Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте! Отново се включвам с едно въпросче. Коя е песничката, на която танцуват, отскоро Яна и Жана от Господари на ефира, но не на края, а някъде по време на самото предаване. Песничката е Бразилска или Испанска, пее жена (в припева нещо за кафе) с диско мелодийка. Звучи много свежо.

 

Благодаря, предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз пък искам да ви попитам драги ми колеги, коя е песента от рекламата на UNICEFF със Митко Бербатов, Рачков и т.н.?

 

Блогодаря ви много предварително за отделеното внимание.

Edited by artilerist
Link to comment
Share on other sites

Мара! Търся песента от рекламата на "сделка или не",която върви в момента.Някои ако се сети да пише.Мерси предварително! :lol:

 

 

 

Сетих се 4е и Иван от Survivor 2 танцува на нея в онзи епизод,дето се бутаха с възглавниците,моля ви помагаите!

Link to comment
Share on other sites

Търся песен която излезна преди 5-6-7 години :) Клипа беше момче и момиче и са от двете страни на една река и се опитват да се съберат..нещо от сорта беше.Върти ми се в главата нещо си "Life" ама не съм сигурен песента ли така се казваше, групата ли така беше??...моля за помощ !

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента (то е само инструментал,не знам дали се пее в оригинала) от това клипче (с цигулките,в началото и края на клипа!)

 

Благодаря предварително !!!

Howard Shore - Requiem for a Dream

Заповядай!

Link to comment
Share on other sites

http://youtube.com/watch?v=FJbmwWxntVs&feature=related

 

В 3:21 песента, която започва се казва "Land of 1000 dances" на Уилсън Пикет. Търсих я на доста места, но все попадам или на live изпълнение, или на някакъв кавър. Трябва ми точно тази, която е във филмчето. Help :)

 

Благодаря на d3Mag за бързата реакция :). Песента вече не се търси.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Търся песен която излезна преди 5-6-7 години :) Клипа беше момче и момиче и са от двете страни на една река и се опитват да се съберат..нещо от сорта беше.Върти ми се в главата нещо си "Life" ама не съм сигурен песента ли така се казваше, групата ли така беше??...моля за помощ !

 

 

 

Live-Heaven :D :D :D :D :D :D :D dano e tva :D

Link to comment
Share on other sites

1. Първият ми рикуест е супер елементарен- значи песента се пее Everybody loves you here (това се повтаря около 3 пъти) и после се пее нещо си Grand Canyon ала бала, гласът на мацката съм почти сигурен че е на Трейси Торн ама не знам ся тва парче къде да го намеря. Най-логично е да се казва Tracey Thorn - Grand Canyon, но нищо не мога да намеря...ако може дайте линкче към тази песничка.

2. А другия ми рикуест е трудна работа защото е инструментално и е гръцко, свири се на бузуки (естествено) и започва бавно тарам (пауза) тарарарарам (пауза) тарарарам и така забързва забързва постепенно и става лудница мн е яко, едно време на една реклама на METAXA го пускаха, а иначе това парче го има във филма "Две димящи дула" където в къщата там всички се изтрепаха голямата патаклама...ама така и не мога да намеря как се казва да си го дръпна...пълна лудница е!!!

Благодаря ви предварително

 

Втората песен се казва Zorba The Greek , лесно ще я намериш :)

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми каже как се казва песента (или да я качи някъде от където мога да я дръпна) която започва на този клип от 3:12 , ще съм му много благодарен :) ;)

 

 

LANGE FEAT. THE MORRIGAN - FOLLOW ME

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента на C-Block от този микс: http://sdhrftmddfhjrf.hit.bg/02.Anelia%20v...raid%20Mix).mp3

 

(в 01:30 започва частта на C-Block)

 

 

Песента е: C-Block - Everything Is Good, само че очаквай да е маааалко по-бавничка от колкото тоя микс

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...