Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ieeeeeeee ja poludeq ei az za kaku vi plashetem 20 lela zati li dignaiti parite da nimuq da tagla li wa iskam vednaga na sabalem ako trebla u 6 chasat ureme za misa da duditi u doma i da mi smeniti tam aipito li kakuto se pravi da mui da tagla kakto predi che ja vi iba i ....... da ne pculam vikim che se nerla eiiiiiiii neznaq ot tam li ja i upralati ja dvadeti li do doma neznaq ama iskam da tagla na mine za kakai ui mii tuz internet kato nimuq da tagla ako ne duditi do 2 dena se mesta na drugiqt internet na skinarete ja vi ibal shapshavete na Ulica Мусала 23 jiveq iskam da mi upraviti shibaniqt internet eiiiii.. puvichi nima galcha ja vi ibal shmatkite :excl: :angry1 :excl:

 

 

E този ме свали от стола от смях :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Цялото ти писание води до това заключение - избрах си една дума - обобщих. Дали съм се познал .... хммм .... може би, кой знае. А и защо пък не? Какво лошо има?

 

Така или иначе идеята бе друга - това, което ти каза Весо и Караман ти показа да го четеш беше с цел да научиш нещо. Не да подскачаш и да остроумничиш тука с феминистки писания.

 

Както казах и на frodo няма лошо да се познаеш, но пък кой си ти да обобщаваш? Да не би да познаваш всеки? :allien А това което ми показаха в другата тема ТИ го потвърждаваш с писанието си, че дори май заради теб трябва и да го допълват :devil . А моето писание е толкова феминистко, колкото е промъжки и Манифеста. Освен това ако исках да се заяждам с мъжете нямаше да пиша в тази тема.

 

Но ти сам си избра думата, сигурно отговаря доста точно на същността ти... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Датоник, прекалено насериозно се вземаш...

 

Какво ви става бе, хора? Къде ви е чуството за хумор? Да не би да е изгоряло от слънчевите изригвания? :wacko: Или съм попаднала наистина в някакъв мъжки форум!? Не искам да съм груба, моля ви! Не ме предизвиквайте! Ако аз се взема дори за миг насериозно, ще сменя темата, а може би и форума... Но мразя да се държат снизходително към мен, когато не е нужно...а трябва да е забавно...Ай съвземете се!!!

 

И за да съм в унисон и с темата, и със спора ето моля :devil :

 

Перфектният ден на една жена

*******************************

08.15 Събуждане с гушкане и целуване

08.30 Кантара показва 2кг по-малко от вчера

08.45 Закуска в леглото: Фреш и кроасан. Отваряне на подаръци - скъпо бижу, внимателно избрано от галантен обожател.

09.15 Гореща вана с благоуханни масла

10.00 Малко гимнастика във фитнеса с красив и забавен личен треньор.

10.30 Маска за лице, маникюр, педикюр, миене на косата, балсам, сешоар.

12.00 Обяд с най-добрата приятелка в модно заведение.

12.45 Случайна среща с бившата приятелка на партньра - надебеляла е с 7 кг.

01.00 По магазините с приятелки и неограничен кредит.

03.00 Следобеден сън.

04.00 Пристига огромен букет рози от таен обожател.

04.15 Малко стречинг в фитнеса, следвант от масаж от млад симпатичен здравеняк, които твърди, че не е масажирал толкова перфектно тяло.

05.30 Пробване на скъпи дизайнерски дрехи пред огледалото.

07.30 Вечеря на свещи, танци със завързани очи, комплименти.

10.00 Горещ душ (сама)

10:50 Занасяне на ръце до току що оправеното и изгладено легло.

11.00 Гушкане.

11.15 Сладък сън в неговите силни ръце.

 

 

Перфектният ден на един мъж:

*******************************

 

06.00 Будилникът звъни.

06.15 Свирка.

06.30 Мощно и задоволително сутрешно сране. Четене на спорта и последната страница на вестника.

07.00 Закуска: пържола и яйца, кафе и тост, приготвени от гола прислужница.

07.30 Лимузината пристига

07.45 1-2 малцови уискита по пътя към летището.

08.00 Полет в частен самолет. Свирка от стюардесата.

09.30 Лимузина с шофьор. Благи дръпки от холандска трева.

09.45 Голф с Робърт де Ниро и Пъф Деди

11.45 Обяд: Fast food, 3 бири, бутилка Дом Периньон.

12.15 Свирка.

12.30 Малко баскет. Игра на вързано с Джордан и Леброн. Победа след забивка през Майкъл.

02.15 1-2 уискита в лимузината по път към летището.

02.30 Полет към Монте Карло.

03.30 Следобеден излет в морето. Риболов. Всички придружителки са голи.

05.00 Полет към къщи. Масаж от Анджелина Джоли.

