Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Значи....много търсих,но явно без успех и реших пак да се обърна към вас-чувам сравнително често,мисля че по Катра предимно едно много енергично парче,не съм сигурна какъв стил се води..може би хаус ии съм запомнила само 'I turn around turn around turn around' нещо такова май и просто не го откривам никъде,а е с много яко звучене.Мъж пее.

Пробвай с Jump Around.Не съм сигурен за изпълнителя-мисля че са Limp Biskit ,но заглавието е това :)

 

Ааа еми съжелявам тогава не моа ти помогна батка...

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Пробвай с Jump Around.Не съм сигурен за изпълнителя-мисля че са Limp Biskit ,но заглавието е това :)

не,не..аз jump around я имам..тази е с съвсем друго звучене...хаус..денс.. :bgrin:

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

Привет. Търся една песен, която чух в Екскалибур преди няколко вечери.

 

Хаус. Пее се "Ow its magical, wonderful, beautiful..." следва бийт и после пак мъжки глас нарежда още няколко думи от този тип. Релакс е някак си. TY предварително

 

Брато, това вокалче ми говори на Scooter - Ramp, но не пее нито мъж, нито е Deep, а е хард... Слушай и това парче, може и да ти хареса (класика).

 

:D Те в Екскалибур пускат много яки парчета! Проблемът е че и аз слушах там една пасен техно беше. Жена изрежда имена на диджеи и пее, не е много подробно описанието ми, но все пак ако някой знае песента да казва.

В ескалибур доста често пускат Philippe B - Ibiza Mi Amor (Original Mix)... От части отговаря на твоето описание...

Link to comment
Share on other sites

В ескалибур доста често пускат Philippe B - Ibiza Mi Amor (Original Mix)... От части отговаря на твоето описание...

Ммм не е тя за съжаление. Пее се на Ehglish и 100%процента се споменаваше името на Tiesto а пък тука не го срещнах. :(

Edited by Water-Melon
Link to comment
Share on other sites

чух снощи по радио nrj една песен в която по едно време една казваше "рак" и след това почваше една мелодийка която много ми прилича на няква като на цирковете някой да я знае тази песен? :confused :confused

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

чух снощи по радио nrj една песен в която по едно време една казваше "рак" и след това почваше една мелодийка която много ми прилича на няква като на цирковете някой да я знае тази песен? :confused :confused

10х предварително

Ida Corr - Let me think about it ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.zazz.bg/play:b12ef681 - Интересуват ме втората и третата песен,трябва ми и песента на която Метин танцува на концерта на Слави,а също така и една песен която чух по радио The Voice,в припева се пее нещо за Prison Break мисля чее нещо от сериала,пеят двама мъже. Ми тва е ВСИЧКО :laughing: Edited by filushkin
Link to comment
Share on other sites

Значи нямам много големи надежди да се намери тая песен, ама нека пробваме. Песента е класическа, пускат я често по Радио 1 в тая рубрика "минути за класика". Започва с нещо като камбанен звън... не, от звънчета по-скоро, защото нежно такова. (малко наподобява на Хари Потър саунтрака :bgrin: ). После се добавя пиано мисля и малко цигулка, но не съм напълно сигурен.

Що е то? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Има една песен... Целия текст е:

Мегуста ...

Мегуста ...

Мегуста ...

 

Запомнил съм само Мегуста марихуана (а и не съм разбрал много повече). Има и още текст освен това Мегуста, но това е главно. Не съм сигурен какъв е стила. Сигурно реге.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен... Целия текст е:

Мегуста ...

Мегуста ...

Мегуста ...

 

Запомнил съм само Мегуста марихуана (а и не съм разбрал много повече). Има и още текст освен това Мегуста, но това е главно. Не съм сигурен какъв е стила. Сигурно реге.

manu chao-me gustas tu

Link to comment
Share on other sites

трябва ми и песента на която Метин танцува на концерта на Слави

До колкото помня май беше Faithless - Insomnia :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

интересува ме някой може ли да ми каже как се казва парчето от първите реклами на "Острова на Изкушението" някъв дълбок мъжки глас пее на някъв непознат за мен език (ако вопще тва е език) Тва е линк към рекламата Мерси Предварително

Edited by 5starGeneral
Link to comment
Share on other sites

интересува ме някой може ли да ми каже как се казва парчето от първите реклами на "Острова на Изкушението" някъв дълбок мъжки глас пее на някъв непознат за мен език (ако вопще тва е език) Тва е линк към рекламата Мерси Предварително

 

Това са Седемте смъртни гяха.

Албена и Максим имат прекрасно съчетание върху тази музика :wub:

Link to comment
Share on other sites

Това са Седемте смъртни гяха.

Албена и Максим имат прекрасно съчетание върху тази музика :wub:

да тва е ясно ама на мен ми трябва изпълнител група за да мога да го издиря

Link to comment
Share on other sites

да тва е ясно ама на мен ми трябва изпълнител група за да мога да го издиря

 

”Седемте смъртни гряха” е по музика от ”Реквием” на Моцарт. Но в и-нет няма да намериш класическа музика, защото оперите и т.н. са свързани произведения от по час-два и няма как да се раздробят на мп3-ки от по 3-4 МБ. (Поне аз не съм срещала) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...