Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, RaptoR said:

Тва е некъв фейк ХАХАХАХ

 

Разбира се, че е фейк.

Всички знаем, че "лошите в страшния филм" трябва да са "с два пистолета във всяка ръка:lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, брат, щото съм бил съвременник на тия събития - не помня такова кадро. А иначе изобщо не бих се изненадал да има 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, plameni said:

Като се има предвид, че Мобиком му бяха основни спонсори до началото на 2001-ва.


А ние бяхме основни спонсори на Мобиком :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
5 hours ago, netrootbg said:

Мила картинка. Жалко, че вече ги няма тук, че поне джумбиша да става.

А, ся си ги представи да си коват клечки за зъби в тиквите при всеки шот и после всеки сам да се млати в чутурата с половинка от ананас, докато не осерат всичко наоколо.

 

П.п. Бахти. Търся онова меме, дето как изглеждали поданиците рез очите на американците и как, през очите на останалия свят.  :)

 

П.п. 2 търся и из компа ми една картинка, сам съм я снимал, на горда британка (18-19 годишна). Облечена в бяло боди и бели къси панталонки. Която обаче се е и понаакала малко, та кафявото контрастира доста добре на белите й панталонки и кълки. Снимах я сутринта към седем или осем.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, gado said:

П.п. 2 търся и из компа ми една картинка, сам съм я снимал, на горда британка (18-19 годишна). Облечена в бяло боди и бели къси панталонки. Която обаче се е и понаакала малко, та кафявото контрастира доста добре на белите й панталонки и кълки. Снимах я сутринта към седем или осем.


Чакам!!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, charmock said:

 

Can You Name a Country?

 

С риск да прозвучи "пенсионерски" - не ни очаква нищо по-различно и тук. Т'ва картата е сложно нещо, а на целия свят - още повече... 

Но пък например, "терминът" Глобусът на България е доста стар, така че нищо ново :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...