Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Az ot okolo 15 godini tyrsq edin instrumental, koito puskaha vseki sledobed po horizont predi ima nqma 15-20 godini. Podoziram, 4e e na Jean Michele Jarre, ama ne sym siguren. V nego ima nqkakvi zvuci kato tezi, v tova klip4e, koito po4va da sviri na 2:16 minuta. Ako nqkoi se se6ta...6te napravq zadno salto ot 6tastie - seriozno! :)

Пробвай с Jean Michel Jarre-Oxygene 2-

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не знам как точно се качва песента,но името на изпълнителят е Аспарух Лешников.Песента е стариградска,някъде от 20-30 години. Ама не съм много сигурен, някаде имах нещо от рода... надявам се да съм ти бил дори от части полезен

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам дали някой се сеща за една сръбска песен, пее се нещо от рода на "ей, кучи кучи кучи" :lol: в Будоар често я пускат.

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която пуска по радио Витоша. Днес към 12:15 я пуснаха,а предишните 2 вечери в интервала 9:15-10:15 вечерта ...Става въпрос за нещо като техно, в което не се пее само една зарибяваща мелодийка. В началото на песента май се чува и размазано някаф женски глас, но за това не съм сигурен. Моля ви някой да помогне :)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти народе. Търся една песен,която засякох вчера по "the voice", но не разбрах на кой е. Изпълнява се от чернокожа жена или от група черни жени :D .Не съм много сигурен само едната пее, но винаги около нея има още 3. Песента е нова, нещо средно между dance rap(смисъл има и рап, но малко), супер мелодична е. На края на клипа изписват разни имена, включително на изпълнителката. Клипа не е нещо особено - една сцена и денсят на нея разни хорица. Само толкова инфо имам :(

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Търся една песен която много прилича на Max The Voice - Katana...чуват се пак същите саксофони,но като цяло май песента е по-различна,пускат я понякога по Сити.Може ли някой да ми каже на кой е и как се казва ?

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=9PGe_ZAxTWs...feature=related

Търся една от песните посредата, пее се нещо подобно:

You make me fire blq blq blq нататъка е ясно, като е чуете ще се сетите. :) Мерси много предварително!

Кажи кога започва, че това "една от песните посредата" е малко объркващо. :)

Ако става въпрос за 2.13-2.25 => Roger Sanchez - Another chance

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която я въртат по ситита, дъ войсове и т.н. Има чернокожа жена и мъж пак чернокож мисля. R&B e мисля. Пее се нещо "cold"...

Link to comment
Share on other sites

Кажи кога започва, че това "една от песните посредата" е малко объркващо. :)

Ако става въпрос за 2.13-2.25 => Roger Sanchez - Another chance

 

Всъщност 1:19-1:23 :)

Link to comment
Share on other sites

Awe hora nqkoi dase se6ta za pesenta ot reklamata na BACARDI MOJITO i da e znae koq e ,....

DJ S-Grand - Bacardi Mojito

Link to comment
Share on other sites

Търся сръбска песен, мъж я пее и се пее нещо от сорта на "...и сузе и вина изпием с...".Борис Султарииски я пя в началото шоуто на Слави, когато Драгана Миркович беше на гости..

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite. Izvinqvam se che pisha na latinec ama .. tyrsq 2 pesni nqkoi moje li da mi kaje otkade da gi svalq ednata e

 

Crossfade - so far away a drugata pain - zombie slam

Mislq che sa pravilno napisani . mersi predvaritelno

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...