Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

1.Чалга песен пее се нещо такова "Ако няма идилия всичко е илюзия" хелп  :D

2.Един кючек пее се нещо от сорта "Чака лака чикита" и аз незнам точно  :D

3.Още един кючек пее се "Тупур тупур" нещо такова  :D

1. Кати и Сабиани - Кажи "обичам те" (Пее се: "ако няма химия всичко е илюзия" ;) )

3. орк.Каменци - Редбул (Но има хиляди подобни версии)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2.Един кючек пее се нещо от сорта "Чака лака чикита" и аз незнам точно  :D

DJ Pantelis - Chiculata

На мен пък ми се струва че е на Кондьо - Атака Мих 2005. Все пак става дума за БГ кючеци. :) Или е старата песен на Кондьо, обаче й забравих името.
Link to comment
Share on other sites

 

 

1. Кати и Сабиани - Кажи "обичам те" (Пее се: "ако няма химия всичко е илюзия" ;) )

3. орк.Каменци - Редбул (Но има хиляди подобни версии)

Това са 10х :D

Link to comment
Share on other sites

Oshte tarsq pesenta, kydeto na pripeva edna macka pee : "Ola Ola, Ola Olaei" ....

mersi predvaritelno

Аз също търся тази песен. Мога да добавя, че в нея пее една мацка и е техно.

 

Търся също: Едно техно в което на припева почва да се пее: Yo` so sweeet... - мисля че негър го пее но не съм сигурен...

Edited by Dragon Slayer
Link to comment
Share on other sites

2 песни на Бисти Бойс, че дори и текста ми излезна от акъла :bgrin: Преди много ги зарибявах.След 1998 г. са.

 

Едната на единия клип учавства Моцарт... :bgrin: И там имаше няква нинджа.... накрая скачат от един самолет :)

 

А на другата песен на клиа - няква борба между робот и някъв динозавър :bgrin: :bgrin:

 

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Търся също: Едно техно в което на припева почва да се пее: Yo` so sweeet... - мисля че негър го пее но не съм сигурен...

Човеко, осъзнай се, не квалифицирай Хаус парчета като техно. Заблуждаваш хората. Техното УМРА! :ph34r:

Песента е на Africanism - Summer Moon :music

 

Да не ставам нахален, ама може ли линк  :D

ork. Kamenci - XXX

Това е според мен, а те парче Редбул май нямат :unsure:

 

Ima edna pesen se pee ne6to "of the end of your life" no ne znam na koi e i kak se kazva

Timo Maas - First day :huh:

Link to comment
Share on other sites

2 песни на Бисти Бойс, че дори и текста ми излезна от акъла :bgrin: Преди много ги зарибявах.След 1998 г. са.

 

Едната на единия клип учавства Моцарт... :bgrin: И там имаше няква нинджа.... накрая скачат от един самолет :)

 

А на другата песен на клиа - няква борба между робот и някъв динозавър :bgrin:  :bgrin:

 

Мерси предварително :)

Първата мисля, че е Bodymovin' , а втората Intergalactic :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Абе имаше някав кючек.Пееше се нещо.. Рамбо рамбо брат ми рамбо.Някой ако са сеща на кой е и как са казва.И линк няма да откажа.. :Д

Ромски Перли - Брат ми рамбо. Дай mail на PM да ти я пратя ;) :D :)

 

EDIT: А той Yorikkk е намерил линк :)

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Абе имаше някав кючек.Пееше се нещо.. Рамбо рамбо брат ми рамбо.Някой ако са сеща на кой е и как са казва.И линк няма да откажа.. :Д

tuk...

Link to comment
Share on other sites

Търся оригиналната песен на НЛО - Пиян от любов (Аз съм пиян, от обед съм готов, защото тръгна си едина любов... :D ). На английски се пее нещо от сорта: "I get no down..." Някои може ли да ми услужи с линк-че или поне да ми каже как се казва :)

Link to comment
Share on other sites

Търся оригиналната песен на НЛО - Пиян от любов (Аз съм пиян, от обед съм готов, защото тръгна си едина любов... :D ). На английски се пее нещо от сорта: "I get no down..." Някои може ли да ми услужи с линк-че или поне да ми каже как се казва :)

Chumbawanba - Tubthumping :woot
Link to comment
Share on other sites

Човеко, осъзнай се, не квалифицирай Хаус парчета като техно. Заблуждаваш хората. Техното УМРА! :ph34r:

Песента е на Africanism - Summer Moon  :music

Извинявай :) обаче много бъркам техно с хаус. Мерси за песента. Има още една house, която търся - скоро нашумя. Пее една мацка "ола оле оли" нещо такова. Много се извинявам за неточното определение.

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite! Iskam da vi pitam za edna pesen....porastarsih se v allmusic.com no nishto ne namerih! Par4eto e na Dr Kucho-imam ia kato mp3-ka v telefona si no e mnogo kratka! Pri men pishe 4e se kazva LA NOCHE no niama takava pesen! Mnogo iaka muzika, zislia 4e niama text! Super psihirashta muzika s neshto kato cigulka (ne e to4no no da vi orientiram)! Ne znam dali sam obiasnil pravilno no PLS pomognete!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite! Iskam da vi pitam za edna pesen....porastarsih se v allmusic.com no nishto ne namerih! Par4eto e na Dr Kucho-imam ia kato mp3-ka v telefona si no e mnogo kratka! Pri men pishe 4e se kazva LA NOCHE no niama takava pesen! Mnogo iaka muzika, zislia 4e niama text! Super psihirashta muzika s neshto kato cigulka (ne e to4no no da vi orientiram)! Ne znam dali sam obiasnil pravilno no PLS pomognete!!!!

Dr. Kucho - Belmondo rulez :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...