКА, КОФТИ ТРЪПКА!

 

Знаем го вероятно и отреди тебе не бой се :punk

 

Една от малкото простотии заедно с "Шкембето", която търпя на маса и не за друго ми щото и докторите я слушат хахах

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Ха ха хаха.... ей тва наистина работи ! Айде да видим някой знае ли от кой мега як хит е следният куплет ?:

 

- А кебапчето лети, право в топлите страни. х2

- Океана прелетя, шамандура не видя. х2 :bgrin:

 

 

ТИРБУШОНА, ВРЪТКА ВРЪТКА!

 

КОФТИ БАТКА, КОФТИ ТРЪПКА!

 

Знаем го вероятно и отреди тебе не бой се :punk

 

Една от малкото простотии заедно с "Шкембето", която търпя на маса и не за друго ми щото и докторите я слушат хахах

 

ТИРБУШОНА

 

ЕТО още от Братя Кулинови.на мен най ми харесва Боцмаане

Link to comment
Share on other sites

ЗАЩО ИНЖЕНЕРИТЕ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЮБОВНИЦИ?

 

Защото това е аксиома, която се доказва през цялото следване.

Защото независимо от климатизацията, знаят, че е нужна хидратация и вентилация.

Защото го правят по спецификация.

Защото са наясно с координатната система на женското тяло.

Защото успяват да овладяват напрежението и да поддържат хармониците.

Защото са специалисти по въртящия момент.

Защото знаят, че не е важна дължината на вектора, а приложната точка.

И най-вече...

 

ЗАЩОТО ВЛАДЕЯТ ПРАВИЛОТО НА ДЯСНАТА РЪКА!

Link to comment
Share on other sites

7 признака, че героите от Мечо Пух на Дисни употребяват забранени вещества:

 

1. На магарето Ийори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация. Марихуана.

2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване. Гъби.

3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.

4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, постоянно скача и вика, никога не се уморява. Екстази.

5. Кристофър Робин може да разговаря с животните. Халюциногени.

6. Мечо Пух обича сладкото и има наистина безгранична фантазия. LSD.

7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблеми. Дилър

Link to comment
Share on other sites

7 признака, че героите от Мечо Пух на Дисни употребяват забранени вещества:

 

1. На магарето Ийори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация. Марихуана.

2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване. Гъби.

3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.

4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, постоянно скача и вика, никога не се уморява. Екстази.

5. Кристофър Робин може да разговаря с животните. Халюциногени.

6. Мечо Пух обича сладкото и има наистина безгранична фантазия. LSD.

7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблеми. Дилър

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Американец се опита да осребри чек за $360 млрд.

 

 

Касиерите в банката обаче се усъмнили, че десетте нули в числото са били дописани

 

21-годишен американец от щата Тексас бе арестуван при опит да осребри чек за... 360 млрд. долара. Чарлз Рей Фулър е заявил, че парите са му били необходими, за да започне свой бизнес, съобщава Асошиейтед прес.

 

Касиерите в банката, виждайки съмнителния чек, са заподозрели, че десетте нули в числото са били дописани.

 

Фулър е бил задържан по обвинение във фалшификация, но по-късно е пуснат под гаранция от 3750 долара. Освен всичко останало той е бил обвинен и в незаконно притежание на оръжие, а при това носел у себе си и марихуана.

 

Младежът споделил, че майката на неговата приятелка му е дала чека, за да си открие собствена звукозаписна компания. Банковите служители обаче са се свързали с титуляра на сметката и той е заявил, че не е издавал подобен чек.

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1193981

Link to comment
Share on other sites

Българинът яде хляб, мазнини и зеленчуци 03 май 2008 / News.dir.bg Българите готвят мазно, не пият достатъчно течности, прекаляват с хляба и яйцата, обичат салатата, но не и пресните плодове. Това пише в днешния си брой вестник "24 часа" като се позовава на първото сравнение на хранителните навици на европейците, направено от Агенцията за безопасността на храните на ЕС чрез анализ на 15 групи продукти, предаде БГНЕС.

Дневното меню на българина включва 257 грама хляб, 140 г месо, 210 г зеленчуци, 83 г картофи, 31 г сирене и 20 г риба. Към тях се прибавят 132 г мляко, 120 грама кафе и чай, 114 г безалкохолни и 51 г минерална вода. Плодовете не са на почит у нас и се приемат главно във вид на сок, и то до 70 г дневно. Поглъщат се по 2 супени лъжици захар и мазнини.

Българинът изпива 86 г бира срещу 51 г вода. Изчислено е, че се поема 1 г супа при 9 г твърд алкохол и по 7 г вино дневно.

Данните са събрани чрез наблюдение на хранителния режим на 853-ма българи в продължение на един ден. 98% - от тях са консумирали тестени храни, 93,4% мазнини, 81,2% - мляко и млечни продукти. Само 0,1% от наблюдаваните 413 мъже и 440 жени на възраст от 16 до 64 г. са си купили диетичен продукт. Но всеки 4-и е платил за бира или друг алкохол, а само 8,8% - за бутилирана вода.

