Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Това ме цепи ама нещо зрението пак ми се прецака и ме заболя главата , ще го дочета по-късно ... нищо не ми се прави сега .

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е толкова вярно и толкова тъжно...

 

Ако тръгнеш да се натъжаваш от всяка простотия или тъпотия на този свят направо си закачи въжето, човече. Има толкова ама толкова безгранично тъпи хора че не мога да ти опиша. Какви хора видях докато бях в казармата не мога да опиша просто - само ще ти кажа че бяхме си направели майтап единия момък - след 3 минути разговор не само забрави за какво беше тръгнал но на въпроса "абе ти как се казваш му трябваха над 15 секунди за да успее да си припомни първото име" - не се майтапя, чистата истина е това - момъка беше тръгнал да ни юрка да свършим някаква простотия и му обяснихме в колко голяма грешка е изобщо да си го помисли това и честно след 3 минути обяснения после заекваше още 5 и не можеше да се осефери хайвана (май беше завършил 4ти клас, но не съм особено сигурен в това)

Link to comment
Share on other sites

Аз само констатирам, не съм тръгнал да си го слагам на сърцето( пък и имам розов лак още ).Ама като цяло тия тенденции в обществото ни( то имало такова!? ) нещо много спокойно взеха да си минават, дори нормално се приемат.Гледам си как ми дигат и цените( на алкохола, на бензина...на всичко ) и си мисля, че може би трябва да всички да спрат да псуват само в кръчмите и у тях си ама да вземе да се направи нещо по въпроса.Тоя пост не е за тука ама сега дойде горкия.

 

По топик-а гледам серията на "Шеметен град" в който зам.-кмета излиза с Хайди Клуум, няма такъв просто. :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ееее, не!

Кучето Ондржичек, тонът "Бу", чудесния Лазерно-Струен принтер - хахахах!

И на финала:

"... - ...Дайте ми съвет какво да го правя този принтер.

- Изяжте го.

- А, хубава работа сега." :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ама вие не знаете ли за инж. Донев? Инженер Донев е култ! Не мога да дам link, щото не го отварям, но мисля, че някъде в data.bg до имаше целия диск. По някое време миналата (или по миналата) година ги е говорил тия глупости по Ретро Радио и поради големия интерес са записали диск с тях. То не е неопределената математика, не е жива гайда, не е бързо бягаща бенинова колонка тип "Пенка", най е смелото кебапче и играта момче с кофа, момиче с балон. Намерете си ги всичките и се размазвайте.

Link to comment
Share on other sites

Това сега го слушах и съм изумен колко несвързани неща може да се изговорят за около 3 минути .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

А що не отидете на театър? Има страхотни негови спектакли! И там ще се смеете до зори! Сериозно говоря!Тук! Просто следете театралния афиш! Така и родния театър ще просъществува!

Link to comment
Share on other sites

Днес имах едно интересно и весело преживяване :D

 

Значи наложи ми се няколко часа да обикалям из града да купувам разни неща. Една от спирките беше магазина на Церезит, който с намира под Лъки Синема. Влизам аз отзад през пресечката, за да стигна до входа на магазина и забелязвам в безистена БМВ, включено на задна скорост и движещо се срещу мен с нещо от типа на 5 метра в минута. Както и подозирах - зад волана забелязах жена. Отбих между паркираните коли че да мине на задна покрай мен - след 2 мин гледане от нейна страна слязох да видя какво става. Сваля се затъмненото на 30%+ стъкло и какво да видя - класически пакет: изрусена, кристално сини очи, яко запечена от солариуми, ухае на чудеса и разбира се - очила тип маска за ски (но от по-модерните, не тип каска). Викам си тука работата е сериозна... Казва "Не мога да мина"... Аз виждам че може, но реших че е опасно за всички околни коли и й предложих да даде напред, да свие наляво по посока на магазина, после право назад и обръща спокойно. След което се връщам в моята кола. След около 3-4 мин се убедих, че хубавицата не може да вкара колата в безистена (впоследствие продавача в Церезит ми каза, че там влиза 4-тонен камион). Слязох да я водя - умопомрачително ползване на волана (на ново БМВ!!!). Може би 7-8 пъти й повторих по-полека да го върти. Отделно ориентация спрямо габарити на автомобила, позлване на огледала - просто без думи. За още 2 мин влезе напред. Аз си прежалих загубеното време и взех да гледам с усмивка. Казвам "Изправи волана и давай право назад" - разбира се трябваше аз да кажа кога е изправен волана. Тръгва едва едва, но видимо уплашена вътре - след 10-на сек и изминати 20 см казва " Ти гледай и ми казвай" (повтарям говорим за движение ПРАВО назад с мен навигатор). След още 50 см чувам "Нещо тука пищи" (парктроника), казвам "Не обръщай внимание". За около 6-7 мин направихме обратната маневра най-после! Цирк! Все пак получих много чаровна и дяволита усмивка на раздяла :devil

 

В магазина стигнах до извода, че като им купуват такива коли трябва да ги учат и да ги карат! На излизане забелязах колата отново по-надолу по улицата - ХОП!. Скрил съм номера да не излагаме хубавицата. Забележете - колата е спряна пред гаражи, при все че има място да се качи цялата горе лявата страна е на улицата и задният прозорец е забравен отворен...

