Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся песента от една анимация - Мариян първата.Ако някой знае как се казва и от къде да я дръпна ще съм много благодарен.Благодаря.

 

Абе тряаа ми една чалга нова, чух я към 20 пъти за една вечер в планетата за една вечер ама бях мат и си спомням съвсем малко от текста. Пее някъв циганин и циганка в тва съм сигурен. пее се: ......Аз лъжа всички дори и бога но да излъжа сърцето си немога и тнт.

Орк.Кристали - Ток по тялото

Edited by haha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да ви попитам на кое парче излиза Каналин Цолов? http://zazz.bg/play:240e198c

 

Много ми е познато но не мога да се сетя.

 

Мисля че е някаква известна.

 

А и кой е оригинала на Георги Христов - В ритъма Шакадъм?

 

mersi Mimi :)

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Търся песента от една анимация - Мариян първата.Ако някой знае как се казва и от къде да я дръпна ще съм много благодарен.Благодаря.

Орк.Кристали - Ток по тялото

Точно тая е. Голям парцал. Мерси брат

Link to comment
Share on other sites

i sq nqkoi ako kaje kak se kazva muzikata ot zapo4vaneto na Survivor 6te bade nomer 1

:D

Eто да си ги слушаш. :)

Survivor - Ancient Voices (Main Theme)

Чуи и това => Аwakenings - Survivor BG Main Theme или това => Аwakenings - Survivor BG Theme малко по-различно е.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за песен в коят в припева да се пее "Sense of a womaааа-ааааn" :confused Не се бъркам с American Woman на Лени Кравиц. Стил - рок

 

 

Fibaman, в теб ми е надеждата :P

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Искам да питам някой може ли да ми даде линк към някакъв мегамикс на Ди Джей Боби Ай, че аз имам един много як на диск но малко е прецакан диска. Много ще се зарадвама ако намеря и други такива. А може и ня някои други ди джей които да миксират супер яко ретро. мерси.

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за песен в коят в припева да се пее "Sense of a womaааа-ааааn" :confused Не се бъркам с American Woman на Лени Кравиц. Стил - рок

Fibaman, в теб ми е надеждата :P

 

На мен пък това ми звучи по-скоро като Zucchero - "Senza una donna".

 

@zlobil -> "Пусть бегут неуклюже"

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

На мен пък това ми звучи по-скоро като Zucchero - "Senza una donna".

 

:beerchug ша черпя :) мерси много!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка...мисля, че се води хаус(ама не ми се вярва) някъв такъв леко отнесен стил е и се пее "we aaaare so faaaar ... and it's takin' right to the sunshine... so faaaaaar we aaaaare... на на на" .Много е приятна и мисля че текста е някъв такъв ама не мога да я намеря :(

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,надявам се да ми помогнете.за една песен,която много харесвам,но незнам как се казва,знам само,че се пее едно "Еквадор" и самата песен е старичка,но златен хит.Търсих я навсякъде,но не успях да я намеря.Ако някой знае как се казва,нека да ми пише,плссс.Ще Ви бъда много признателна !

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка...мисля, че се води хаус(ама не ми се вярва) някъв такъв леко отнесен стил е и се пее "we aaaare so faaaar ... and it's takin' right to the sunshine... so faaaaaar we aaaaare... на на на" .Много е приятна и мисля че текста е някъв такъв ама не мога да я намеря :(

 

песента е Miguel Migs - So Far :D :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...