Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po FTV 4uh edna pesen ne6to podobno na rap peese ne6to ot sorta na "tola tola" s majki glas a kopletite gi pee nqkakva jena na qponski.pesenta q vartqt s nqkvi snimki na nqkva terasa i manekenkite tam se kal4at dokato pesenta varvi nqkoi ako moje da pomogne 6te sam mu mnogo blagodaren

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за една песен в която се пее "I'll never let you go, I'll never let you down..." нещо от рода де, в стил денс, бързичка е и я изпълнява жена :confused

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Глория,в която се пее "умирам за тебе не го разбра....когато кажеш не" Някой ако се сети как се казва,да пише pls :rolleyes:

Глория - Изповед

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за една песен в която се пее "I'll never let you go, I'll never let you down..." нещо от рода де, в стил денс, бързичка е и я изпълнява жена :confused
No Authority - Never let you go ?
Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента от сета на DJ Balthazar от 20.05.2006 club Plazma започваща на 134 минута (една жена дето пее rock me, move me, teach me или нещо подобно)? Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Песента се казва Crazy но незнам кой е изпълнителя.Беше хит преди доста време.Клипа е с една глава на негър която си променя формата.

 

сори за обяснението ама нз как по друг начин

Link to comment
Share on other sites

Песента се казва Crazy но незнам кой е изпълнителя.Беше хит преди доста време.Клипа е с една глава на негър която си променя формата.

 

сори за обяснението ама нз как по друг начин

Gnarls Barkley - Crazy

Link to comment
Share on other sites

No Authority - Never let you go ?

 

Можеш ли да ми дадеш линк? Нещо не я намирам нито в ДЦ нито другаде :(

Link to comment
Share on other sites

Абе хора вчера докато бях в рейса обратно за Пловдив шофиора(учудващо как не пускаше чалга) пусна една песен,в която припева беше-I have traveled the world and the seven seas,everybody is looking for someone(или something не разбрах).Пее мъж и е едно такова хмм странен глас ;) .Стува ми се че е старичка песента и който ми каже как са казва много ша го уважаам(пък ако ми я намери ептен :) )

Link to comment
Share on other sites

По Катра FM честичко въртят една денс песничка,нова е,не е Frank_ti-aya-one_love_world_love .

Ще съм благодарен ако някой предложи нещичко...?... :P :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хора вчера докато бях в рейса обратно за Пловдив шофиора(учудващо как не пускаше чалга) пусна една песен,в която припева беше-I have traveled the world and the seven seas,everybody is looking for someone(или something не разбрах).Пее мъж и е едно такова хмм странен глас ;) .Стува ми се че е старичка песента и който ми каже как са казва много ша го уважаам(пък ако ми я намери ептен :) )

Eurythmics - Sweet Dreams

По Катра FM честичко въртят една денс песничка,нова е,не е Frank_ti-aya-one_love_world_love .

Ще съм благодарен ако някой предложи нещичко...?... :P :D

Danzel - Jump

Kingpinz feat. Antonia Lucas - Need You Tonight

Дай нещо по - конкретно...

Edited by jop4423
Link to comment
Share on other sites

Danzel - Jump

Kingpinz feat. Antonia Lucas - Need You Tonight

Дай нещо по - конкретно...

Не е на Kingpinz ,а на Danzel много ми хареса,благодаря ти много!Не мога да се сетя за фрагменти от текста... :blink: ..ако се сетиш за още някое заглавие може да ми пишеш. :D :)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора вчера докато бях в рейса обратно за Пловдив шофиора(учудващо как не пускаше чалга) пусна една песен,в която припева беше-I have traveled the world and the seven seas,everybody is looking for someone(или something не разбрах).Пее мъж и е едно такова хмм странен глас ;) .Стува ми се че е старичка песента и който ми каже как са казва много ша го уважаам(пък ако ми я намери ептен :) )

 

Или

 

Eurythmics - Sweet Dreams

 

или пък Marylin Manson - Sweet Dreams :)

 

И двете ги имам, не е проблем да ги шерна в DC или пък ме намери в скайп/кю. :)

Edited by Aeglos
Link to comment
Share on other sites

Тук малко ще ви затрудня. Търся една песен, но не знам нито името на песента нито изпълнителите и. Разполагам само с клипче:

 

http://video.google.com/videoplay?docid=80...lear+Explosions

 

Надявам се някой да може да ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

ами имаше преди време една песен,хит стана .Значи клипа беше с едни нарисувани пръстчета като хора и такива танцуваха и кво ли не правеха..не помня какво се пее...ако някой се сеща... :unsure:

 

EDIT: D-Devil666Hell мерси много :):)

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

ами имаше преди време една песен,хит стана .Значи клипа беше с едни нарисувани пръстчета като хора и такива танцуваха и кво ли не правеха..не помня какво се пее...ако някой се сеща... :unsure:

Martin Solveig - Madan

Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче от много време и понеже ми е много трудно да ви обесня какво точно представлява, съм направил 1 запис, но е малко лошо качеството понеже е от GSM. Ще ми направите огромна услуга ако го изслушате и ми помогнете. Песента е много известна. Ето я тук. Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...