Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Па да го бяха набили! Меки китки, сополковци, стадо овце и безгръбначни плазмодии. Те за такива мъ.. ъъъ.. мъжленца, наскоро откриха и приют в Австралия ли беше или Нова зеландия. Нали, Жертви на домашно насилие. Тия могат да си скъсят житейските страдания и направо да си взимат билет за натам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, gado said:

Па да го бяха набили! Меки китки, сополковци, стадо овце и безгръбначни плазмодии. Те за такива мъ.. ъъъ.. мъжленца, наскоро откриха и приют в Австралия ли беше или Нова зеландия. Нали, Жертви на домашно насилие. Тия могат да си скъсят житейските страдания и направо да си взимат билет за натам.


Културни са били дяцата, мисир. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Културни са били дяцата, мисир. 

Щом са били културни, поне можеше културно да го понабият. Нали, един стол зад врата примерно, щото като си в Рим, бъди римлянин. Или да го поступат без лоши чувства и да го овържат за някой дерек отвън. Нощите в Пирин дори и по това време са си студени, та до сутринта щеше да е изтрезнял и бая поомекнал. А на раздяла можеше и по още някой шамар да му отлепят, че да си има едно наум дивият селяк.

Ама, не. Сега го раздават жертви и циврят колективно. Те това е масата от днешната младеж и светлото бъдеще на България. Посмешища същински.

Да ги пази Господ да не им се случва някога да защитават жените и децата си!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gado said:

Да ги пази Господ да не им се случва някога да защитават жените и децата си!

 Тези, дето чеп за зеле не става от тях 

Link to comment
Share on other sites

Според една от историите, той и още 3-4 ходили и били с тояги, 4-човека, спали на палатка до езерото. Явно освен него си има и дружинка олигофрени

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RaptoR said:

Начи - картинката е силно тъпа и некадърна.

Начи, ако не смяташ и че "Inglorious Basterds" също е силно тъп и некадърен, си бая непоследователен. Той също не отразява историята точно.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, earache said:

Начи, ако не смяташ и че "Inglorious Basterds" също е силно тъп и некадърен, си бая непоследователен. Той също не отразява историята точно.


В тоя аспект подигравателен - да, има някаква логика, НО! Ако шизото е праснал теб със стола в камбаната дали така ще говориш? Дали жената с кучето и ОСОБЕНО хората в палатките споделят шегобийството ти? Аз си признавам дРектно, че щях да го лежа тоя помийник на помиярите в момента.  

Link to comment
Share on other sites

Изключително рядко влизам в клоаката на сураттефтеря, ама одеве случайно видях какво е споделил Карамана и щях да се задавя от смях. :lol::rofl:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Повече от 15 години не бях слушал български коментар на футболен мач. Изгелжда тия образи през това време са минали в друго измерение. :lol::rofl:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Клипа е доста стар. Това лято стриймовете ми бяха кофти, та ми се наложи да гледам европейското по БНТ и бях потресен. Честно казано предпочитам да гледам коментар на руски (който съм учил две години преди 30 години), отколкото да слушам мозъчните пръдни на родните коментатори...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Antares said:

Клипа е доста стар. Това лято стриймовете ми бяха кофти, та ми се наложи да гледам европейското по БНТ и бях потресен. Честно казано предпочитам да гледам коментар на руски (който съм учил две години преди 30 години), отколкото да слушам мозъчните пръдни на родните коментатори...

Искаш да се изтъкнеш, че разбираш подобно извънземно бръщолевене като руския ли!?

Беки, пък!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mIRCata said:

Не дава да се сваля. Нещо с правата или от сорта


Така като гледам три пъти е свалено. Значи нещо при тебе има... 

Link to comment
Share on other sites

1.thumb.PNG.50a4c46dd4321697af2e5c91c20092b8.PNG

Дали е свалено или показва колко пъти е мъчено. Сега опитах още 2 пъти. Все това горното. Както и да, ще го преживеем и без файла :) Просто ми стана интересно какво може да е.

Link to comment
Share on other sites

Може да е само за модератори :) Имам само 1 плъгин и това е за блокиране на рекламите. Дори и да го спра, пак не ще. 

На мен като посоча върху файла ми дава и това

1.PNG.7c200c39d098a629a1017946fd52f05c.PNG

Link to comment
Share on other sites

Ако ми дадеш идея как да го кача по друг начин бива. Всъщност в момента осмисляме етимологията на песента! ХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...