Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima edna zaribena pesni4ka ot " Komicite " po BTV , ne6to 4ermi se struva 4e e i se pee " ...Fire in The Hole .. " Nqkoi dali se se6ta , mno me kefi ,...// :punk

 

 

Busta Rhymes има една песен която се казва Fire in The Hole ама малко се съмнявам да са я пуснали по комиците все пак пробвай

Link to comment
Share on other sites

Ima edna zaribena pesni4ka ot " Komicite " po BTV , ne6to 4ermi se struva 4e e i se pee " ...Fire in The Hole .. " Nqkoi dali se se6ta , mno me kefi ,...// :punk

Methodman & Redman - Fire In A Hole се казва песента.

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

Има една песен която често се върти по радио Вероника и мисля че е на гръцки език!Не знам в какъв стил се води точно!Песента е доста популярна,но който питам не може да ми кажи името на самата песен?

Link to comment
Share on other sites

Има една песен която често се върти по радио Вероника и мисля че е на гръцки език!Не знам в какъв стил се води точно!Песента е доста популярна,но който питам не може да ми кажи името на самата песен?

 

 

 

 

NIKOS DROSOS - STO KAPAKI ( DJ PANTELIS CLUB MIX)

Notis Stakanakis - Gifti sa Mena

Christos Kyrasis - Kati Ginetai

DJ SIMOS - GYRISE AGAPI MOU

Nikos Vertis - Pes To Mou Ksana

yannis parois-to_saraki-bul

 

 

 

 

GRECEE

Edited by momy
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за оскъдното описание, но търся една турска песен която изглежда сега е голям хит. В палмите я въртат по много пъти на вечер и турците много и се кефят. Моля помагайте :D

Link to comment
Share on other sites

Значи....много търсих,но явно без успех и реших пак да се обърна към вас-чувам сравнително често,мисля че по Катра предимно едно много енергично парче,не съм сигурна какъв стил се води..може би хаус ии съм запомнила само 'I turn around turn around turn around' нещо такова май и просто не го откривам никъде,а е с много яко звучене.Мъж пее.

никой ли не се сеща? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен дето клипа е в едно като парламент ли нещо такова беше там президенти ей такива. Стилът е рап R'n'B мисля,че и Пъф Деди пееше.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен дето клипа е в едно като парламент ли нещо такова беше там президенти ей такива. Стилът е рап R'n'B мисля,че и Пъф Деди пееше.

 

Единствено се сещам за Eminem - "My name is". Но пък тоя Пъф Деди нещо ме смущава :bgrin:

 

А! Или може Pras ft Mya - "Ghetto superstar "

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...