Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здрасти хорица, имам една молба... Има една чалгарска песничка, или по скоро кръчмарска на Борис Дали - Пиян... Разбрах, че оригинала е на сръбски и го пее мъж, ако някой знае как се казва или направо може да даде линк ще съм му благодарен....

 

Едно голямо (огромно) МЕРСИ предварително...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здрасти хорица, имам една молба... Има една чалгарска песничка, или по скоро кръчмарска на Борис Дали - Пиян... Разбрах, че оригинала е на сръбски и го пее мъж, ако някой знае как се казва или направо може да даде линк ще съм му благодарен....

 

Едно голямо (огромно) МЕРСИ предварително...

Sasa Matic - Ko te ljubi ovih dana

 

Аз имам няколко въпроса:

Как се казва новата песен на Мария? Софи Марионва да има нова песен, след бурята...някаква ориенталска? Азис да има нещо ново излезнало?

Препоръчайте ми няколко хубави песни, на които се играе казачок.

Благодаря предварително.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Аз търся две неще... първото е Sound Track-a на Prison Break

А второто е пак една песен от Prison Break от втората серия и е един вид тежък рап пее се "This is War"

 

Help-нете малко ,че не мога да немеря нещо....

Link to comment
Share on other sites

Аз търся две неще... първото е Sound Track-a на Prison Break

А второто е пак една песен от Prison Break от втората серия и е един вид тежък рап пее се "This is War"

 

Help-нете малко ,че не мога да немеря нещо....

И аз търся от отдавна саундтрака с яките черни бийтове - This is war на панорамата на целия затвор дето дават , но само тва съм открил САУНДТРАКА В НАЧАЛОТО НА ВСЯКА СЕРИЯ

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли песента от видеото, което се зарежда тук. :rolleyes:

 

Ако става въпрос за песента точно в началото, определено е Will.i.am и единственото нещо близко до тази част на BEP e това.

Link to comment
Share on other sites

Търся една гръцка песен но незнам кои е изпълнителя и незнам заглавието на песента

Малина и Азис - Черните Очи само че на гръцки

наште крадат сеебало мамата.

Link to comment
Share on other sites

Един бакшиш слушаше една много яка песен... мисля, че е на Bedrock, т.е. почти напълно сигурен съм. Част от текста: "the journey's gonna be long be long be long... I gotta be strong..". Ако може и линкче :rolleyes: ще съм много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Търся една гръцка песен но незнам кои е изпълнителя и незнам заглавието на песента

Малина и Азис - Черните Очи само че на гръцки

наште крадат сеебало мамата.

 

Nikos Vertis - Pes To Mou Ksana :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на shaggy. От преди няколко години. В клипа става се виждат едни мацки в ангелски одежди. Някой да знае как се казва?

 

EDIT: 10x jop

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на shaggy. От преди няколко години. В клипа става се виждат едни мацки в ангелски одежди. Някой да знае как се казва?

Shaggy - Angel :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,в която изпълнителят има глас като на Джими Хендрикс(не знам дали е той) и се пее:

There must be some kind of way out of here...

 

10x, $abrina :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,в която изпълнителят има глас като на Джими Хендрикс(не знам дали е той) и се пее:

There must be some kind of way out of here...

Може би е това

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, някой знае ли песента на Андреа Бочели която пускат по време на рекламата по bTV на концерта му? Търся тази песен от 4 години сигурно и все няма как да обясня на някой за какво става въпрос. Дано ми помогнете. Мерси :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, някой знае ли песента на Андреа Бочели която пускат по време на рекламата по bTV на концерта му? Търся тази песен от 4 години сигурно и все няма как да обясня на някой за какво става въпрос. Дано ми помогнете. Мерси :) :) :)

 

Опитай в редакцията на бТВ, последния път ми отговориха на въпроса.Задай го и ти... Сайта на бТВ е www.btv.bg а къде да идеш сам ще потърсиш.... Пробвай...

Link to comment
Share on other sites

как се казваше песента на мадона където вървеше по една пътека от цветя,през едно море...

песента се казва "Love profusion" можеш да си я свалиш оттук

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...