Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте,

търся 2 песни, които често ги пускат по The Voice. В едната пее една негърка, и пее нещо подобно - I like it like this, I like it like that и се повтаря после. Втората е пее един негър ( :lol: ) и пее нещо подоно - Wallking of the sun, wallking on the moon, бля бля love is.. :D

 

Мерси предварително. :)

[/quote

 

 

 

 

 

а втората е Sesa-Like This Like That :D :D :D ;)

Edited by thea
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една R&B песен. Пее се от мъж и жена. Ето част от текста:"I wish I want to turn away, I just will be here..." и толкова. 99% съм сигурен, че я имам, но от 30 мин ровя и не мога да я намеря. Помня, че името на изпълнителя беше особено... Някой ако се сеща да даде жокер :)

 

@Fibaman - Давай рамо, в теб ми е надеждата! Тая песен докато не я намеря няма да спя! :laughing:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Търся една R&B песен. Пее се от мъж и жена. Ето част от текста:"I wish I want to turn away, I just will be

 

taj-hero???? :laughing:

 

tursq imeto na muzikata v na4aloto na tova klip4e click :blink:

Edited by rado8901
Link to comment
Share on other sites

Песента не се сещам коя е, само клипа - действието се развиваше в утробата на жена, "главният герой" беше бебе и от време на време си отваряше устата да произнесе реплика от текста :)

Песента преди време си я бях намерил, но сега не мога.

Link to comment
Share on other sites

Песента не се сещам коя е, само клипа - действието се развиваше в утробата на жена, "главният герой" беше бебе и от време на време си отваряше устата да произнесе реплика от текста :)

Песента преди време си я бях намерил, но сега не мога.

 

 

 

...=)...Massive Attack-Teardrop :D :D :D :D Enjoy!...=)...=)...

Link to comment
Share on other sites

odeve 4uh 1 pesna po radio city pee se : wake up wake up wake up.... i polse we've lost in space... :angry: a sega de....

 

 

sled tyrsene v google stignah do izvoda 4e e nqkakav kavar na Steve Miller-SERENADE ....

Edited by rado8901
Link to comment
Share on other sites

Днес по радио Сити поне 3 пъти я пуснаха. Песничката е на STEVE MILLER BAND - SERENADE (
) (поне оригинала) това нз някакъв ремикс ли е или нз... обаче е по-ритмична и има повече бас. :)
odeve 4uh 1 pesna po radio city pee se : wake up wake up wake up.... i polse we've lost in space... :angry: a sega de....

sled tyrsene v google stignah do izvoda 4e e nqkakav kavar na Steve Miller-SERENADE ....

И аз съм стигнал до там... :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска слушах една песен . Беше някакво DAnce и по някое време се обаждаше някъв тип и викаше "ROck your body " . Някой случайно да се сеща как за коя п есен говора ? Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Има едно парче,което вартят по чалга радията.Нещо смесено е между диско(техно,транс-незнам какво е точно) и балкаснки ритми(чалга)Сещате ли се кое е?

 

PBPetko1936 Мерси братле това е!!!

Edited by geraldo
Link to comment
Share on other sites

ПОМОООЩ ТЪРСЯ ТАЗИ ПЕСЕЕЕН или сет или както щете го наречете

чуй туК

ако някой го знае или може да ми каже от каде да го изтегля ще съм му благодарен ако ми пише на ЛС

10ххх предварително :punk

Edited by SpecForce
Link to comment
Share on other sites

ПОМОООЩ ТЪРСЯ ТАЗИ ПЕСЕЕЕН или сет или както щете го наречете

чуй туК

ако някой го знае или може да ми каже от каде да го изтегля ще съм му благодарен ако ми пише на ЛС

10ххх предварително :punk

Виж коментарите => http://www.youtube.com/watch?v=t8RSOQfFybE

Tuneboy - Housensation (With samples from Tatarola - Who's Calling)

Brennan Heart & Blademasterz - One Blade

Black Identity - Blcker Than Blck

Mad-e-Fact - The Hustle (Isaac Remix?)

Виж всички коментари! :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже нещо превъртях и в момента съм на ретро чалга вълна, коя беше тая песен и кой я изпълняваше, пееше се нещо от рода на : ласмаки джасмаки дискотеки маратони шоколади марципани акордеони макордеони, монокини без бикини гет ъп у

Link to comment
Share on other sites

Понеже нещо превъртях и в момента съм на ретро чалга вълна, коя беше тая песен и кой я изпълняваше, пееше се нещо от рода на : ласмаки джасмаки дискотеки маратони шоколади марципани акордеони макордеони, монокини без бикини гет ъп у

Теди - Ласмаги джасмаги :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора.от много време търся една песничка ама да се надявам вие да ми помогнете мога да ви дам малко жокери :D значи саундтрак е към американски известен филм песента е българска народна ама със съвремено звучене даже имам спомен че някакъв англиски dj беше я миксирал нещо от типа като притури се планина но тази е доста по ритмична дано ви помогна със описание ще съм много благодарен ако ме олесните как се казва благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

ммм много търсих ,но безуспешно песента от новата реклама на Suchard sensations imagine..някой има ли идея коя е ?дори не намирам клипа на самата реклама..та поне по текста малко да пробвам да я изнамеря..ако някой успее да я намери ще съм много благодарна :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...