Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся си една песничка техно на някакав си Дарк ама dj ли е какав е и аз не знам по някое време на песента се чува пъшкане ако някой знаи някаква такава песен да свирка :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся цяла група, но не знам как точно се пише и за това реших да питам тук. Значи групата е турска и май се казва "Ачо Тайфа" или нещо подобно. Всичките музиканти в групата са виртуози, а басиста е направо извънземен. Свирят в етно стил, но не някви мазни кючеци. Уникална музика! Някой ако знае къде мога да ги намеря да пише - ще съм му благодарен!

Никой ли не се сеща? Много спешно ми трябва! :(

Link to comment
Share on other sites

Никой ли не се сеща? Много спешно ми трябва! :(

 

Съдейки по скромните ми познания по турски би трябвало да се пише Aco Tayfa. М/у другото "C"-то е от ония с малката опашчица. Много често се среща във френски и турски ;) Успех

Link to comment
Share on other sites

Май е това второто на Vanguarde , a aко не ставам нахален и едно линкче или да хода в рекуеста :)

линк не мога да ти дам, но ако влизаш в дц++ драсни едно ЛС и ще ти я шерна ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен....Мяза малко на mia mao minha gente на Electro bLues.Пее мадама някфа и се пее нещо от сорта "семпрееее" .Във въпросната песна се чува и пиано.Тенкс предварително

 

 

 

П.С. Неска я пуснаха в Party Place

П.с.2 Съжелявам за излишния пост.Прочетох няколко страници назад и я открих

Edited by Stardus7
Link to comment
Share on other sites

Tърся едно парче, което започваше с фразата: "Check your body". Парчето е много известно и се играе брейк на него.

 

Freestylers - Shake your body

Това ли е?

He

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...