Изследването показва, че нашенецът предпочита зеленчуците да са на салата или готвени, а плодовете - като сокове и газирани и подсладени напитки. Всеки втори е посегнал към пакетирания плодов сок вместо към свежия плод или зеленчук. 60% пият чай и кафе. 66,8% си подслаждат със захар и шоколад. 2/3 от проследените са си купили месо, но в минимални количества, а 6% са се задоволили с карантия. Само 1 от 10 е посегнал към риба.

Е тва е, пием повече бира отколкото вода :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

.....Това пише в днешния си брой вестник "24 часа"......

132 г мляко + 120 грама кафе и чай + 114 г безалкохолни + 51 г минерална вода.... + сок, и то до 70 г дневно + 86 г бира срещу + 51 г вода = 624 грама течности.

За да работи нормално на човешкото тяло му трябват от 1500 до 5000 милилитра (грама) вода дневно, в зависимост от температурата, влажността на въздуха, натоварването и хранителния режим, така че според това изследване всички ние отдавна сме загинали от обезводняване :bgrin:

Всъщност от часовите вестници може да е очакват само вицове :P За сериозна и достоверна информация си има други медии

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

За да работи нормално на човешкото тяло му трябват от 1500 до 5000 милилитра (грама) вода дневно, в зависимост от температурата, влажността на въздуха, натоварването и хранителния режим, така че според това изследване всички ние отдавна сме загинали от обезводняване :bgrin:

Всъщност от часовите вестници може да е очакват само вицове :P За сериозна и достоверна информация си има други медии

Дам нормално да се получат такива "разминавания" защото тва е статистика взима се орпеделен брой дели се тама а-у и получават някакво чило кадето ни го представят на нас (средно статистическо) но малко хора влизат в това определение.

Link to comment
Share on other sites

прилагам мненията на доброволци от Корпуса на мира относно БОЗАТА"

 

 

“Да пиеш боза е като да изпиеш чаша топъл цимент” - Томас

 

 

“Само веднъж съм я опитвал и беше нещо като развален сос - миришеше като наакано бебе и на вкус удивително го докарваше както миришеше.” - Джоан

 

“Приемното ми семейство ме накараха да я опитам. На консистенция е нещо като шейк, обаче и хабер си нямам как да опиша вкуса…Отвратително сладникава е и едновременно с това бие на жито. Гъста е достатъчно, та да ти се додрайфа, ако вече не ти се драйфа само като си я помирисал.” - Ема

 

“Все едно в вкиснато мляко с какао. Сериозно, само като чуя за боза и ми се гади.” - Рейджън

 

“Бих я описала като сладко, студено вкиснато фрикасе… и по-добре да не я миришеш преди да я пиеш иначе няма да остане за дълго в стомаха ти.” - Синди

 

“Бозата на вкус е като мюсли със захар и мляко, които си оставил да престоят няколко седмици на слънце. Просто отвратителна е!” - неизвестен ценител

 

 

“Направо съжалявам, че това питие е тема на цяла статия. Бозата просто е най, ама най-отвратителното нещо на планетата. Все едно пия вкиснат сок от консерва с боб.” - Барбара

 

“Като вземете чаша с боза си мислите, че просто няма начин това нещо да е по-лошо на вкус, отколкото е на мирис - но скоро се уверявате, че може, можееееееееееее… Когато бях малък, през лятото работех на зърнен силоз на фермерска борса (за тия от вас, които са от големия град, това е пазарът, където фермерите си продават зърното на изкупвачите). Зърното се насипваше в силоза от подемна лента, но част от него падаше и се натрупваше долу в калта, мачкано от работниците няколко дни. Оформяше се купчинка, мокра, кална, вкисната. Моята работа беше да изгребвам това нещо с лопата - можете да си представите как мирише вкиснато жито. Пет години минаха от тогава и все още си спомням вонята. Но тя дори не може да се сравнява по отвратителност с мириса на боза” - Тайлър

Link to comment
Share on other sites

прилагам мненията на доброволци от Корпуса на мира относно БОЗАТА"...
Това откъде го взе?

Баси и мненията - тези отдавна са загубили вкуса към органичните храни (лошото е, че и ние отиваме натам). Сигурно ако им поднесат обецветена суха, после боядисана и силно ароматизирана фъшкия ще я намерят за страхотна, богата на фибри бисквита.

Извинете за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам къде е проблема... И аз се обличам така, имам подобна прическа... Е, нямам толкова снимки, но е поправимо. И кво? И мен ли ша ме мразите? Тва, че аз си падам по курви, а вие не, е само ваш проблем!

Link to comment
Share on other sites

Не виждам къде е проблема... И аз се обличам така, имам подобна прическа... Е, нямам толкова снимки, но е поправимо. И кво? И мен ли ша ме мразите? Тва, че аз си падам по курви, а вие не, е само ваш проблем!

Аз що не сум те видял така :) Ти се обличаш кат' баща ми :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...