Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз търся една песен само че не мога да обясня много добре за какво става въпрос пее я жена и не е нова...може би от 5-6 години или повече и текста и не е съвсем свързан в смисъл има малки паузи между изразите...не си спомням подредбата но се пееше нещо от рода на "you won't see ... the heaven ... the trouble ... in your eyes" доста я въртяха по радиото преди...ако някой се сети да казва името :P

Link to comment
Share on other sites

Имам 2 песнички, но съм ги записал от тонколоните на PC-то. Къде може да се качат. Има ли някво място така за качване където могат да се прослушват на момента или трябва в някав share сайт?

Link to comment
Share on other sites

Свали една пълна дискография на Фил Колинс, все ще я уцелиш накрая :P

 

[Edit] Корекшън, може и Дженезис да е, просто пее Фил Колинс в нея, но нямам идея дали е соло или с Дженезис. [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

Може и някъде из темата да пише, обаче 440 страници как се преглеждат.

Коя е мелодията (изпълнител и име на песен) с която балета посреща Слави Трифонов. Върти ми се из главата TOTO или CHICAGO, ама само това. Ровя се из техни албуми, ама не я откривам.

Ето и линк тук от шоуто. В края на клипчето започва мелодията за малко.

 

 

Благодаря предварително.

 

Как се вика на песента, която свири Куку Бенд, като влиза гост?

http://www.vbox7.com/play:a5f32446 1:20 минута...

Докато търсих отговора на маоя въпрос, поппаднах на твоя отговор: Something Happened On The Way To Heaven, ФИЛ КОЛИНС

Клип

Link to comment
Share on other sites

Може и някъде из темата да пише, обаче 440 страници как се преглеждат.

Коя е мелодията (изпълнител и име на песен) с която балета посреща Слави Трифонов. Върти ми се из главата TOTO или CHICAGO, ама само това. Ровя се из техни албуми, ама не я откривам.

Ето и линк тук от шоуто. В края на клипчето започва мелодията за малко.

Благодаря предварително.

 

На прав път си - Chicago - Hard To Say I'm Sorry само че след 4-тата минута ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Малко помощ и за мен. Търся една песничка от 80-те, да не и по-рано в която се пееше Get Up ......

 

Да не би да говориш за Technotronic - Get Up

Link to comment
Share on other sites

You kiss me lah lah lah oooooo you touch me lah lah lah ooooo :lol: Някой ако се сеща да казва. Чувал съм я по радиото няколко пъти, което ме кара да мисля, че е популярна песен :)

 

Edit: @jop4423 Благодаря ти :)

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

You kiss me lah lah lah oooooo you touch me lah lah lah ooooo :lol: Някой ако се сеща да казва. Чувал съм я по радиото няколко пъти, което ме кара да мисля, че е популярна песен :)

Blero - Sexy Moves

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента която във филма Wanted пускат в 7 минути и 30 сек и после пак в 11 и 30 пее се нещо такова : I believe i can see the future cause i repeat the same routine i think i used to have a purpose...

Link to comment
Share on other sites

хора преди време чух една песен мисля че беше някакъв хаус в който се пееше "I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat.........." моля някой ако я знае да ми каже :) 10х предварително

Link to comment
Share on other sites

здравейте,много ще съм ви благодарен ако ми кажете как се казва песента която звучи от това клипче :unsure: ,песента е може би от 70-те, питах на много места и никой не я знае :unsure:

ето го и клипчето : http://zazz.bg/play:1553db6c

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

хора преди време чух една песен мисля че беше някакъв хаус в който се пееше "I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat I beat that bitch with a bat.........." моля някой ако я знае да ми каже :) 10х предварително

 

JOHNNY DANGEROUS - BEAT THAT BITCH WITH A BAT moje bi e tazi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...