Link to comment
Share on other sites

хахахахаахаха

 

видях ви :)

по едно време беше спряла много напречно на всичко възможно в безистена и се чудеше дали нема да удари ония оранжеви неща дет пазат местата па отстрани един патриот спокоен кат смъртта й казваше "спокойно, минава" :D

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХ

 

А тя ме питаше в този момент - "А мога ли да ползвам този паркинг?"

 

ХАХАХАХАХАХХА

 

еййй колко е малък града не е истина :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе как имаш нервите да се занимавш?

вероятно е била или твърде руса или твърде синеока за да го изнерви. примерно.

Link to comment
Share on other sites

Просто следва древното правило, което обичам да цитирам "Някои жени са достатъчно красиви за да им се прости почти всичко!"

Link to comment
Share on other sites

Дневника на един Пънк !!!

 

06.00-Прибрах се от сбиването със назитата

06.02-Пия бира

06.10-Пикая

06.12-Пия бира и пикая

06.13-Заспах докото пикая

07.00-Баща ми ме събуди ,попита ме кв'о правя. казах му, че пикая на сън

07.02-Баща ми тръгна на работа и аз заспах на дивина в хола

10.00-Събудих се

10.30-станавам от дивана

11.00-станах от дивана

11.03-Пия Бира

 

11.04-Слушам The Casualties

11.07- ритам един стол докато слушам The Casualties-Unknown Soldier

11.10-В момнента върви The Exploited-Chaos is my live и ритам вратата на съседите

11.20-Отидох на гости на емото, която живее над нас

11.21-тя каза, че ще се самоубива

11.29-изнасилих я

11.31-самоуби се

11.23-прибрах се в къщи

11.35-заспах

12.30-събудих се и пия бира

12.32-Изпиках се

12.50-Оправям си гребена

13.20-Оправих си гребена, обляках си кожето яке(нищо, че е 28 градуса), на коеот има голямо червено А и тръгнах на даскало

13.40-Влизам час и обяснявам, че съм си оправял гребена

13.42-Даскалата ме изгони, щото я нарекох "Тъпа капиталистка"

13.43-Стоя в коридора и гледам тъпо

14.10-Часът свърши. Влязох в стаята и заспах

15.52-Дойде голямото междучастие, пред даскало срешнах малката ми сестра . Тя ми каза,че е депресирана, защото Пешо я зарязъл. Тъпа ЕМО

15.56-Сестра ми ще скача от покрива на даскалото

15.57-Довлякох Пешо горе и го накарах да се вземат пак. Тъпи емота. Аз като бях на тяхнта възраст палех контейнери.

16.00-Срещах активисти на "ФАБ" лепяха плакати с надпис "Анархизмът е нашето бъдеще"

16.01-Лепя плакати с надпис "Анархизмът е нашето бъдеще"

16.13-Влизам в час. Обяснявам на даскала, че съм лепял плакати

16.14-Изгони ме. Мразел анархисти

16.30-Пия бира

16.31-Директорът ме видя и двамата сега пием бира

16.40-Директорът ми предложи ракия, но аз отказах. Алкохол аз не ПИЯ

16.59-Влизам в стаята и гледам трезво

17.03-Заспах

18.31-Излизам от даскало видях Киро. Каза ми, че утре ще ходим на концерт на The Exploited. Аз казах "Ми убаво"

19.00-Аз, Киро,Иван Скейтъра и още народ стоим в парка пием бира

19.02- На съседната пейка седнаха малката ми сестра и група венорезци (емото)

19.04- Моята компания ритат тази на сестра ми

19.06-Скинарите ритат нас

19.08-Две патрулки дойдаха да видят к'во става

19.10- Ние и скиновете ритаме ченгетата

19.11-Едната кола гръмна

19.13-Дойдоха още ченгета и ни разпръснаха

19.14-Бягам

19.20-Бягам

19.30-Бягам

19.32-Стоя пред блока и пия бира

19.34-Влизам у нас и виждам големият ми брат-скин, който никой не бе виждал пет дни да пие бира с баща ми и да гледат телевизия

19.35-Седим тримата и пием бира. Все пак и тримайта имаме шеснайсет години

19.59-Прибра се по малкият ми брат-емо

20.00-Аз и по-големият ми брат бием нашето малко братче, защото каза "тате,тате вече съм на 15 може ли да си обръсна краката"

20.04-Звъни Иван скейтъра и ма вика да пием бира и да караме скейт. Не отидох, щото май много бира стана днес

20.07-Слушам Sex Pistols и ритам една лампа

21.00-Бия малкият си брат, за дето се лакирал

21.33-Пребра се мама

21.35-Доде си малката ми сестра. Пешо пак я е заразял, ще се самоубива.

