Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

НЕЩА, КОИТО ДА ПРАВИШ В МЕТРО/БИЛА/КОЙТО И ДА Е ГОЛЯМ УНИВЕРСАЛЕН МАГАЗИН

 

Вземи 24 пакета с презервативи. Пусни ги напосоки в пазарските кошници на различни хора, докато не те гледат.

 

Нагласи алармените часовници в отдела за домашни стоки да звънят през 5 минути.

 

Направи следа с доматен сос по пода водеща към тоалетните.

 

Отиди при служител и му кажи с официален тон ‘Код 3 в домашни потреби’ и виж какво става.

 

Премести знака ‘Внимание - мокър под’ в участък с мокет.

 

Опъни палатка в отдела за туристически принадлежности и каже на другите купувачи, че ще ги поканиш само ако донесат възглавници от отдела със спални принадлежности.

 

Когато служител те попита може ли да ти помогне, започни да плачеш и питай ‘Защо просто не ме оставите на мира, бе хора?’

 

Гледай право в охранителната камера и я използвай като огледало докато си бъркаш в носа.

 

Докато разглеждаш оръжията в оръжейния отдел, попитай продавача дали знае къде се намират антидепресантите.

 

Притичвай из магазина подозрително, докато високо си тананикаш мелодията на ‘Невъзможна мисия’.

 

В отдела за домашни потреби упражнявай вида си на Мадона, използвайки различни размери фунии.

 

Срий се между закачените дрехи и когато хората ровят из тях викай ‘Вземи мен!’ ‘Вземи МЕН!!!’

 

Когато съобщават нещо по високоговорителите, заеми ембрионална поза и крещи ‘НЕ! НЕ! Пак тези гласове!’

 

Отиди в пробната и извикай наистина високо…’Ей! Тука е свършила тоалетната хартия!’.

 

 

 

:devil :punk :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Песимистът вижда само един безкраен тунел.

Оптимистът вижда светлина в тунела.

Реалистът вижда тунела, светлината и идващия влак.

А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите...

Link to comment
Share on other sites

Песимистът ..... А машинистът .....

 

Хахахахах това е класика, любимо ми е. Също много ми харесва и един цитат от Тери Пратчет:

 

Казват, че имало два вида хора. Когато получат чаша, напълнена до половината, едните казват: "Тази чаша е наполовина пълна!" Другите пък отбелязват: "Тази чаша е наполовина празна."

Светът обаче, принадлежи на онези, които щом зърнат такава чаша се разгорещяват: "Каква е тази чаша, а? Питам ви - каква е тази чаша? Значи това е моята чаша,а? Няма да стане! Моята чаша беше ПЪЛНА ДОГОРЕ. И ДОСТА ПО-ГОЛЯМА!

В отсрещния край на барплота светът е пълен с хора от другия вид, чиято чаша е пукната или разлята нарочно /обикновено от хората, които настояват за по-голяма чаша/ или пък изобщо си нямат чаша, защото все не успяват да привлекат вниманието на бармана

Link to comment
Share on other sites

- Иване, имам рожден ден. Идвай!

- Жена ми не ме пуска.

- Ами... измъкни се някак.

- А белезниците как да сваля?

 

Малко момченце пита баща си:

- Тате, а какво е това "биология"?

- Как да ти обясня по-просто? Например ти приличаш на мен - това е биология.

- А "социология" какво е?

- Синът на съседа също прилича на мен. Това вече е социология...

 

Прибира се мъж по-рано от командировка. Пред вратата вади пистолет и сваля предпазителя. Съсeдът:

- Колко трупа ще има?

- Или два, или николко.

Link to comment
Share on other sites

НЕЩА, КОИТО ДА ПРАВИШ В МЕТРО/БИЛА/КОЙТО И ДА Е ГОЛЯМ УНИВЕРСАЛЕН МАГАЗИН

 

Вземи 24 пакета с презервативи. Пусни ги напосоки в пазарските кошници на различни хора, докато не те гледат.

 

Нагласи алармените часовници в отдела за домашни стоки да звънят през 5 минути.

 

Направи следа с доматен сос по пода водеща към тоалетните.

 

Отиди при служител и му кажи с официален тон ‘Код 3 в домашни потреби’ и виж какво става.

 

Премести знака ‘Внимание - мокър под’ в участък с мокет.

 

Опъни палатка в отдела за туристически принадлежности и каже на другите купувачи, че ще ги поканиш само ако донесат възглавници от отдела със спални принадлежности.

 

Когато служител те попита може ли да ти помогне, започни да плачеш и питай ‘Защо просто не ме оставите на мира, бе хора?’

 

Гледай право в охранителната камера и я използвай като огледало докато си бъркаш в носа.

 

Докато разглеждаш оръжията в оръжейния отдел, попитай продавача дали знае къде се намират антидепресантите.

 

Притичвай из магазина подозрително, докато високо си тананикаш мелодията на ‘Невъзможна мисия’.

 

В отдела за домашни потреби упражнявай вида си на Мадона, използвайки различни размери фунии.

 

Срий се между закачените дрехи и когато хората ровят из тях викай ‘Вземи мен!’ ‘Вземи МЕН!!!’

 

Когато съобщават нещо по високоговорителите, заеми ембрионална поза и крещи ‘НЕ! НЕ! Пак тези гласове!’

 

Отиди в пробната и извикай наистина високо…’Ей! Тука е свършила тоалетната хартия!’.

:devil :punk :devil

 

оле направо се нарсах от смях докато ги четах :D

сори за офф-а

Link to comment
Share on other sites

1022jesus.jpg

 

Can you see Jesus? =D

Link to comment
Share on other sites

1022jesus.jpg

 

Can you see Jesus? =D

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ т'ва ме утрепа , честно :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В руския град Нижни Новгород е бил конфискуван сървър с инсталирана операционна система Linux с абсурдното твърдение, че "щом няма иконка My Computer", значи софтуерът е нелицензиран, съобщава securitylab.ru. След разговор между собствениците на машината и правоохранителните органи, последните са се съгласили, че техните колеги са сбъркали, като са конфискували сървъра, но по случая вече има заведено дело и не може просто така да се прекрати.

 

Тц,тц,тц...

Link to comment
Share on other sites

Това верно ли е кучешки задник че на мен на нищо не ми прилича и единствената простотия която ми идва на акъла като възможност е да е баш г*за на някое куче......

Link to comment
Share on other sites

при положение, че стиловете, които пуска са:

Кой е твоят DJ-стил на музика:

House , Comerse

Кои са 5-те твои най-любими песни на всички времена:

Deep Dish- You gonna feel it

Според мен не знае друг лейбъл и затва е изтърсил пайнер. И тая нова песен да ти е номер 1 за всички времена значи, че изобщо не си запознат какво се е слушало преди

Link to comment
Share on other sites

Пропускате основния момент, който обуславя всичко останало:

 

--Любими лейбъли/фирми които издават музика:

Пайнер Мюзик

Какви формати използваш при работа:

CD, mp3

 

Невероятни формати :D. Сигурно винил не е виждал през живота си. Друг е въпросът дали Пайнер ги използват.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...