Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Чух една песен по радио Вероника и направо не ми излиза от главата. Много готин денс с ориенталски мотиви, прилича на индийски език, но не съм 100 % сигурен. Незнам заглавие или изпълнител. Единственото, което мога да възпроизведа са няколко думички. Пиша ги по слух така както ги чувам: В началото започва с [бахура'], по средата има нещо като [итергали'я], а в припева забързва много темпото и повечето изречения от припева започват с [яшла]. За съжаление само това мога да дам като инфо. Моля за съдействие!

Link to comment
Share on other sites

Чух една песен по радио Вероника и направо не ми излиза от главата. Много готин денс с ориенталски мотиви, прилича на индийски език, но не съм 100 % сигурен. Незнам заглавие или изпълнител. Единственото, което мога да възпроизведа са няколко думички. Пиша ги по слух така както ги чувам: В началото започва с [бахура'], по средата има нещо като [итергали'я], а в припева забързва много темпото и повечето изречения от припева започват с [яшла]. За съжаление само това мога да дам като инфо. Моля за съдействие!

 

Offer Nissim ft Sarit Hadad - Celebrate :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Така, малко ще ми е трудно да ви обясня песента, която търся, ама да опитам.

Парчето е сравнително ново и може да се чуе тук-там. Музиката е наподобяващя някаква сирена. Има женски глас повтарящ разни работи. Едно от нещата май е "I can do, I can do, I can do" и се преплита с мъжки глас, който пее нещо от сорта "I know what you want" и т.н.

Дано се сетите.

Link to comment
Share on other sites

Така, малко ще ми е трудно да ви обясня песента, която търся, ама да опитам.

Парчето е сравнително ново и може да се чуе тук-там. Музиката е наподобяващя някаква сирена. Има женски глас повтарящ разни работи. Едно от нещата май е "I can do, I can do, I can do" и се преплита с мъжки глас, който пее нещо от сорта "I know what you want" и т.н.

Дано се сетите.

Nicole Scherzinger ft. T.I. - Whatever You Like

Link to comment
Share on other sites

Охх...влязла ми е в главата една песничка с едно подсвикване...казаха ми, че била на Juanes, и мисля, че я пускат по радиото, ама даже не знам по кое... Някой ако може да ми помогне :unsure: ...

 

http://www.uploading.com/files/7TRYPPE7/MP3_0001.MP3.html (подсказвалка ;D )

 

мьерси! :>

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Охх...влязла ми е в главата една песничка с едно подсвикване...казаха ми, че била на Juanes, и мисля, че я пускат по радиото, ама даже не знам по кое... Някой ако може да ми помогне :unsure: ...

 

http://www.uploading.com/files/7TRYPPE7/MP3_0001.MP3.html (подсказвалка ;D )

 

Май не е Хуанес. Мисля, че е Marquess - Vayamos Compañeros

Link to comment
Share on other sites

Takaaa sigurno si4ki ste slu6ali pesenta 'looking for the perfect beat' Click no predi nqkolko godini ima6e par4e napraveno po cover na tazi pesen i se kazva6e 'NRJ" ili "ENERGY" ili pone taka pee6e nqkuf robot v pesenta ! PLEASEE pomognete !

mislq 4e pesenta be6e nqkvo electro !

Edited by KATSARABMW
Link to comment
Share on other sites

Takaaa sigurno si4ki ste slu6ali pesenta 'looking for the perfect beat' Click no predi nqkolko godini ima6e par4e napraveno po cover na tazi pesen i se kazva6e 'NRJ" ili "ENERGY" ili pone taka pee6e nqkuf robot v pesenta ! PLEASEE pomognete !

mislq 4e pesenta be6e nqkvo electro !

 

Oпитай с "Music Instructor - Electro city" или още нещо на Music instructor . Ритъма ми напомня много на неговите хитове или на тези на "Freestyle project". Дано поне съм те насочил :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

I taka zapo4vam sys Dobro utro , 6toto e 8:40 ,i ima mnogo golemi razbira4i v toq forum , no da vidime sega dali nqkoi moje da pomogne , ne stava vypros nito za 4alga , nito za Metyl , nito za hip - hop ili ne6to takova , stava vypros 4e minaliqt den pusnaha po " Kanal 1 " edna ruska pesni4ka v koqto se pee6e , " aaaaaaa , крокодил бегиемуте , ааааааааа , крокодил бегиемуте " ...... , nadqvam se 4e ima hora koito razbirat i ot takava muzika , a imenno ruski detski pesni4ki ........

Blagodarq za vnimanieto i Mersi predvaritelno

 

Mersi mnogo Edited by L!GL!OtO n@ m@H@LAtA
Link to comment
Share on other sites

Takaaa sigurno si4ki ste slu6ali pesenta 'looking for the perfect beat' Click no predi nqkolko godini ima6e par4e napraveno po cover na tazi pesen i se kazva6e 'NRJ" ili "ENERGY" ili pone taka pee6e nqkuf robot v pesenta ! PLEASEE pomognete !

mislq 4e pesenta be6e nqkvo electro !

По скоро U 96 - Energie много добро брейк парче ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи....много търсих,но явно без успех и реших пак да се обърна към вас-чувам сравнително често,мисля че по Катра предимно едно много енергично парче,не съм сигурна какъв стил се води..може би хаус ии съм запомнила само 'I turn around turn around turn around' нещо такова май и просто не го откривам никъде,а е с много яко звучене.Мъж пее.

Link to comment
Share on other sites

Привет. Търся една песен, която чух в Екскалибур преди няколко вечери.

 

Хаус. Пее се "Ow its magical, wonderful, beautiful..." следва бийт и после пак мъжки глас нарежда още няколко думи от този тип. Релакс е някак си. TY предварително

Link to comment
Share on other sites

:D Те в Екскалибур пускат много яки парчета! Проблемът е че и аз слушах там една пасен техно беше. Жена изрежда имена на диджеи и пее, не е много подробно описанието ми, но все пак ако някой знае песента да казва.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...