06.45 Сране, душ, бръснене

07.00 Новините по тв: Майкъл Джексън екзекутиран, Царя заминава за Мадрид (и няма да се връща повече), Марихуаната, Кокаина и белите робини са легализирани.

07.30 Вечеря: Омари за предястие, Дом Периньон (реколта 1953), голяма сочна пържола, сладолед сервиран върху голите цици на Памела.

09.00 Коняк и кубинска пура пред телевизора. България бие Англия с 4:0.

09.30 Секс с 3 жени (всичките и с лесбийски наклонности)

11.00 Масаж. Вкусна пица и студена бира в жакузито.

11.30 Свирка за лека нощ.

11.45 Сам в леглото

11.50 10 секундна пръдня, която сменя 4 пъти звученето, разтърсва прозореца и кара кучето да излезе от стаята.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

дъртоник, определено се взимаш ПРЕКАЛЕНО насериозно. За да изпишеш цял роман в отговор на една невинна забележка - да, определено се взимаш прекалено насериозно.

И за да не е 100% извънтемник мнението ми, и аз ще си изсмуча нещо от пръстите:

 

"На световното първенство по сумо се събрали над 70 тона състезатели..."

Link to comment
Share on other sites

скорп, некой се мисли за сериозен, ама не е тоникът - най-малкото нещата които дава са копи-пейст, а не ги твори в отговор на мъжките подигравки. последните съм почти убеден че ги има некъде по предните страници на същата тема.

девойчето си спазва темата и дава повод да се посмеем малко: лично аз много ви се забавлявам как си вервата и й се връзвате.

Link to comment
Share on other sites

дъртоник, определено се взимаш ПРЕКАЛЕНО насериозно. За да изпишеш цял роман в отговор на една невинна забележка - да, определено се взимаш прекалено насериозно.

И за да не е 100% извънтемник мнението ми, и аз ще си изсмуча нещо от пръстите:

 

"На световното първенство по сумо се събрали над 70 тона състезатели..."

Станал си толкова елементарен, че вече не знам, дали си същия човек! :lol: :sick

Link to comment
Share on other sites

Както казах и на frodo няма лошо да се познаеш, но пък кой си ти да обобщаваш? Да не би да познаваш всеки? :allien А това което ми показаха в другата тема ТИ го потвърждаваш с писанието си, че дори май заради теб трябва и да го допълват :devil . А моето писание е толкова феминистко, колкото е промъжки и Манифеста. Освен това ако исках да се заяждам с мъжете нямаше да пиша в тази тема.

 

Но ти сам си избра думата, сигурно отговаря доста точно на същността ти... :lol:

 

Трябва да съм някой специален, че да имам право на обобщение на нечии прикзаки ли? Откога тая работа? Това което ти казаха си е гору долу в правилната насока, макар и по-грубо казано. За мен, а и за доста хора съм убеден, мъжкия манифест далеч не е пълен. Напротив - повтаря се доста.... Какво на кое отговаря малко ти е рано да квалифицираш... Като новобранец ти е простено

 

Или съм попаднала наистина в някакъв мъжки форум!? Не искам да съм груба, моля ви! Не ме предизвиквайте! Ако аз се взема дори за миг насериозно, ще сменя темата, а може би и форума... Но мразя да се държат снизходително към мен, когато не е нужно...а трябва да е забавно...Ай съвземете се!!!

 

Няма от какво да се съвземаме. Май ти трябва да се съвземеш... Форума е предимно пълен с мъже - вярно, но има и бая жени, така че по-полека. Поогледай се, поослушай се и тогава говори. Не мога само да разбера плашиш ли ни тука, трябва да се притесняваме ли сега.... Като станеш груба най-много да си кривнем шапките и да си преместим китките....

 

скорп, некой се мисли за сериозен, ама не е тоникът - най-малкото нещата които дава са копи-пейст, а не ги твори в отговор на мъжките подигравки. последните съм почти убеден че ги има некъде по предните страници на същата тема.

девойчето си спазва темата и дава повод да се посмеем малко: лично аз много ви се забавлявам как си вервата и й се връзвате.

 

mobo има го поне 3 пъти назад из темата, това е едно от първите неща в нея даже ако помня добре :bgrin:

 

Хайде нещо и от мен:

 

Тримата глупаци - след баня

Link to comment
Share on other sites

Ц... ц... ц... ц... откъде почна всичко и къде стигна... я по-весело, ей! Ако искате да поспорим дайте поне в друга тема - аз 1-2 пъти се чудех да се включа ли ама то в тази тема не е като че ли най-првилното място настрана че то го обърнахте горе-долу на нещо от сорта на "ти мен уважаваш ли ме или не" и "абе слушай като ти казвам значи ще ме уважаваш мен 'щото да не хвана сопата" :)

 

 

R_a_p_t_o_R, по повод това с котките се сетих един стар виц:

 

На вратата се звъни. Отварят - на прага стои съседът.