21.40-Ядем

21.50-Баща ми отиде на нощната си работа

21.51-Брат ми напсува държава и отиде да бие Пешо

22.01-Взех кинтите на малките си брат и сестра,за да отида на концерта

22.04-Малкият ми брат каза, че светът е шибана и му падна едната значка

22.12-Пребих малкият си брат, защото се гримира

22.20-Излязох от вкъщи, щото ще се бием с назитата(скинари)

22.50-Паднах на земята от юмрука ня някъв скин

22.53-Пия бира и ритам скин

23.01-Ченгетата идват

23.02-Решихме да не се повтаря случката от днес и се разотидохме мирно

23.04-Стоя с пънквоте на една пейка и се чудя да не стана ли емо, но ме заплашиха със смърт

23.06-Подпалихме контейнер

23.09-Подпалихме колата на един човек, който ни каза, че не трябвада палим контейнери!

23.15-Прибрах се

23.16-Брат-скина пак събрал сестра ни с Пешо

23.17-Брат ми си пусна хардор и ме наби

23.30-Заспах

 

Сряда(Chaos, Anarchy...)

04.53-Телефона звъни

04.54-Телфона звъни

04.55-Телефона звъни

04.56-Майка ми вдига телефона, брат ми бил в ареста за побой на роми

05.05-Брат ми бил на 19 за тва тr може ли да го съдят, но все пак си го взехме

05.12-Пикая в толетната на районното

05.20-Прибрах ме се

05.22-Емотата се бяха събудили и започнаха да мрънката

05.25-Заспах

11.33-Събуди ме някво пищене идващо от тонколоните

11.35-Сестра ми заяви, че се мести при Пешо

11.36-Спрях Пищенето (Tokio Hotel)и пуснах Sex Pistols

11.39-Сестра ми си замина

11.44-Пия бира и се обадих на баща ми, че тъпата му дъщеря си е заминала

12.00-Заспах

12.34- Събудих се и отидох за пикая

12.54-Боядисaх си косата в червено и започнах да си оправям гребеба

13.19-Оправих си гребена и тръгвам към даскало. Днес ще съм без якето, че е леко топло (32 градуса)

13.31-Влизам в час

13.33-Даскалът ме изгоди, не харесвал червено

13.35-пия бира и стоя в коридора

14.13- С два пънка ритаме едно емоционално зайче.Носеше тениска на Taking Back Sundey и за да му спасим живота я подпалихме

14.17-Стоя с другите пънкове в дирекцията. Дадоха ни грамоти и ни черпиха бира

15.51-Излязох за голямо междучастие

15.59-Аз и двата пънка бием Пешо. Сестра ми каза,че ще си прережи вените. Падна и една значка

16.02-Мирно и кротко на едни стълби стоим пънкове, емове, метъли и скинове. Кой каза, че нямало толерантност.

16.03-Сбихме се. Причината. Емотата твръдяха, че пънка произлиза от емото, назитата, че всичко идва от хардкора, а метълите...те просто игреаха хек

18.34 Даскалото свърши и аз се прибрах да си оставя раницата. Видях некролог на емото над нас. Сигурно е много щастлива...там горе

19.04-Пънкарската тайфа се събра в парка и се насочи към концерта на The Exploited

19.09-Опустошихме магазин

19.12-Видяхме едни ченгета и започнахме да пеем "Cops Car"

19.30-Влизаме в залата

19.31-набихме Ъпсурт

19.33-Вайт Бучън ни каза,че сме пичове

19.34-Пием бира с Вайт Бучън

19.54-Скочих от снецата с една бутилак бира

20.01-Играя пого и пия водка

20.04-Вече не мога да играя пого

20.07-Вайт си хвърли тениската с надпис "АНАРХИЯ"

20.08-Имам си нова тениска с надпис "Анархия"

21.00-Пребихме следващата група и си тръгнахме от феста.

21.02- Ритаме банкомат

21.07-Двама от нашите скачат върху една кола

21.08-Скачам върху една кола

21.11-Колата гръмна

21.17-Пеем Punk's NOT DEAD!

21.20-Срещанах ме брат ми и неговете скинове

21.23-Разбиха ми зъбите. От утре слуша Skrewdriver

21.54-Всички заедно отидохме в парка

22.00-Брат ми рита по-малкият брат, който се целуваше с друго момче

22.03-Сестра ни, каза че ще се самоубива

22.15-Брат ми-скина изнасили три емота и си тръгна

22.17-Трите емота си прерязаха вените

22.18-Едно момиченце-емо ме хареса

22.20-Изчуках ся

22.21-самоуби се

23.00-Прибрах се в къщи

23.02-Пия Бира

23.04-Пикая

23.07-пикая и пия бира

23.12-Пия Бира

23.16-Пикая

23.18-Писна ми и отидох да спя

23.23-заспах

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...