Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ммм много търсих ,но безуспешно песента от новата реклама на Suchard sensations imagine..някой има ли идея коя е ?дори не намирам клипа на самата реклама..та поне по текста малко да пробвам да я изнамеря..ако някой успее да я намери ще съм много благодарна :) :)

И на мен тая песен ми напрай впечатление тъй че ставаме 2ма ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Начи стаа на въпрос за тая реклама за празненствата по повод 1 май. Интересуа ма писнофката? Сигурен съм че е на БТР ама нз името точно. Някой да пошепне!

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен, че никой няма да се сети но все пак...един от последните ми козове.

Търся ремикс на delirium - silence. Проверил съм всичко из нета и не излиза. Не се пее пълния текст от песента, което е типично за всички останали, просто - ...and this feeling,..heaven holds a sense of wonder....и така. Чувал съм го в няколко сета вече, но нямат трак листи. Помагайте. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Търся една известна R&B песничка, ако не се лъжа е от саундтрака на някой от филмите "Бързи и яростни". В началото се пее нещо от рода на:

Ma life be like uuuuuuuuuu-aaaaaaaaaaaa-uuuuuuuuuuuuu-aaaaaaaaa;

Ма life be like uuuuuuuuuu-aaaaaaaaaaaa-uuuuuuuuuuuuu-aaaaaaaaa

 

 

Намерих я...

Grit - Ooh Ahh :punk :music

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Здрвавейте!

Трябва ми една песничка,но не знам как се казва.Въртят е по радиата,но... в сайта на Фреш я няма. Пее се нещо такова "I soul you...." Една жена пее. За съжаление само това помня.Ако някой ми е каже ще съм му безкрайноооо благодарна :punk

Link to comment
Share on other sites

Здрвавейте!

Трябва ми една песничка,но не знам как се казва.Въртят е по радиата,но... в сайта на Фреш я няма. Пее се нещо такова "I soul you...." Една жена пее. За съжаление само това помня.Ако някой ми е каже ще съм му безкрайноооо благодарна :punk

 

 

Samira - The Rain ... прочети малко нагоре има поне още 2-3 човека които са питали :lol:

Link to comment
Share on other sites

Samira - The Rain ... прочети малко нагоре има поне още 2-3 човека които са питали :lol:

 

Оле пич имаш почерпка от мене :wub: Мерси много,ама много :tongue

Link to comment
Share on other sites

Начи стаа на въпрос за тая реклама за празненствата по повод 1 май. Интересуа ма писнофката? Сигурен съм че е на БТР ама нз името точно. Някой да пошепне!

 

 

...=)... БТР - Цвете от луната :D ...=)...=)... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

и аз търся една песен.стара е но незнам как се казва нито кои е изпълнява.само знам 4е се пее -i love you .смисъл ретро хит е.балада е и я пее мъж

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен, че никой няма да се сети но все пак...един от последните ми козове.

Търся ремикс на delirium - silence. Проверил съм всичко из нета и не излиза. Не се пее пълния текст от песента, което е типично за всички останали, просто - ...and this feeling,..heaven holds a sense of wonder....и така. Чувал съм го в няколко сета вече, но нямат трак листи. Помагайте. :wacko:

 

Delerium - Silence (Dj Tiesto In Search Of Sunrise Remix) да не е този?

Link to comment
Share on other sites

ами любо от "те" има една песен която пее на наградите на бг радио за 2008 на която се изтърсва на сцената та ко можете да ми кажете заглавието й и от къде да си я изтегля и същите награди на бг радио миро от каризма пее една песен която се казва radio on no но немога никъде да я намеря и вече наистина последно за още една песен на миро която се казва cal on me но също не я намирам

ако можете помагайте :)

Link to comment
Share on other sites

Тьрся това: Dj Guy Salama & Chemical crew - 30.10.2004 part 1 ако някой знае от кьде да го изтегля нека помогне.тнх предварително.

Link to comment
Share on other sites

търся една песен,която доста често я пускат по City radio малко прилича на outwork-fiesta elektronica защото пак има народни мотиви(чрез томпети) вкарани в самата песен и женски глас се извиква "аааииии"

Link to comment
Share on other sites

Търся една ретро песен, пее мъж с приятен глас единственото което успях да запомня от текста е ..."so easy .... so easy" , мелодията е много ми напомня на theme song от Дързост и красота :punk мисля че е саксофон или тромпет незнам но е много известна и запомняща се мелодия

 

Моля ако някой се сети да пише :love

 

Edit: Намерих я - Undercover -Baker street

 

Сега търся едно hause парче в началото жена пее "Shakil O'nell" и се повтаря няколко пъти, другото което запомних е "down down down" :blink:

Edited by mega
Link to comment
Share on other sites

Тьрся това: Dj Guy Salama & Chemical crew - 30.10.2004 part 1 ако някой знае от кьде да го изтегля нека помогне.тнх предварително.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента, с която излизат айдолите точно преди да почнат да пеят? Търся и тази, с която се появяват надписите накрая.

Link to comment
Share on other sites

Абе търся една песен пеесе нещо такова " CUT MY LIFE INTO PIECES THIS IS MY LAST RESULT COMPETIONT NO REALLY" нещо такова 100 % ще имам правописна грешка но ще съм благодарен да ми е дадете ако е знаете :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...