Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся едно парче на RHCP,но нещо забравих как се казва.

на клипа пичовете са във водата през зялото време.на един сал, мисля.

 

най-сърдечни благодарности, E.T. :love :D

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся едно парче на RHCP,но нещо забравих как се казва.

на клипа пичовете са във водата през зялото време.на един сал, мисля.

Пробвай с my friends

 

 

Пак заповядай :D

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Търся си една песен в припева се пее :I'm see in your eyes there something ,something wanna tell me! Или нещо такова. вартят я по радиостанциите,чакам предложения :punk

Lasgo - Something ?

Link to comment
Share on other sites

Търся си една песен в припева се пее :I'm see in your eyes there something ,something wanna tell me! Или нещо такова. вартят я по радиостанциите,чакам предложения :punk

 

Или може да пробваш с Sylver - Hold Me In Your Arms :)

Link to comment
Share on other sites

Моля, кажете ми как се казва новата песен на МЕТАЛИКА, която сега доста често въртят по радиостанциите. Благодаря.

 

 

Грешката е мая. Оказа се, че радиостанцията, която слушам е РЕТРО радио, следователно и песента е стара.

 

Припева е малко странен, от рода на "бля, бля, бля".

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен пускат я на комиците пее се нещо lets get it on мисля че е на DMX но не съм сигурен ако някой може да помогне ще съм му много благодарен :):)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен пускат я на комиците пее се нещо lets get it on мисля че е на DMX но не съм сигурен ако някой може да помогне ще съм му много благодарен :):)

DMX -- Get It On The Floor (ft. Swizz Beatz) май се казва песента,поне тази съм чувал по комиците...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) търся една песен, която съм чувала да пускат само по радио NJOY. За съжаление никога не съм я слушала цялата :( Пеят я мъж и жена, R&B стил е. Единственото което хванах като текст е от припева "Oh i wish i could turn away..." и нещо си натам. Ако някой се сеща името на песента или изпълнителите, моля да сподели. Благодаря предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) търся една песен, която съм чувала да пускат само по радио NJOY. За съжаление никога не съм я слушала цялата :( Пеят я мъж и жена, R&B стил е. Единственото което хванах като текст е от припева "Oh i wish i could turn away..." и нещо си натам. Ако някой се сеща името на песента или изпълнителите, моля да сподели. Благодаря предварително. :)

 

Taj - "Hero" може би?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една много известна песен от филма "Грозна като смъртта" някой да се сеща как се казваше

 

Имаше една много известна песен от филма "Грозна като смъртта" някой да се сеща как се казваше

LeAnn Rimes - "Can't Fight the Moonlight"

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Грешката е мая. Оказа се, че радиостанцията, която слушам е РЕТРО радио, следователно и песента е стара.

 

Припева е малко странен, от рода на "бля, бля, бля".

 

 

Пробвай с "The Memory Remains" - само тва ми дойде на акъла в момента.

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen kuntri stil stara e ot edin film s edin zatvornik deto go eskortiraha sus vlak

 

qka melodiq peee se ne6to - "To by Myself" tintiri mintiri drugoto ne se razbira mnogo e burzo a tva myself e po bavno provla4eno !

Link to comment
Share on other sites

Абе тряаа ми една чалга нова, чух я към 20 пъти за една вечер в планетата за една вечер ама бях мат и си спомням съвсем малко от текста. Пее някъв циганин и циганка в тва съм сигурен. пее се: ......Аз лъжа всички дори и бога но да излъжа сърцето си немога и тнт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...