Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

КоУеги :) някой да знае откъде мога да намеря малко сетове на Kukan Dub Lagan и особено търся Psychedelic на сщия тоя (тея)... много е яко...някой ако има да качи някъде плс...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

има една песен "don't you touch my hands don't you see my eyes " само това запомних от текста една жена я пее и мисля че ищар имаше подобна песен :blink:

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в която се пее нещо от рода на "see you in the rain...". Пее е жена и често я слушам по City. Ако някой ми каже коя е песена ще съм много благодарен.

 

Namerih si q :) :) :)

Edited by ice[man]
Link to comment
Share on other sites

@vasilb Lil Jon feat Eastside Boyz-Get Low

@nx11Benny Benassi - Love is Gonna Save Us

Еееее МЕРСИ! :punk Най-после някой да знае 1 песне мамка му... :angry: Сега остава втората песен от тук ---> http://speedfest.org/ и първото парче от рекламата на Загорка.

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 11 2008, 20:21' post='1495138836']

Търся една песен в която се пее нещо от рода на "see you in the rain...". Пее е жена и често я слушам по City. Ако някой ми каже коя е песена ще съм много благодарен.

 

Namerih si q :) :) :)

кажи как се казва и аз си я търся мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

и първото парче от рекламата на Загорка.

Hehe, това за рекламата на Загорка бих ти казал че не е само първото еми и посленито :) само кадето в началото е изрязана само музиакта а в края е вкаран и вокала.

Иначе песента е :

David Guetta - The World Is Mine

Edited by Bugich
Link to comment
Share on other sites

Чух една гръцка песен, от която запомних самоедна дума от припева "така" "така"

Пееше я мъж и жена, но главно мъжът мисля, че изпълняваше припева!

Link to comment
Share on other sites

здравейте търся една песничка от 98-99 година. значи в началото се пее нешо такова " о о бой сес о о бой сес" а припвеа е "цаймен цаймен ай сии ю" предполагам трябва да е " TIME AND TIME AGAIN I SEE YOU" моля ако някой знае нещо да помогне. изпълнява се от жена. песента е ритмична нещо като диско

Link to comment
Share on other sites

Hehe, това за рекламата на Загорка бих ти казал че не е само първото еми и посленито :) само кадето в началото е изрязана само музиакта а в края е вкаран и вокала.

Иначе песента е :

David Guetta - The World Is Mine

Така е, но обърквацията се е получила от това, че е ремикс. Песента е David Guetta - The World Is Mine (Manol Mix)

 

Сега остава само втората песен от клипчето от тук ---> http://speedfest.org/

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

imashe edno stari4ko eurodance par4e, imeto na koeto e I love you baby (99% siguren).

There’s so many angels surrounding me and the clouds I see are below telling me what I already know. The sun couldn’t be brighter - 4ast ot texta koito si spomnqm.

Pripeva e I love you baby (5-6 puti).

Kakvi li ne pravih i ne izliza i ne izliza :blink:

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имаше един кавъ на SOS на АББА, но не знам на кой е. Клипът беше с няква мацка, която бягаше през пустинята и я гонеше някакво метално топче или нещо такова. Някакви идеи? :]

Link to comment
Share on other sites

Днес по радио Сити поне 3 пъти я пуснаха. Песничката е на STEVE MILLER BAND - SERENADE (

) (поне оригинала) това нз някакъв ремикс ли е или нз... обаче е по-ритмична и има повече бас. :) Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

imashe edno stari4ko eurodance par4e, imeto na koeto e I love you baby (99% siguren).

There’s so many angels surrounding me and the clouds I see are below telling me what I already know. The sun couldn’t be brighter - 4ast ot texta koito si spomnqm.

Pripeva e I love you baby (5-6 puti).

Kakvi li ne pravih i ne izliza i ne izliza :blink:

The Original - I Luv You Babe

Link to comment
Share on other sites

Търся 2 песнички знам само част от текста на припевите...

в 1-та се пее от мъжки вокал :

 

"How come, how long It's not right, he is so wrong"

"There was a girl I use to know she was so, beautiful,

She has a collage degree, smartiest anyone could be.

But she fealt in love wrony kind of man, but she used her"

 

 

А във втората се пее

 

"Wild child stay wild...who do you need, who do you know when you come on down" или нещо от рода...

 

ще съм ви благодарен ако помогнете :P

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен за която се сещам единствено за какво се разправяше клипа.Един пич караше през пустинята и попадна на една автомивка,кадето колите миеха едни полу-голи красавици.След като му я измиха той я нацапа нарочно и трагна пак кам автомивката :D Голям играч

Link to comment
Share on other sites

Търся 2 песнички знам само част от текста на припевите...

в 1-та се пее от мъжки вокал :

 

"How come, how long It's not right, he is so wrong"

"There was a girl I use to know she was so, beautiful,

She has a collage degree, smartiest anyone could be.

But she fealt in love wrony kind of man, but she used her"

А във втората се пее

 

"Wild child stay wild...who do you need, who do you know when you come on down" или нещо от рода...

 

ще съм ви благодарен ако помогнете :P

 

 

Първата е на Stevie Wonder - How Come, How long

Link to comment
Share on other sites

Търся 2 песнички знам само част от текста на припевите...

в 1-та се пее от мъжки вокал :

 

"How come, how long It's not right, he is so wrong"

"There was a girl I use to know she was so, beautiful,

She has a collage degree, smartiest anyone could be.

But she fealt in love wrony kind of man, but she used her"

А във втората се пее

 

"Wild child stay wild...who do you need, who do you know when you come on down" или нещо от рода...

 

ще съм ви благодарен ако помогнете :P

 

 

Втората е Duran Duran - Come Undon :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен за която се сещам единствено за какво се разправяше клипа.Един пич караше през пустинята и попадна на една автомивка,кадето колите миеха едни полу-голи красавици.След като му я измиха той я нацапа нарочно и трагна пак кам автомивката :D Голям играч

Dj Peran- We want To be Free

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

търся 2 песни, които често ги пускат по The Voice. В едната пее една негърка, и пее нещо подобно - I like it like this, I like it like that и се повтаря после. Втората е пее един негър ( :lol: ) и пее нещо подоно - Wallking of the sun, wallking on the moon, бля бля love is.. :D

 

Мерси предварително. :)

 

@Fibaman @Thea мерси и 2те песни са тези. :)

Edited by Water4o_bg
Link to comment
Share on other sites

Втората е пее един негър ( :lol: ) и пее нещо подоно - Wallking of the sun, wallking on the moon, бля бля love is.. :D

Lexter - Freedom to love ??? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...