Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Няколко пъти ходя в Ремикс и всеки път пускат едно ретро парче проблемът обаче е че не мога да запомня нищо друго от текста освен "stranger" (защото не съм в състояние просто :lol: ) някой ако има някакви идеи да помага.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, която я въртат по ситита, дъ войсове и т.н. Има чернокожа жена и мъж пак чернокож мисля. R&B e мисля. Пее се нещо "cold"...

Песента била новата на Britney - Braka the Ice. Пак е било нещо студено, ама не точно. Много съм зле... :lol:

Link to comment
Share on other sites

В Ремикс сабота пускаха 2 пъти 1 парче хаус е ... само инструментал мн яко парче мисля че беше от някакав сет ама не го пуснаха целия ако някой се сеща .... да пише :(

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента/музиката от края на Ясновидци финалът,точно на края - една като народна песен е ,който не го е гледал:

http://www.zazz.bg/play:13b22fb1

от 16.50 мин. на клипа - нататъка - музиката(прилича на някакъв тип народна песен,ама кой знае)

Ако някой се сеща,моля да каже.

Edited by EaSteRn_SuN
Link to comment
Share on other sites

Като дават реклама по телевизията на радио Витоша пускат няква песен която леко прилича на музиката от рекламата на Туборг но е друга та тази песен е на Дийп Диш но не и знам името някой знае ли как се казва

ЕДИТ -Мерси много

ЕДИТ 2 - Любо от "Те" има една песен - накрая на света но никъде не мога да я намеря някой ако може да я намери и да ми даде линк

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Като дават реклама по телевизията на радио Витоша пускат няква песен която леко прилича на музиката от рекламата на Туборг но е друга та тази песен е на Дийп Диш но не и знам името някой знае ли как се казва

Deep Dish - We Gonna Feel It :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся мисля, че е на Arash. Но не съм сигурен. Малко се разрових из нетa, но не я намерих. Върти се и по радиото. Припева е нещо си "ооооо" и после казва нещо. Нещо такова.

 

Оооо .......

оооо .......

оооо .......

 

:bgrin: Дано се сетите.

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся мисля, че е на Arash. Но не съм сигурен. Малко се разрових из нетa, но не я намерих. Върти се и по радиото. Припева е нещо си "ооооо" и после казва нещо. Нещо такова.

Arash ft Shaggy - Donya :)

Link to comment
Share on other sites

Arash ft Shaggy - Donya :)

Пфф, тая песен май я минах. Ама аз само ги превъртах набързо и не съм чул :wacko: . Аз ако не чуя това ооооо няма да я позная.

Благодаря за отговора :) .

Edited by Corp
Link to comment
Share on other sites

Пфф, тая песен май я минах. Ама аз само ги превъртах набързо и не съм чул :wacko: . Аз ако не чуя това ооооо няма да я позная.

Благодаря за отговора :) .

 

Тя е ;)

Link to comment
Share on other sites

Вчера слушах по някакво радио една сравнително известна(нямам предвид, че е хит и се върти по МТВ :) ) и стара песен, на която заглавието прозвуча като dima liberta или нещо такова. Днеска я потърсих, но без особен успех ;)

 

 

Edit:jop4423, мерси много!!!

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Вчера слушах по някакво радио една сравнително известна(нямам предвид, че е хит и се върти по МТВ :) ) и стара песен, на която заглавието прозвуча като dima liberta или нещо такова. Днеска я потърсих, но без особен успех ;)

Marta Sanchez - Dime la verdad ?

Link to comment
Share on other sites

Някой ако е гледал филма Step up 2 (Пристъпи 2 ) та там на едно място главния мъжки герой танцува на едно място на няква метъл песен и искам да си изтегля тая песен ама не я знам коя е някой ако се сеща....

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен - пее се нещо: Wake up! Time to wake up.... бавна една такава - не съм чувал оригинала, а само на китара и глас от един пич, ама забравих да го питам на кой е песента.

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен хаус нова е в началото говорят нещо после заповат някакви звуци все едно бласкаш с чук по желязо ама някво пискливо е едно време като дигат шум комшийте и бабите удряха с лайица по трабите на парното е такав звук е(страшно обяснение дадох ама ... :) ) ... ако някой ми я каже как се казва цял живот с хубаво ще го споменавам :( :cry и има една дето се пее някво "кукуруку ку ку "

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже каде мога да намеря една песен, мисля че я слагат на nokia май се казва come fill me in, или поне така я изписва телефона???

Link to comment
Share on other sites

Търся сръбска песен, мъж я пее и се пее нещо от сорта на "...и сузе и вина изпием с...".Борис Султарииски я пя в началото шоуто на Слави, когато Драгана Миркович беше на гости..

Anyone :rolleyes:

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...