Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

По радиото пускат 1 песен. Пее жена: I saw you walking (with her (бек вокал пак жена)) walking in the rain...

 

@thea благодаря това е :)

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

По радиото пускат 1 песен. Пее жена: I saw you walking (with her (бек вокал пак жена)) walking in the rain...

 

Много ще съм ви благодарен :)

 

 

 

Sublime-The Rain :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една диско песен(или поне на мене така ми звучеше) от 90-те години в нея се пее на френски и на английски пускаха я по Атлантика ама немога да се сетя как се казва мисля че пеят двама мъже в нея.Ако някои се сети да казва.

Link to comment
Share on other sites

Песента от рекламата на Бекс?

 

 

 

Песента е Arling & Cameron - 'Shiva's R&R Dub'

 

Името го намерих, но не успях да я намеря никъде за да я сваля...ако някой я намери айде да цакне едно линкче...мерсиии...

Link to comment
Share on other sites

Ами кажи какъв стил е,кога си я чул,къде си я чул,че да ти помогнем-от описанието нищо не се разбира.....

4uh q v club 147(biliard) ne6to or roda na chill out e:)

Link to comment
Share on other sites

Тарся песен като напиша в тарсачката на дата-та "Tatqna - Sled teb.mp3" и излиза точно тази песен която искам но е повредена засича нещо и тарсих и на други места сащата песен но я няма за това помислих че или не е тази изпалнителка или не е така името на песента НЗЗЗ ако някой се сети да пише

 

Мерси ! :)

Link to comment
Share on other sites

Tarsia edna pesen koiato e puskat po radio Voice duet e maj ijena kato pesenta e bavna 4erna muzika i v pripeva se pee ne6to ot sorta ' dont pay to be a hero'

please help - 10h predvaritelno

 

 

Taj - Hero.mp3

 

Заповядай ! :)

 

Търся една диско песен(или поне на мене така ми звучеше) от 90-те години в нея се пее на френски и на английски пускаха я по Атлантика ама немога да се сетя как се казва мисля че пеят двама мъже в нея.Ако някои се сети да казва.

 

 

Вазможно е да са "Modern Talking"

 

:confused

Link to comment
Share on other sites

Хаус маниаци помагайте... Търся едно парче от партито на Groove в De Niro ... ето ви sample:

http://4storing.com/hv1hi/9068f7561724293c...50a1087ae8.html

Музиката е взета от клип и не е хубаво качеството, но ако някой се сети за коя песен става въпрос да пише :)

PS: Ето и клипа: http://vbox7.com/play:80fb9f68 ... песента се намира посредата на клипа ;)

Edited by Blade Master
Link to comment
Share on other sites

заповядай,

Ballroom - remember me :)

 

mersi zlaten si :wub:

 

Всеки сантиметър в теб е секси!

Метър и деведесет,жесток си!

Ще отнеме време,да изпиша върху тебе

с устни автографа си.

 

А някой да знай тая песен?

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

mersi zlaten si :wub:

 

Всеки сантиметър в теб е секси!

Метър и деведесет,жесток си!

Ще отнеме време,да изпиша върху тебе

с устни автографа си.

 

А някой да знай тая песен?

 

а тази песен е Райна - 1.90 м

заповядай :)

Link to comment
Share on other sites

издирвам един трак. мисля, че е прогресив транс- в ремикс много често я пускат, по радио сити също съм я чувал. Почва само с мелодия на пиано, има женски вокал, който за съжаление не можах да разбера какво пее, но е на английски де, и постепенно се включва един приглушен бийт, който малко по малко става по-ясен.

Link to comment
Share on other sites

Песента е Arling & Cameron - 'Shiva's R&R Dub'

 

Името го намерих, но не успях да я намеря никъде за да я сваля...ако някой я намери айде да цакне едно линкче...мерсиии...

 

Аз я имам ама незнам каде да я кача :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...