Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Някой да се сеща за една нова песен тип хаус-денс, в която има съвсем леки ориенталски мотиви (тарамбучки някви) един глас, който припява на някакъв език, различен от английски и има един много отчетлив мотив правен на синтезатор? Днес бях в Айсберг-а и много ма нарадва таз песничка, беше някъв ремикс мисля и го пускаха през 15-20 мин :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой да се сеща за една нова песен тип хаус-денс, в която има съвсем леки ориенталски мотиви (тарамбучки някви) един глас, който припява на някакъв език, различен от английски и има един много отчетлив мотив правен на синтезатор? Днес бях в Айсберг-а и много ма нарадва таз песничка, беше някъв ремикс мисля и го пускаха през 15-20 мин :D

 

Offer Nissim - Celebrate ... почти винаги като мина покрай Айсберга върви тя ... дано говорим за едно и също парче

Link to comment
Share on other sites

Хмм търся парчета за стрип (все още нямам пилон в стаята ;) ) :) Нещо от рода на You can Leave your Hat on , Justify my Love и Jump Around (My Name is Earl :laughing: ) ?

 

AC\DC - The Jack :rolleyes:

 

@THE AGENT мерси Ваньо, за същата песен става въпрос :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми намери хаус парчета без вокал. мерси предварително :)

 

Какво по-точно ти трябва? Прогресив, минимъл, трайбъл, електро, воукъл.. нещо меланхолично, нещо енергично, нещо по дийп... нещо комерсиално, нещо некомерсиално... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся ретро песен, пускат я много често по Радио 1, днес я чух 2 пъти за 50 минути. Жалкото е, че помня само една реплика и тя е в края на припева - "...to live in harmony...". А дано редовните слушатели, та не само, да се сетят. ;)

 

И тва ми е стара надежда:

Значи нямам много големи надежди да се намери тая песен, ама нека пробваме. Песента е класическа, пускат я често по Радио 1 в тая рубрика "минути за класика". Започва с нещо като камбанен звън... не, от звънчета по-скоро, защото нежно такова. (малко наподобява на Хари Потър саунтрака biggrin1.gif ). После се добавя пиано мисля и малко цигулка, но не съм напълно сигурен.

Що е то? ph34r.gif

 

:rolleyes:

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Търся ретро песен, пускат я много често по Радио 1, днес я чух 2 пъти за 50 минути. Жалкото е, че помня само една реплика и тя е в края на припева - "...to live in harmony...". А дано редовните слушатели, та не само, да се сетят. ;)

 

Мога да ти помогна само за първото. The Beloved - "Sweet harmony"

Прослушай я, да видиш дали е тя

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти помогна само за първото. The Beloved - "Sweet harmony"

Прослушай я, да видиш дали е тя

 

Не е тя. Сега си спомням, че припева почваше с НЕЩО ПОДОБНО на "I want to be with you" или нещо такова, обаче тва want и you съм почти сигурен, че ги имаше. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся ретро песен, пускат я много често по Радио 1, днес я чух 2 пъти за 50 минути. Жалкото е, че помня само една реплика и тя е в края на припева - "...to live in harmony...". А дано редовните слушатели, та не само, да се сетят. ;)

 

И тва ми е стара надежда:

:rolleyes:

 

Сашо пробвай с Erasuse - Always или Alphaville - Sounds Like A Melody почти 100% сигурен съм че е една от 2те

Link to comment
Share on other sites

Скоро я чух тая песен, ама не знам нито кой я изпълнява, нито заглавието. пее се: na na na na na na, excuse me mister officer turn around. Пускаха я в сървайвър 2 , когато имаше едни сумо борби

Link to comment
Share on other sites

Сашо пробвай с Erasuse - Always или Alphaville - Sounds Like A Melody почти 100% сигурен съм че е една от 2те

 

Тая е, мерси Ванка. :)

Link to comment
Share on other sites

eric b and rakim -I know you got soul

 

Само че това е някакъв ремикс които така и не намерихме преди време имаше цяла тема за тази песен и се мъчехме да я намерим но без успех :(

 

 

благодаря, и аз ще го потарся :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...