Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Тъжното е че всеки има такава история. Моята е от Созопол. Преди 10 г. От тогава в България не съм почивал. И да съм жив и здрав няма и да ходя. Ако мога да си го позволя ще си ходя в чужбина. Ако не у дома и така. То не че иу дома не ме намират. Ама нейсе

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Аз се чудя, защо трябва да се направиш на голям гъзазр и баровец и да дадеш по 1000 лв за куверт, за да идеш в някакъв умрял хотел в България...
Хората са решили да си изкарат добре в България,лошо няма.Само дето няма как да знаят какво ги очаква...По подобен начин преди години гризнах дРъвото в 4 звезден хотел край Варна.От тогава не съм стъпвал на нашето море...Гръцкото ми е даже и по-близо.
Link to comment
Share on other sites

Фараон се обажда в кръчма:

–Мога ли да запазя маса за трима?

–Да, на чие име?

–Сакрахотеп.

–Как се пише?

–Птичка, два триъгълника, вълнообразна линия, пак птичка, кучешка глава, слънце, скарабей....

Link to comment
Share on other sites

За да разберете какво е да си майка :)

Тексът е копиран от една позната :)

 

"Ше ме уморите с тия ваши комплицирани и важни равносметки. Аз па почти нищо не помня от 2015-та, освен че по едно време родих (чудно, мило и прекрасно дете), после настъпи нещо като десетмесечна полярна нощ, в която явно все пак съм хранила бебето и съм му давала вода и разни вещества (пащърнак, тиква, ЗАЕШКО С КОПЪР!!), щото му пораснаха зъби и проходи, може би, да се надяваме, съм се и къпала редовно, освен това успях да се подстрижа два пъти, оскубах си веждите, отидох 1 (един път) на бар за 16 минути и много ми хареса - имаше ХОРА и пиене, и всички говореха за всичко без кърмене, колики и захранване, и за капак дори един път се показах по телевизора, разбира се - без да говоря, само мучах нечленоразделно и мигах, и кой разбрал - разбрал, не може па вечно сички да говорят разбираемо. В общи линии - прекрасна година, въпреки че сумарно помня около три дни от нея (в момента работя върху теорията, че човечеството е оцеляло и хората продължават да се размножават САМО защото жените изпадат в амок и не помнят нищо от първата година след раждането на дете - нямам друго логично обяснение как се навиваш да раждаш второ, ЧЕ И ТРЕТО, ако помниш всичко!). Благодаря на всички, които бяха до и около мен, съжалявам, ако някого нещо съм засегнала или съм го забравила, настъпила или наплюла, но такъв е периодът, хормон до хормона, майно ЛЬО - официалната научна данна твърди, че по време на бременност мозъкът на жената се свива с 5% и то и като без тва не ти е много, представете си кво остава - само някакви стърготини (за да ви илюстрирам - все още наричам хладилника 'радио', прибирам кафеварката в него и забравям как се наричат разни прозаични неща, като нощница и кашкавал). От 2016-та искам само всички да са здрави и да нямат сополи, също така, ако е удобно - по един 8-часов НЕПРЕКЪСНАТ сън в рамките на денонощието - не всяко, разбира се, но и да не е разпръснат в месеца... нещо средно, примерно всеки четвъртък и събота, и последно - асансьор на метростанция Сердика. Тва е! Приятно изкарване и бъдете щастливи! Аз ще си стоя вкъщи, щото ако отида някъде, вероятно ще се задавя с фъстъци и ще заспя зад пердето"

Link to comment
Share on other sites

Защо не са построили досега паметник на Адам Опел?

Защото ще ръждяса

 

 

Не мога да спра да се смея :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че съм го правил многократно като малък, сега ми е някак си странно да възприема как деца могат да пазаруват алкохол на родителите си.

Link to comment
Share on other sites

Може би защото тогава не се събирахме зад блока за да поркаме. Когато бях дете да пиеш/пуши беше табу. После като попораснахме малко стана модерно. 

Link to comment
Share on other sites

"Самунчето"(на галено от руски "Буханка")  бледнее пред народното творчество...

003.jpg

 

Както казват руснаците - "кво ли няма да измислят, само и само да не правят пътища".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...