Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да попитам за песента "All 4 One ".Само знам ,че е на една Немска Група мисля ,че е създадена 2004г. или там някъде.Спомням си клипа (който го даваха по една немска телевизия ),че в него участваха някакви деца наредени в редица и викат "Всички за един".Много яка песен :punk Някой ако се сеща за името на групата ще съм му много благодарен ;)

Link to comment
Share on other sites

Тарся еда песен дето се пееше в припева следното "и с малки чукчета чукчета чук чук чук чукахме чакалчета и с големи лостове повдигахме мостове".Песента е мн стара още от началото на чалгата.В гугал тарсих но илиза само няква песен на Чернофереже която е маи нещо като ремикс.Мн мн мн мерси предварително.

 

Е баш на Черно Фередже е. Или поне аз не знам друга с такъв текст. Чуй да видиш това ли е. :)

Edited by Aeglos
Link to comment
Share on other sites

Търся саундтрака от Лоши Момчета 1.Тва е мелодията дет още в началото я пускат когато дават кой участва в филма.Ако някой може да помогне ше съм мну мноогооо благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Търся саундтрака от Лоши Момчета 1.Тва е мелодията дет още в началото я пускат когато дават кой участва в филма.Ако някой може да помогне ше съм мну мноогооо благодарен!

Mark Mancina - "Theme from bad boys"

Link to comment
Share on other sites

Тръся песента от филма Bad Boys-тази,която я пускат на финалните надписи и се пее нещо: "bad boys,bad boys,what you goona do when the cops come for you...

Inner Circle - Bad Boys

Bob Marley - Bad boys :music

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете сръбското (или което е там ) име на песента "Обичам шопската салата..."

 

 

Antipas - Gia Ta Lefta Ta Kanies (greek) --------> шопската салата :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която само 2 пъти съм е слушал така че не мога да обясня добре какво се пее в нея. Нова е песента и съм я чувал по Радио Сити ако не се лъжа. Пее се нещо от сорта Парарам пам пам пам пам парарам Електро музик бля бля ... Техно е песента... малко ми е неясно описанието, ама песента е нова така че би трябвало някой да знае. :) . Мъж пее в песента.

 

Na double d - elektro e po hubav varianta ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която незнам как се казва беше в един филм и е сам о14 секунден откъс от нея , записах от филма малката част но записа стана малко гаден незнам защо

не намерих тема в която се търсят песни които незнаем как се казват за това поствам тук.

дано с това не ви преча на иначе полезната тема та ETO частта от песничката , ако има някой разбирач и познавач тука много ще сма благодарна ако ми помогне и ми каже името или изпалнителя поне , останалото и сама ще гледам да сварша

благодаря предварително

:)

Edited by supernova
Link to comment
Share on other sites

Търся един remix на Iron Maiden - Fear of the Dark кадето пее една жена, но незнам как се казва и не мога да го намеря, ако може някой да ми помогне ще бъда много благодарен. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песне на която съм гледал клипа само. Не е нова, става въпрос за един мъж облечен в бяла рокля, който се клати меланхолично с един микрофон, с руса коса е. Накрая едно момиче идва при него и започва да танцува с него. Дано описанието да е било достатъчно. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Братчета търся една песен от бая време незнам как се казва нито кой я изпълнява знам само малка част от припева пее се нещо от сорта на-I`m seven seconds away it`s just enough to stay i`ll be waiting..

песента е доста старичка мисля че я пее мъж ма несам особено сигорен ако някой се сеща :) да пи6е плс

Link to comment
Share on other sites

Братчета търся една песен от бая време незнам как се казва нито кой я изпълнява знам само малка част от припева пее се нещо от сорта на-I`m seven seconds away it`s just enough to stay i`ll be waiting..

песента е доста старичка мисля че я пее мъж ма несам особено сигорен ако някой се сеща :) да пи6е плс

 

Пробвай с това Youssou N'dour & Neneh Cherry - 7 Seconds

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Братчета търся една песен от бая време незнам как се казва нито кой я изпълнява знам само малка част от припева пее се нещо от сорта на-I`m seven seconds away it`s just enough to stay i`ll be waiting..

песента е доста старичка мисля че я пее мъж ма несам особено сигорен ако някой се сеща :) да пи6е плс

Youssou N'door & Neney Cherry-Seven seconds-май е тази

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли песента със припев "Every body loves Miami"(мисля ,че така беше :bgrin:) на кого е и как се казва.

Преди няколко месеца я пускаха по Радио Energy и радио CITY.10х NRG God

Edited by ThE*sParroW
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли песента със припев "Every body loves Miami"(мисля ,че така беше :bgrin:) на кого е и как се казва.

Преди няколко месеца я пускаха по Радио Energy и радио CITY.Мерси все пак

 

The Underdog Project - Miami :music

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...