Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има едно парче, което много често въртят по катра фм.Хaус, а от текста хващам само this is us in the club, shake shake it up....

 

:/

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има едно парче, което много често въртят по катра фм.Хaус, а от текста хващам само this is us in the club, shake shake it up....

 

:/

Copyright feat. Mr. V and Miss Patty - In Da Club (Shake Sh*t Up)

Link to comment
Share on other sites

тарся една песен която е ретро пускат я по радио 1 :P пее се нещо rock star...жена я пее и е доста ритмична, :D ако някой може да помогне! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

klip песента от него....? :blink:

Това е песента на Apocalyptica - One.По принцип е на Металица но няма толкожа струнни интрументи и не е само инструментал и джете са добри изпълнения...

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

Търся едно хаусче ли е, кво е, пак няква циклотека, която има много отличителен белег : Един мазен турчин по време на песента вика "Лелелелелей лелелелелелей лелей". Точно някъв мазен турчин... :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която въртят по Вероника. Пее се нещо от сорта: " Party, party partizani..." :D

 

 

Shantel-Disko Partizani :) Циганизация... :)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно хаусче ли е, кво е, пак няква циклотека, която има много отличителен белег : Един мазен турчин по време на песента вика "Лелелелелей лелелелелелей лелей". Точно някъв мазен турчин... :)

Wess Vall - Los Banditos

Link to comment
Share on other sites

Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже :D

Link to comment
Share on other sites

Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже :D

Преди малко като вкараха Чехия (Колер) не пуснаха ли откъс от Belini - Samba De Janeiro или аз се бъркам... :wacko:

 

Еднакви са 2-те песнички. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Преди малко като вкараха Чехия (Колер) не пуснаха ли откъс от Belini - Samba De Janeiro или аз се бъркам... :wacko:

 

Еднакви са 2-те песнички. :)

да точно нея пуснаха ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да питам. Ония ден слушах някаква песен, музката беше тип хаус ли, не знам и аз какво, не ги разбирам тия, но да речем, че беше нащо като хаус. Вокала беше жена, странното беше, че пееше някакви ориенталски, източни мотиви, подобни на песните на Ищар да речем, а пееше на френски. За съжаление това е всичко, за което се сещам. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търася един микс кадето има само хитови песни и през цчлото време биита си върви един и същ, нз как диджея мн добре го е направил. Микса почва с някъв говори там нещо и после вече песните... дано нчкой се сети. Продължава около половин час, а може и повече... :)

Link to comment
Share on other sites

Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже :D

А на мен защо ми се струва,че след всеки гол пускат тази песен Perfecto Allstarz - Reach up :)

 

една испанска стара песен.. вероятно народна :) нещо от сорта на

 

ay ay ay ay quanta yoyores.. :)

Gipsy Kings-Maria Dolores?

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...