Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

оф ей ся слушах една песен на един клип дет мноо често я пускат по з-рок в припева се пей

somthing's get in in the way, somethin just.... нещо си i will try to find my place ....

абе ей тва е клипчето песента почва на 8мин и 35сек и се пада предпоследната

надявам се да помогне и благодаря предварително на отзовалите се :D

 

Something's getting in the way, something's just about to break. I will try to find my place in the diary of Jane :P

Breaking Benjamin - The Diary of Jane, някъде из дата я имаше, ако не се лъжа. Ако не я намериш, пиши ми ЛС да ти я пратя. :) Мноо добро парче. :D

Link to comment
Share on other sites

No Mercy - Where Do You Go :)

Има я и във вариант на "La Bouche - Where do you go" И тя беше доста въртяна по радиотата едно време :) Виж си там коя от двете си търсил :tongue

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Вече за 2-ри или 3-ти път я чувам по радио Сити. Само мелодия е, не се пее. Характерно е едно такова дрънчене на тенекии :)

Link to comment
Share on other sites

Има една испанска песен, която пее Йорданка Христова. Пее се:"Porom pom-pom porom porom pom perom perom...". Някой ако може да ми каже как се казва и евентуално линкче :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има една испанска песен, която пее Йорданка Христова. Пее се:"Porom pom-pom porom porom pom perom perom...". Някой ако може да ми каже как се казва и евентуално линкче :rolleyes:

Ми т'ва е песента по ром пом пом :D , ама имам само оригинала . За версията на Йорданка Христова някой друг да обади :P

Link to comment
Share on other sites

ем значи песничката е нова...пеят я няколко хора а момчетата,които пеят много мясат на Акцент....другия глас пее-you make me crazy when you dance или нещо подобно беше..а акцент пеят по някое време i like your french parfium....и в началото почва -- oo baby...ако някои знае как се казва парчето да пише

Link to comment
Share on other sites

ем значи песничката е нова...пеят я няколко хора а момчетата,които пеят много мясат на Акцент....другия глас пее-you make me crazy when you dance или нещо подобно беше..а акцент пеят по някое време i like your french parfium....и в началото почва -- oo baby...ако някои знае как се казва парчето да пише

3 Sud Est - Oh Baby

Link to comment
Share on other sites

Пичове, има 1 песничка в Home Alone 3 май беше, пееше се нещо като "this is my town. watch yourself when you come around". Някой да я знае??????

 

Разгледай тук.

My Town - Cartoon Boyfriend може би?

 

p.s download

Edited by melo_girl
Link to comment
Share on other sites

И съжелявам, че ставам толкова нахален, ама знаете ли и оная песен на Луда надпревара, дето го даваха по BTV, на анонса коя е и саундтрака кой е? Изрових целия нет и не разбрах :angry1 :angry1 :angry1 help pls :(

Link to comment
Share on other sites

:cry Хора кажете ми на Бързи и яростни токио дрифт отначало почва една песен мн ме зарибява но нз как се казва .Ако някои знае да каже плс
Link to comment
Share on other sites

Вече за 2-ри или 3-ти път я чувам по радио Сити. Само мелодия е, не се пее. Характерно е едно такова дрънчене на тенекии :)

Carnival - Not Over Yet ?

търся и ей този парцал ако някой знае ша се радвам много ....

http://onlyshits.data.bg/Sound%20clip.mp3

Edited by KyPo
Link to comment
Share on other sites

И съжелявам, че ставам толкова нахален, ама знаете ли и оная песен на Луда надпревара, дето го даваха по BTV, на анонса коя е и саундтрака кой е? Изрових целия нет и не разбрах :angry1 :angry1 :angry1 help pls :(
The Vines - Get Free

 

Carnival - Not Over Yet ?

Много мерси! ! ! :)

Link to comment
Share on other sites

добър вечер,значи песента е нова пускат я по катрата...и в началото почва - i feel you heart is beating hard...и тва го повтарят на още няколко места...а в припева се пее - no satif facts или нещо подобно...ако някои знае как се казва да пише !

Link to comment
Share on other sites

добър вечер,значи песента е нова пускат я по катрата...и в началото почва - i feel you heart is beating hard...и тва го повтарят на още няколко места...а в припева се пее - no satif facts или нещо подобно...ако някои знае как се казва да пише !

Добра да е :)

Adrian Eftimie - No Side Effect :)

Link to comment
Share on other sites

добър вечер,значи песента е нова пускат я по катрата...и в началото почва - i feel you heart is beating hard...и тва го повтарят на още няколко места...а в припева се пее - no satif facts или нещо подобно...ако някои знае как се казва да пише !

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен едно време... една жена я пее и част от текста е "...what's going on in your mind? Don't waste your time, baby! Everything's fine! So Fine..." ако някой се сеща на кой е или как се казва... ще съм много благодарен, ако ме уведоми :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...