- Какво има?

- Комши, защо котката ти вие така?

- Къпя я - отговорил домакинът.

- Е, и аз къпя мойта, ама не вие така!

- А как я изстискваш?

Link to comment
Share on other sites

Коментар на торент АvPR:

:lol: :lol:

щм аудиото е руско мисля че не си струва :-/

 

Много ми дреме предатора на къф език псува ейлиъна.

 

Ако не млъкнете ще се возите пеша!

(шофьор на училищен автобус)

***

- Колко?

- Шест.

- К'во шест, бе?

- Ми к'во колко...!?

***

Ако закачите сакото на облегалката и седнете на стола, сакото ще изглежда, сякаш сте го закачили на облегалката и сте седнали на стола!

(сп. Playboy)

 

Чукча отива на гости в съседното село при приятел. Пред иглуто на приятеля седи опъната кожа от бяла мечка. Чукчата пита:

- Колко пъти стреля в нея?

- Десет!

- А, колко пъти я уцели?

- Нито веднъж!

- Е, от какво умря?

- От смях!

 

 

- Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича...

- Докторе, оставете зъбите ми намира!

Link to comment
Share on other sites

дъртоник, определено се взимаш ПРЕКАЛЕНО насериозно. За да изпишеш цял роман в отговор на една невинна забележка - да, определено се взимаш прекалено насериозно

 

Брей, брей... Да го няма човек за два-три дена и зад гърба му кофи се леят...Язък, че ника ти е име на звезда. По добре се кръсти на някой спаружен мушмул.... :lol:

 

R_a_p_t_o_R, житейския опит не се трупа само в рамките на този форум, въпреки че за теб той е една голяма част от него. Може да съм новобранец във форума, ама онзи мушмул отгоре ти казва - дъртоник, което разбирай като другото космическо наименование на мъдрец ;) и доколкото съм запозната с правилата тук само модератор/администратор има право да ми казва какво да пиша и какво не. Не те плаша - теб едва ли има с какво...но все пак не ме ядосвай, Видене! :sayjin

 

Мисля, че постът ми ще предизвика доста усмивки, за да добавям още нещо... :P

Link to comment
Share on other sites

Не те плаша - теб едва ли има с какво...но все пак не ме ядосвай, Видене! :sayjin

 

Еххххх върнаха ми се спомените от училище .... май 2ри-3ти клас се закачахме така с момиченцата (и те с нас) :P

Link to comment
Share on other sites

където съм се разпознал там съм се разпознал :D

сигурно е постван преди, но този ниц ме кърти отвсякъде:

направили магазин, в който жените да си купуват мъж. на една жена не и вървяло много и решила да отиде да поразгледа. на първия етаж пишело- мъже с пари, тя си казала- ми добре, ама не търся само пари...качила се на втория етаж, там пишело мъже с пари и обичат семеството. замислила се малко и се качила на третия. там пишело- мъже с пари, обичат семеството и им е голям. почудила се пак и продължила към четвъртия етаж. там имало табела- на този етаж мъже не се продават, той е само да докаже за пореден път, че жените не знаят какво искат...

след време направили и магазин, в който мъжете да си купуват жени. отива един. на първия етаж- красиви жени. качил се на втория- красиви жени с пари...на третия никой не знае още какво има :rolleyes:

бе аз съм чувал че на първия етаж имало жени с големи цици, па на втория никой не знаел кво има :lol:

Link to comment
Share on other sites

Егатоник, продължавай да ръсиш "заядливите" си мнения в този дух, моля те! Да, наистина, в правилната тема ги пускаш, доста ти се посмях на опита за язвителна забележка :)

Link to comment
Share on other sites

Егатоник, продължавай да ръсиш "заядливите" си мнения в този дух, моля те! Да, наистина, в правилната тема ги пускаш, доста ти се посмях на опита за язвителна забележка :)

 

Антре, идеята изобщо не беше такава, но ти я обърна така...Радвам се, че поне сега си успял да се забавляваш... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Не е зле да спрете, че да не се налага да спирам аз. Поне за тримата спорещи мислех, че детската градина сте я подминали отдавна. Да не говорим, че темата даже нищо общо няма със спора. Нито пък спора с темата. Демек, за да е по-ясно, не е тука мястото за тоя спор, ако изобщо тоя спор има място някъде из форума. Имаше няква тема мъже срещу жени и някви такива бози, там може би ще е нормално да спорите. Пийте по едно малко или голямо и спирайте глупостите :)

Link to comment
Share on other sites

arguing_on_the_internet.jpg

 

 

Съвсем в духа на темата xD.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...