Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Песента е май от 80-те,изпълнява го жена (с леко дрезгав глас),запомних само "На-на-на"(буквално това се пее като куплет),песента НЕ Е Opus - Live is Live нито има нещо общо с нея освен куплета.Все някой трябва да я знае много известен хит е бил.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента е май от 80-те,изпълнява го жена (с леко дрезгав глас),запомних само "На-на-на"(буквално това се пее като куплет),песента НЕ Е Opus - Live is Live нито има нещо общо с нея освен куплета.Все някой трябва да я знае много известен хит е бил.Благодаря предварително :)

Vaya Con Dios - Neh nah neh?

Link to comment
Share on other sites

Търся един ремикс на песента Fergie - Big Girls Dont Cry.

Fergie пее заедно с 1 мъж.Слушах я по радиото.

Дано някой се сети...

 

Fergie - Big Girls Don-'t Cry (Remix feat. Sean Kingston) за това май става въпрос :)

 

А между другото да попитам и аз за 1 песен,слушам я почти всеки ден докато работя по NRJ.Денсче е такова,пее някакъв мъж-You can have the moon,you can have the sun-you give me reasons to love -някой да се сеща? :blink:

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

А някой да се сеща за една песен стил R&B - Rap, в която се пее нещо от рода на Laughing-Toughing, I'm laughing toughing yeee...

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,която имах даже на касета,пускат я много често по Радио 1.Пее се dance dance dance dance .......пее мъж,тук таме май и женски вокал имаше

ako ne si q nameril o6te,tova e:

BZN - Dance Dance

tuk

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва една песен, която е стил ретро, пускат я по Радио 1 и в нея се пее: "Set me free, set me free baby...get out, get out of my life...why don't you babe..." и т.н.

 

П.С. и ако може линк за нея. :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва една песен, която е стил ретро, пускат я по Радио 1 и в нея се пее: "Set me free, set me free baby...get out, get out of my life...why don't you babe..." и т.н.

 

П.С. и ако може линк за нея. :D

 

Виж тук

 

Линк

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Неска чух една песен беше в някав сет ама неуспях да разбера как се казваще точно дидйея мисля че беше Jason но прерових вси4ко с тва име в датата и няма.Песента е хаус в нея се пее "Dan dan dan dane,dan dan dan dane и постоянно тва като припев.някои да помогне плс

Link to comment
Share on other sites

търся една песен на deep dish в която не се пее, една много яка мелодийка изпълнявана от китара ?? някой да се сеща за нещо подобно :confused

 

Deep Dish - We gonna feel it?

Link to comment
Share on other sites

Неска чух една песен беше в някав сет ама неуспях да разбера как се казваще точно дидйея мисля че беше Jason но прерових вси4ко с тва име в датата и няма.Песента е хаус в нея се пее "Dan dan dan dane,dan dan dan dane и постоянно тва като припев.някои да помогне плс

 

Пробвай с Switch - A Bit Patchy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...