Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ХАхахахахаха!!!Пешо, това с фразите ми хареса.Има някои неточности в преводите, но не може иначе.

Link to comment
Share on other sites

Силно се надявам някой ден и в нашия форум да видя подобна тема - просто ей така за кеф, не че нещо

 

ХОП

 

Тази темичка е много весела :punk , много ми хареса, ако и тук раздела за продажби стане така, с правилото всичко да е в рима ще е супер свежо.

Забелязах че един от тамошните потребители има като на наш Злобил аватара :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера в една друга тема, за да ми помогнат за да разбера мъжете приятелите ми предложиха мъжкия манифест. Прочетох го надлежно, разпечатах го и в момента ми виси на таблото за важни незабравимости :D . Сега работя по разпространението му /между редовната ми работа ;) / сред мъже и жени, както беше поискано.

 

Но внезапно попаднах на нещо като отговор и със същата съпричастност съм длъжна пък и ми доставя удоволствие да го споделя с вас:

 

Приятните, добри мъже са грозни.

Красивите мъже не са приятни и добри.

Красивите и приятни мъже са гейове.

Красивите, приятни и хетеросексуални мъже са женени.

Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни, нямат пари.

Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни и при това с пари, смятат, че ги преследваме заради парите.

Красивите мъже без пари преследват нашите пари.

Красивите мъже, които не са чак толкова приятни и са донякъде хетеросексуални, не смятат, че сме достатъчно красиви.

Мъжете, които ни смятат за красиви, които са хетеросексуални, донякъде приятни и имат пари, са прасета.

Мъжете, които са донякъде красиви, донякъде приятни, имат достатъчно пари и - слава богу! - са хетеросексуални, са стеснителни и НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА!

Мъжете, които никога не правят първата крачка, автоматично загубват интерес, когато ние поемем инициативата.

ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА, КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ?

Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.

 

ИЗПРАТЕТЕ ТОВА НА УМНИ ЖЕНИ, НА КОИТО ЩЕ ИМ Е ПРИЯТНО ДА СЕ ПОСМЕЯТ....

 

... и на мъже, които според вас биха преглътнали това..

 

 

Окачвам го до мъжкия манифест и всекиму според нуждите!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

...............

 

Нийй мой сми пръсетъ! Ама без нас сте точно за никъде :punk

 

Хората ти дадоха нещо да прочетеш , че да се образоваш, не да му опонираш девойко :devil

Link to comment
Share on other sites

Ти пък какво се и заяде чак... Те такива глупости колко ги има и колко сме ги чети пък точно в тая тема. Още едно не вреди толкова. Изобщо тая война на половете е такъв смях, че да вземе и някой да го приеме на сериозно...

Link to comment
Share on other sites

Нийй мой сми пръсетъ! Ама без нас сте точно за никъде :punk

 

Хората ти дадоха нещо да прочетеш , че да се образоваш, не да му опонираш девойко :devil

 

Аз мислех да се посмеете МАЛКО... :lol:

Рапторе, да не би да се разпозна в някоя точка? А никъде не се казва нищо за прасета...? :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех да се посмеете МАЛКО... :lol:

Рапторе, да не би да се разпозна в някоя точка? А никъде не се казва нищо за прасета...? :devil

и кво ако се е разпознал, лошо няма...аз се разпознах и си признавам, че даже още като почнах да го чета си помислих дали ще ме има някъде и оп- намерих се :D

Link to comment
Share on other sites

и кво ако се е разпознал, лошо няма...аз се разпознах и си признавам, че даже още като почнах да го чета си помислих дали ще ме има някъде и оп- намерих се :D

 

 

Да - лошо няма! Ама той май се засяга, за разлика от теб...А ти къде се разпозна, ако не е тайна?

 

Моля обърнете внимание на последното изречение за кои мъже е...

 

Да, ние без вас не можем, вие без нас - тоже!!! :lol:

Аз не опонирам, а допълвам - това е другата страна на монетата. :devil

Link to comment
Share on other sites

Нийй мой сми пръсетъ! Ама без нас сте точно за никъде :punk

 

Като стана дума за прасетата имаше едно занимателно четиво за секса при животните и че лъва примерно може по 50 пъти на ден да прави любов с партньорката си обаче при прасето оргазма трае 30 минути... та явно мъжете подсъзнателно се стремим в тази посока и на обноски лесно го докарваме виж за другото само за някакво майстори на спорта съм чувал че с медитация били го докарвали :)

 

Както и да е ако някой намери цялото четиво може да даде линк - помня че доста се хилих като го четох първия път...

