Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Искаше да кажеш "велика" ли?!

Най-много ми допада, че тези, които виждат какво им се случва, се самоиронизират по най-брутален начин и показват реалността такава каквато е. Поздравления за това. Ние българите това не го умеем... 

Link to comment
Share on other sites

Грешиш, третата рецепта е пълна мистерия дори и за технолозите в производството им. Понеже процентното съотношение между рога, копита зъби, зурли и кокоши глави варира непрекъснато. Както и съотношението на тези, хъм..., месни състави, спрямо соевия пълнеж и емулгаторите.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм лош. Просто исках да кажа, че технологията за правене на кренвирши е дори още по-дълбока загадка и от въпроса, какво аджеба е било преди големият взрив в тази реалност. В смисъл, нали, след това имаш съответното съотношение между тъмна материя и тъмна енергия, спомагащи субатомните частици да започнат да кондензират (един вид) в атоми. После тези атоми да започнат да се скупчват в огромни купове, доката масата им не предизвика собствена гравитация и не се роди звезда и не започнат да се случват ядрени взаимодействия, които да синтезират все по-тежки елементи в зависимост от масата на звездата. И така, няколко милиарда години по-късно се пръкваме ние (да речем, пишещите в този форум). С тела изградени от частици родени в сърцата на умиращи звезди, но все пак представляващи една торба пълна с лайна и низки страсти. Слава Богу обаче, със софтуеърно ограничение за съвсем кратка годност. Същото е и с кремвиршите, само дето се прескача момента със звездите и там вместо звездни остатъци се влагат обикновени лайна. С които после получаваш, пак лайна. И за да спестя по-нататъшното си словоблудстване, на момента открехвам, че всъщност загадктата се корени във факта, че кремвиршите ако и създадени от обикновени лайна, имат по-дълъг срок на годност. От нас, дето сме лайна, съставени от звездни лайна...

 

П.п. Моля някой да ме изтика от сцената, че ще ви разкажа и историята за дядото, дето си ебал магаричката (истинска история впрочем)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Quote

 С тела изградени от частици родени в сърцата на умиращи звезди, но все пак представляващи една торба пълна с лайна и низки страсти.


:bowdown::bowdown::bowdown:

И все пак, пише се креНвирш, нищо че в крема има рога и копита и разни други екстри ;)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gado said:

Моля някой да ме изтика от сцената, че ще ви разкажа и историята за дядото, дето си ебал магаричката (истинска история впрочем)

Не си познал. По-скоро бих те изтикал обратно, ако те досрамее и тръгнеш да слизаш преди да си разказал за дядото и магаричката.

А останалото май е за "Да се посмеете малко"... :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Във връзка със скорошните дискусии :lol:

 

Black-Frosty.jpg

 

---

 

Известен режисьор се оплаква:

- Цял живот исках да поставя "Отело" с нова трактовка, в която Дездемона убива мавъра, но вече нямам никакъв шанс...

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...