Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Zdraveite! Iskam da vi pitam za edna pesen....porastarsih se v allmusic.com no nishto ne namerih! Par4eto e na Dr Kucho-imam ia kato mp3-ka v telefona si no e mnogo kratka! Pri men pishe 4e se kazva LA NOCHE no niama takava pesen! Mnogo iaka muzika, zislia 4e niama text! Super psihirashta muzika s neshto kato cigulka (ne e to4no no da vi orientiram)! Ne znam dali sam obiasnil pravilno no PLS pomognete!!!!

 

Coca Y Villa - La Noche (Original Mix) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песничката , която търся я пускат доста често по радио - Сити , Витоша и Катра ФМ. Пее мъж.В песента има не6то от сорта: "and looking to my/your eyes ...."

провери да не е Armand Van Helden - Into my eyes.ако не е тя значи и аз търся същото като теб- песен , в която се пее "lok into my eyes- you'll see sadness.Lоok into my soul you'll see loneliness"- тази песен също много често я пускат по Сити.

Link to comment
Share on other sites

AngelBlood говори за тази песен, но не можем да открием пълната версия, поради липса на име. Хайде сега, от това по-силен жокер- здраве.

Вие сте!

Link to comment
Share on other sites

AngelBlood говори за тази песен, но не можем да открием пълната версия, поради липса на име. Хайде сега, от това по-силен жокер- здраве.

Вие сте!

Dr. Kucho - Tribal Adventure :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега ми търсят един кючек. Не съм го чувал никога, ама бил запозвал с нещо като хаус, после се пеело: Чик, чик... :wacko: Новия хит на Планета Пайнер бил.

Аз намерих Lepa Iasna - Chici Chici, ама не била тя. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз търся една песен, която е малко стара ама е мн готина, пее мъж и припева е: I cant stop thinking of you cause you're the one I want tonigt, you make me feel so right,just me and you...

Dejavu- Can't stop thinking of you :D
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,търся едно парче ,пускат го често по РАДИО1,започва с една флейта ,мисля ,че е на Енио Мориконе,ама не мога да го открия в неговите мелодии.Някой да знае нещо....10х

Edited by muncho1
Link to comment
Share on other sites

Търся песента дато е на рекламата за дезодоранта АХЕ по Рекламна Пауза.Рекламата беше как мъж и жена се събуждаха в леглото и тръгваха да си търсят дрехите из града :) .Песента беше нещо от рода на Somewhere over the rainbow bluе birds fly :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся песента дато е на рекламата за дезодоранта АХЕ по Рекламна Пауза.Рекламата беше как мъж и жена се събуждаха в леглото и тръгваха да си търсят дрехите из града :) .Песента беше нещо от рода на Somewhere over the rainbow bluе birds fly :punk

Faith Hill - Over the Rainbow ( Може би )

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, бг маане, стара, пее се:

Купих си БМВ, купих си ...ще забивам с София,

Евала бе Холдинга, евала бе София.

Не ме питай кой съм аз, ами колко имам власт,

3 години аз подред ще съм в столицата кмет.

Евала бе Холдинга, евала бе София.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, бг маане, стара, пее се:

Купих си БМВ, купих си ...ще забивам с София,

Евала бе Холдинга, евала бе София.

Не ме питай кой съм аз, ами колко имам власт,

3 години аз подред ще съм в столицата кмет.

Евала бе Холдинга, евала бе София.

Валдес - Жега

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде може да се намери  SОUNDTRACKS към филма            Once Upon a Time in America :(

1. Once Upon A Time In America

2. Poverty

3. Deborah's Theme

4. Childhood Memories

5. Amapola

6. Friends

7. Prohibition Dirge

8. Cockeye's Song

9. Amapola-Part 2

10. Childhood Poverty

11. Photographic Memories

12. Friends

13. Friendship And Love

14. Speakeasy

15. Deborah's Theme-Amapola

 

Това са песните, потърси ги в по-известните торенти.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...