Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен от Остин Пауърс 1 или 2, самата песен се изпълнява от певец, свирещ на пиано(Остин Пауърс дори го представи, но не мога да се сетя как се казваше човека и песента му). Ще съм благодарен, ако някой помогне.

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

Има един сериал по AXN, казва се RESCUE ME (за пожарникари). Някой има ли някаква информация за песента, с която започва сериала.

 

Намерих я: C'mon C'mon-The Von Bondies

Edited by blah_
Link to comment
Share on other sites

ave bratoci ,golem problem batence, ta vi vikam ,haresvam si az adjeba edna pesnichka,znam samo izpylnitelq -THREE DRIVES, ma ne moem da q otkriem ne6to... rovih v data.bg , i oshte na 2-3 mesta ,ama na nemam kysmet... ta nekoi ako moje da pomogne s ne6to.... ;) a 4erpnqta ot men batence...are mnogo vi se molim...pi6ete

Link to comment
Share on other sites

ave bratoci ,golem problem batence, ta vi vikam ,haresvam si az adjeba edna pesnichka,znam samo izpylnitelq -THREE DRIVES, ma ne moem da q otkriem ne6to... rovih v data.bg , i oshte na 2-3 mesta ,ama na nemam kysmet... ta nekoi ako moje da pomogne s ne6to.... ;) a 4erpnqta ot men batence...are mnogo vi se molim...pi6ete

Дата-та вади 2 страници с резултати. А и как може да ти помогнем коя е песничката като може да има групата/изпълнителя 999 песни ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

ох и аз търся една песен слушах я по радиото не е много нова но не е и чак толкова стара гласа ми прилича на Kylie Minogue но може и да не я изпълнява барза е и повечето е ууууууу дори след всяко изречение се повтаря ууууу ууууу уууууу и целия припев е уууууууууууууууууууу

 

и още нещо една група от три момичета преди години ги пускаха по MTV имаха един клип едната стои на една люлка през нощта нещо такова и още един клип и трите облечени в сини костюми на една сцена от долу фотографи... нещо такова ако знаете кои са не са EN VOGUE 10ь

Link to comment
Share on other sites

ох и аз търся една песен слушах я по радиото не е много нова но не е и чак толкова стара гласа ми прилича на Kylie Minogue но може и да не я изпълнява барза е и повечето е ууууууу дори след всяко изречение се повтаря ууууу ууууу уууууу и целия припев е уууууууууууууууууууу

 

и още нещо една група от три момичета преди години ги пускаха по MTV имаха един клип едната стои на една люлка през нощта нещо такова и още един клип и трите облечени в сини костюми на една сцена от долу фотографи... нещо такова ако знаете кои са не са EN VOGUE 10ь

Първата предполагам, че е на Kylie - 2 Hearts,

a втората ми напомня на TLC - No Scrubs или Destiny's Chind - No No No

Link to comment
Share on other sites

ох и аз търся една песен слушах я по радиото не е много нова но не е и чак толкова стара гласа ми прилича на Kylie Minogue но може и да не я изпълнява барза е и повечето е ууууууу дори след всяко изречение се повтаря ууууу ууууу уууууу и целия припев е уууууууууууууууууууу

 

и още нещо една група от три момичета преди години ги пускаха по MTV имаха един клип едната стои на една люлка през нощта нещо такова и още един клип и трите облечени в сини костюми на една сцена от долу фотографи... нещо такова ако знаете кои са не са EN VOGUE 10ь

 

The Honeyz - "End of the line"

The Honeyz - "Finaly found"

Link to comment
Share on other sites

да попитам и аз за 1 песен,слушам я доста често по NRJ.Денсче е такова,пее някакъв мъж-You can have the moon,you can have the sun-you give me reasons to love -някой да се сеща? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

да попитам и аз за 1 песен,слушам я доста често по NRJ.Денсче е такова,пее някакъв мъж-You can have the moon,you can have the sun-you give me reasons to love -някой да се сеща? :wacko:

 

Заповядай КЛИК

 

опа извинявай обърках се :(

Edited by PBPeTkO1936
Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща как се казва едно ретро парче.В припева се пее-Carried away by a moonlight shadow :zzz .Песента е много мелодична-точно като Old School денс парчетата

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща как се казва едно ретро парче.В припева се пее-Carried away by a moonlight shadow :zzz .Песента е много мелодична-точно като Old School денс парчетата

 

Groove Coverage - Moonlight Shadow :confused

Link to comment
Share on other sites

бих искал да знам коя е песента от новата реклама на motorola razr дето 1 мъж и 1 жена се режат с телефоните :D .........................Вече я намерих ...................le disco на shiny toy guns

Edited by rado8901
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...