Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добре, не е буквално по темата, но търся няколко песни и не ми се отваря нова...

 

Та, трябват ми летни, латино-испански песни...нещо като за из път...нещо леко, но ритмично и свежо.

 

 

 

Нещо като:

 

Juanes - La Camisa Negra

 

Juanes - A dios le pido

 

Shakira - Hips don't lie

 

Shakira - La tortura

 

Bohemian like you

 

 

 

...най.вече като La Camisa Negra!

 

 

 

може и на английски, но да е свежо!

 

Edit: Liverpool`Fan`1р мерси:)

Edited by benita_
Link to comment
Share on other sites

oбяснението е тъпо..ама полудях по тая песен - преди 10 мин я чух на радио NRJ, само, че телефоните, които намерих за радиото никой не дигна- щях да си ги питам тях :)

 

Та песента ..на припева се пее "оооуу, ма ма ма ма маай (не съм сигурен "my" или "mind")" стила би трябвало да е Поп, ако някой по тия оскъдни сведения ми помогне - да драсне едно редче

 

P.S.

Пее жена

Edited by N00KiE
Link to comment
Share on other sites

"Ще ти изтрия телефона"

 

Не знам кой я изпълнява и дали точно така се казва ама така се пее, но не можах да я намеря никъде и вече съм почти сигурен че не се казва така. Ако някой се сеща за коя песен говоря моля да помага ако не с линк със заглавие или изпълнител!!!

 

Благодаря предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

oбяснението е тъпо..ама полудях по тая песен - преди 10 мин я чух на радио NRJ, само, че телефоните, които намерих за радиото никой не дигна- щях да си ги питам тях :)

 

Та песента ..на припева се пее "оооуу, ма ма ма ма маай (не съм сигурен "my" или "mind")" стила би трябвало да е Поп, ако някой по тия оскъдни сведения ми помогне - да драсне едно редче

 

P.S.

Пее жена

armand van helden- my my my?

EDIT:

N00KiE , пак заповядай :)

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Как се казваше песента на Слави Трифонов "Планината ми е майка а баща ми буен вятър беше брат ми е морето тъмно лудите треви са ми сестрите еи така сам сам ти казвам всичко право ти показвам .... aaaaa моя ще си вече ааааа ще е страшно ако кажеш не " но не тази която е с румънеца и енчев

Link to comment
Share on other sites

Значи песента е хаус не се пее нищо в него. Нищо друго не мога да кажа обаче ... нещо като The drill е може би най-близо.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше песента на Слави Трифонов "Планината ми е майка а баща ми буен вятър беше брат ми е морето тъмно лудите треви са ми сестрите еи така сам сам ти казвам всичко право ти показвам .... aaaaa моя ще си вече ааааа ще е страшно ако кажеш не " но не тази която е с румънеца и енчев

Слави Трифонов (КуКу бенд) - Сватба :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми името на една песен на Depeche Mode.Доста е известна и се пее:It's a wonderful, wonderful day, no need to...

Не е на Depech mode . Мисля ,че говориш за No need to run and hide it's a wonderful ,wonderful life ...

Песента е Black - Wonderful life

Link to comment
Share on other sites

Добре, не е буквално по темата, но търся няколко песни и не ми се отваря нова...

 

Та, трябват ми летни, латино-испански песни...нещо като за из път...нещо леко, но ритмично и свежо.

 

Значи аз се сещам само за испанския албум на Кристина Агилера, може да ти свърши работа.Вярно е старичко, но пък както казваш ти да е свежо.Може би също да потърсиш нещо Латино (Денс) в ДС-то... Ако се сетя за нещо от това, което търсиш ще ти пиша :) за сега пробвай с това на Кристина дано ти хареса...

 

И предложения за други песни: Modern Talking - No Face, No Name, No Number ама е ретро :) и нещо старичко на J.Lopez може да потърсиш...

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на 3 Doors Down. Беше нещо с London, но не знам как се казва. HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

3 Doors down - Landing in London

ако не се лъжа..

много благодаря :) :music

Link to comment
Share on other sites

една чалгия по музиката на "едно ферари с цвят червен" ама се пее "ебах ти майката пача..." или нещо такова...

 

I`GoT`Da`PoWeR мерси много

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

една чалгия по музиката на "едно ферари с цвят червен" ама се пее "ебах ти майката пача..." или нещо такова...

 

Dj Damian - Пача :D

Link to comment
Share on other sites

Зравейте!

 

Преди време бях попитал за една песничка, но не знаех много, а ето сега по-подробно. Значи, българска е, баладична, пее жена. Част от припева: "Ако мога ще спася, всеки, всичко и мен........ (и продължава), Ако мога искам пак да се родя"

 

И още нещо. Тази вечер в Шоуто на Слави, чух едно изпълнение на Росица Тодорова и Сотян Янкулов. Дали знае някой къде могат да се намерят тези неща?

 

Благодаря!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пак тарся пар4ето на JOSH WINK ако се сети някои кадето през цялото време има едни СМЕХОВКИ ?????????е някой сещалисе как се казва парчето ?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Аз пак си търся един хаус - като стил е нещо може би като members of mayday дори може да се каже че бие към техно. Ново е оня ден имам спомени че съм го слушал в папараците.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пак тарся пар4ето на JOSH WINK ако се сети някои кадето през цялото време има едни СМЕХОВКИ ?????????е някой сещалисе как се казва парчето ?????????????????????

аз пък търся друго парче на Джош, в което се пее oт женски глас- MMMM, we gonna getaway....ако някой има и бегли идеи, да казва

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...