Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся едно парче от много време и понеже ми е много трудно да ви обесня какво точно представлява, съм направил 1 запис, но е малко лошо качеството понеже е от GSM. Ще ми направите огромна услуга ако го изслушате и ми помогнете. Песента е много известна. Ето я тук. Благодаря предварително

Nightcrawlers - Push The Feeling On

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

банда негри с бмх-ове се разкарват...в няква стая с яки мадами дето танцуват полуголи...основния дето пее май беше нещо от сорта на N.R.P.D. ли кво беше,някви съкращения бяха.някой да се сеща?

 

това е!

от 15 минути задавам някви търсения в дс-то с грешната комбинация от букви :bgrin:

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

банда негри с бмх-ове се разкарват...в няква стая с яки мадами дето танцуват полуголи...основния дето пее май беше нещо от сорта на N.R.P.D. ли кво беше,някви съкращения бяха.някой да се сеща?

N.E.R.D. - Lapdance ? :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Търся името на една песен, слушах е по радиото преди седмица, не съм сигурен кой е изпълняваше, но гласът ми се стори като на вокалиста от Placebo, самата песен беше мелодична и "лекичка" за слушане :)

Link to comment
Share on other sites

Песента на jay z- show me what you got започва много познато и съм сигурен че има стара песен с същия мотив обаче след като цял ден се напъвах така и не успях да се сетя на кой е въпросната песен :(

Link to comment
Share on other sites

Песента на jay z- show me what you got започва много познато и съм сигурен че има стара песен с същия мотив обаче след като цял ден се напъвах така и не успях да се сетя на кой е въпросната песен :(

Public Enemy - Show 'em whatcha got

Link to comment
Share on other sites

Наскоро чух една песен, в която се пее "I'm not a perfect person..." и т.н. Някой да знае как се казва???

Link to comment
Share on other sites

Кой изпълнява песента от филма Night at the Museum (2006), която започва точно с финалните надписи? Мисля, че песента се казва "Tonight".

Link to comment
Share on other sites

Кой изпълнява песента от филма Night at the Museum (2006), която започва точно с финалните надписи? Мисля, че песента се казва "Tonight".

Мисля, че е "Friday Night" - McFly

Link to comment
Share on other sites

Има една песен тя е от филма fashion house и се пее : " Stop the games, don't be afraid, say that you want me just take me baby, it's about shots off my body, lick the salt off my neck, do you want to get drunk, blind, and naughty tonight? " но не знам на кой е и как се казва ...някой ако може да помогне ще съм му много благодарен

Link to comment
Share on other sites

оф ей ся слушах една песен на един клип дет мноо често я пускат по з-рок в припева се пей

somthing's get in in the way, somethin just.... нещо си i will try to find my place ....

абе ей тва е клипчето песента почва на 8мин и 35сек и се пада предпоследната

надявам се да помогне и благодаря предварително на отзовалите се :D Edited by hEka
Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен,която е като ремикс на asle bjorn,само че на фона на тая песен пее жена.Mercy предварително.

ЕДИТ:Намерих я

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся името на една песен от по-новите.На клипчето пее една хипопотамка-името е нещо от сорта на "doly" или нещо подобно.

Edited by geraldo
Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся името на една песен от по-новите.На клипчето пее една хипопотамка-името е нещо от сорта на "doly" или нещо подобно.

Holly Dolly - Dolly Song :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...