Link to comment
Share on other sites

Да - лошо няма! Ама той май се засяга, за разлика от теб...А ти къде се разпозна, ако не е тайна?

 

Моля обърнете внимание на последното изречение за кои мъже е...

 

Да, ние без вас не можем, вие без нас - тоже!!! :lol:

Аз не опонирам, а допълвам - това е другата страна на монетата. :devil

където съм се разпознал там съм се разпознал :D

сигурно е постван преди, но този ниц ме кърти отвсякъде:

направили магазин, в който жените да си купуват мъж. на една жена не и вървяло много и решила да отиде да поразгледа. на първия етаж пишело- мъже с пари, тя си казала- ми добре, ама не търся само пари...качила се на втория етаж, там пишело мъже с пари и обичат семеството. замислила се малко и се качила на третия. там пишело- мъже с пари, обичат семеството и им е голям. почудила се пак и продължила към четвъртия етаж. там имало табела- на този етаж мъже не се продават, той е само да докаже за пореден път, че жените не знаят какво искат...

след време направили и магазин, в който мъжете да си купуват жени. отива един. на първия етаж- красиви жени. качил се на втория- красиви жени с пари...на третия никой не знае още какво има :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Това е старо, но златно! И само показва, че жените са по-любопитни от мъжете, които пък са прости, пак според мъжкия манифест, хахаха!!!

 

Едит: След внимателен прочит открих къде се е открил Раптор, ама все още се чудя що се засяга? :confused На всички изброени преди това хубави качества, да си прасе е просто "за цвят" така :D

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за прасетата имаше едно занимателно четиво за секса при животните и че лъва примерно може по 50 пъти на ден да прави любов с партньорката си обаче при прасето оргазма трае 30 минути... та явно мъжете подсъзнателно се стремим в тази посока и на обноски лесно го докарваме виж за другото само за някакво майстори на спорта съм чувал че с медитация били го докарвали :)

 

Както и да е ако някой намери цялото четиво може да даде линк - помня че доста се хилих като го четох първия път...

 

 

За това ли става въпрос?

 

 

Ако викаш в продължение на 8 години, 7 месеца и 6 дни ще произведеш достатъчно звукова енергия за да се загрее чаша кафе.

(Като че ли не си струва.)

 

Ако пърдиш в продължение на 6 години и 9 месеца, е достатъчно за да се получи енергията на атомна бомба.

(Е това сега е по-добре!)

 

Човешкото сърце дава достатъчно налягане, когато изпомпва за да качи кръвта на 30 фута.

(О, Боже!!!)

 

Оргазмът при прасетата трае 30 минути.

(В следващия си живот искам да съм прасе.)

 

Хлебарка може да живее 9 дни без глава преди да умре от глад.

(Зловещо)(Все още не съм се отказал от прасето).

 

Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час.

(Не правете това у вас ..... но може би на работа... )

 

Мъжката богомолка не може да се съвкуплява докато главата и е на тялото. Женската започва секс като изтръгва главата на мъжката.

("Скъпа, прибрах се. Какво по....?!")

 

Бълхата може да скочи 350 пъти от дължината на тялото си. Това е като човек да прескочи футболно игрище.

(30 минути ... прасе късметлия ... можете ли да си представите???)

 

Морската котка има повече от 27 000 вкусови рецептора.

(Какво ли има толкова вкусно на дъното на океана??)

 

Някои лъвове го правят повече от 50 пъти дневно.

(Все още предпочитам прасето за следващия си живот ... качеството пред количеството!)

 

Пеперудите вкусват с краката си.

(Нещо, което винаги съм искал да знам.)

 

Най-силният мускул в тялото е езикът.

(Хмммммммм........)

 

Десняците живеят, средно, девет години повече от левичарите.

(Ако си еднакво добър и с двете, трябва ли да разполовиш разликата?)

 

Слоновете са единствените животни, които не могат да скачат.

(ОК, така, че би било добре...)

 

Урината на котката свети при черна светлина.

(Чудя се кой е платил за да установи това?)

 

Окото на щрауса е по-голямо от мозъка му.

(Познавам такива хора.)

 

Морските звезди нямат мозък.

(И такива хора познавам.)

 

Полярните мечки са левичари.

(Ако се сменят, ще живеят много повече.)

 

Хората и делфините са единствените видове, които правят секс за удоволствие.

(А с прасето какво става???)

