Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз се питам, като им свършат буквите от гръцката азбука, кви ще ги дървят!?

Къде по-мъдро беше да ги подкарат с китайски йероглифи. Хем щеше да им стигнат за поне 20к години напред...

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Представата, че цялото неприятно семейство с разглезена челяд на брат ми ще спи втора нощ на Хийтроу ме кара да вярвам в Бог. Има възмездие. За всеки път, когато трябва да ги посрещам тук като богове и да се съобразявам с абсурдните им навици, да си взимам специално отпуска, за да ги карам с колата, защото са прекалено крехки да се возят с рейса... Има справедливост! Сега те са на някакво летище с група индийци и поляци, завити със станиоли и 2 сантиметра сняг ги бетонира на място. А аз съм вкъщи, готвя се за празниците и имам повече ракия от всякога!" - доволен бе наш читател от отложените полети и от липсата на комфорт, на която са подложени пътниците, решили да се натрапят на някого за Коледа.


https://nenovinite.com/ne/svqt/mnogo-bylgari-ot-chuzhbina-tozi-pyt-nqma-da-ni-razvalqt-praznicite

Няма да соча с пръст :P

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...