Link to comment
Share on other sites

И тука го има но определено не е това. Онова което четох беше изцяло за секса при различните животни... ако не се бъркам в www.e-bane.net го гледах...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И тука го има но определено не е това. Онова което четох беше изцяло за секса при различните животни... ако не се бъркам в www.e-bane.net го гледах...

точно това си е - има го и в е-бането на няколко пъти и е доста старо. друг е въпроса ти що си запомнил само сексуалните части....

 

 

за да не съм съвсем офтопик:

 

 

Ако в медицинските форуми комуникираха като навсякъде..

 

Новобранец: Пичове, имам проблем – дойде пациент, едното око работи, другото не – какво да правя! Спешно!!!

 

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а!! Едното око не работи, е**ти та**ка!!

 

Скалпел (ветеран в сайта): Мамка му, писна ми от леваци!

 

Админ (администратор): Новобранец, четете правилата на форума, използвайте търсачката. Първо предупреждение.

 

Доктор_Лектор (постоянно присъствие): Добре де, стига го дърляхте, не виждате ли човека има проблем.

 

Гост1: Новобранец, а ти какво искаш? Формулирай си въпроса по-правилно.

 

Новобранец: Гост1, аз искам да виждат и двете очи. Можеш ли да ми подскажеш как да го направя?

 

Гост1: А-а-а-а, да виждат и двете очи – не знам тогава. Аз специализирам иглотерапия.

 

Новобранец: Админ, аз ползвах търсачката но нищо не намерих. Някой да ми помогне, пациента лежи на масата, аз му отворих единия бял дроб – не помага!!

 

Хирург (ветеран във форума) : А-а-а-а!!! Отворил му белия дроб, сега ще се попикам!!!

 

Гост2: Новобранец, а очния нерв провери ли?

 

Медбрат (опитен): Новобранец, кое око не работи – лявото или дясното?

 

Админ (администратор): В правилата на форума е написано че тук е забранено да се задават въпроси за симетрични органи. Освен това по какви думи търси? С думичката „око”? А трябваше с „бинокуларус окулярус” . Ето – [подбор от линкове] прочети за това как трябва да използваш търсачката във форума.

 

Новобранец: Гост2, а къде да търся очния нерв? Размених местата на очите, сега и двете не работят Срочно, какво да правя, скоро свършва упойката.

 

Гост3: А пациента от каква раса е – негроид или монголоид?

 

Скалпел (ветеран на форума): Гост3, а каква е разликата?

 

Гост3: Искаш да кажеш, че между негроид и монголоид няма разлика? Пък после наричаш Новобранеца левак

 

Доктор_лектор (постоянно присъствие) : Между негроида и монголоида има разлика, това е факт.

 

Новобранец: Как да разбера расата?

 

Скалпел (ветеран във форума): Попитай пациента

 

Новобранец: Пациента е в безсъзнание. Може би му пише в паспорта?

 

Скалпел (ветеран във форума): Гост3, разлика има, но каква е конкретната разлика в нашия случай??

 

Гост3: Скалпел, очевидна. При негроидите очите са големи и ококорени, а монголоидите имат цепки на очите – може би на пациента просто са му стеснени очните цепки, и трябва да се цепнат със скалпела.

 

Новобранец: Благодаря Гост3! Цепнах клепачите – сега очните ябълки се вадят значително по-лесно. Размених ги още веднъж, не работят PS. За всеки случай цепнах ноздрите и ануса.

 

Новобранец: Ехо, има ли някой тук?

 

Новобранец: Е какво да правя в края на краищата?

 

Новобранец: Край, темата е закрита, аз го изпратих при очен лекар.

 

Скалпел (ветеран във форума): НОВОБРАНЕЦ, ТИ КАКВО, НЕ СИ ЛИ ОЧЕН ЛЕКАР???

 

Новобранец: Не, гинеколог съм.

 

Админ (администратор) Новобранец, второ предупреждение. Чети правилата. Тук е форум на очните лекари. Още едно предупреждение и- бан.

 

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а-а!!! Гинеколог!!! Край, пускайте водата, аз се попиках!

 

 

 

взето от тук

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Аз мислех да се посмеете МАЛКО... :lol:

Рапторе, да не би да се разпозна в някоя точка? А никъде не се казва нищо за прасета...? :devil

 

Цялото ти писание води до това заключение - избрах си една дума - обобщих. Дали съм се познал .... хммм .... може би, кой знае. А и защо пък не? Какво лошо има?

 

Така или иначе идеята бе друга - това, което ти каза Весо и Караман ти показа да го четеш беше с цел да научиш нещо. Не да подскачаш и да остроумничиш тука с феминистки писания.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...