Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

Не ми е, ама ми е писнало да го гледам във фейса от приятели - украинци и руснаци, а и тук е пускано поне 2 пъти. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аха. Добре, до постващите в темата - вече, преди да пуснете виц, провете стената на Гримьора, дали не е пускан вече, след което го попитайте за мнение ;)

Ред: за да не съм тотално off:
Някои жени са хитри, като лисици, щото са изяли много патки.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Някакъв мъж безнадеждно му увиснал уя. Жената кисела, мрънка, пил виагри, трибестани, ял магданоз, пил мурсалски чай, врял си чесън в гъза от отчаяние - нищо. Накрая някакъв млад лекар му дал експериментално лекарство с дозировка - по едно хапче на месец. Нашия обаче, няма търпение за такива неща - изпил всичко. И станал чугун. И обезумял. Проснал жената, отпред, отзад, отгоре, отдолу, в носа, в ушите, разпрал и всички отверстия, отворил нови - жената изнемогва, ония продължил - комшийката, комшията, децата им, кучето, хамстера, папагала, другите комшии - блока се видял в чудо. Викат полиция, ония отпорил и полицаите. Звъни нашия на доктора (докато за нейна радост порил бабата от осмия етаж):

- Докторе, изпих всичките хапчета наведнъж, ся трети ден не ще да спада.
- Абе тъпанар, т'ва е експериментално лекарство, не знаем за предозировка к'во да правим. Пробвай да му пуснеш ток.
Слиза нашия долу на паркинга, отваря капака на колата, изнемощялите съседи гледат с ужас от терасите, нашия свалил клемите на акумулатора и а-ха да направи контакт с чудовището и отгоре се чул ужасен рев:
- СПСЯВАЙТЕ СЕ - ПРЕЗАРЕЖДА!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Един пиян се прибира към къщи, но по пътя му се допикало. Валяло дъжд и той се спрял до един улук и започнал. По едно време след десетина, петнадесет минути се ослушал и продължил. След половин час разтревожено се развикал:
- Помоооощ, изтекох, изтекоооох....

Link to comment
Share on other sites

Митко досаждаше на съседите с тромпета си по 5 часа на ден, а докторът му го извади от гъза за 5 минути. Къде е справедливостта - се питат съседите!

Link to comment
Share on other sites

"Мъж" към съпругата: 

- Скъпа, реших повече да не се караме. Вече ще се съгласявам с теб.

- Решил бил! Как така сам ще решаваш,бе... Ти мене пита ли ме, бе?!!!!

Link to comment
Share on other sites

На заканата от страна на САЩ, че ще разрушат руската икономика, правителството на Русия дълго време се смяха, след това заявиха, че ако искат да го направят ще им се наложи първо да я изградят

 

На заявление США, что они разрушат российскую экономику, Правительство России долго смеялось и сказали, что сначала ее надо построить.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

-- Скъпа, може ли да си купя револвер за рождения ден...

-- В никакъв случай!

-- Ама мъничък такъв...

-- Казах не! Кой командва тука!

-- Е, ти... ама ако имах револвер...

Link to comment
Share on other sites

- Прощавайте за въпроса, сър, но ако мога да Ви

запитам, защо плувате в Темза със смокинг?

- Извинен сте, сър. Но ще Ви обърна внимание на

факта, че Вие плувате, а аз се давя.

Link to comment
Share on other sites

Някакъв отваря вратата и вижда червенобуза бабичка, с шарена капела, с рокля на цветя, дантелки, рюшчета и воланчета, воалетка. Държи шарени балони, хили му се и вика:
- Здрасти, аз съм Смъртта!
- Бе, к'ва смърт си ти, бе?!
- Ми, нелепа, к'ва...

Link to comment
Share on other sites

Смятате, че работата ви е безсмислена и никой не ползва продукцията на вашия труд?!

Сетете се, че има хора, които монтират мигачи на голфовете.

Link to comment
Share on other sites

    ОПИТЪТ НА ЕДНА ЗЛАТОТЪРСАЧКА ДА СИ НАМЕРИ БОГАТ СЪПРУГ И ШОКИРАЩИЯТ ОТГОВОР, КОЙТО ПОЛУЧАВА

Търсейки си богат съпруг, това 25-годишно момиче се регистрира в сайт за запознанства. Нейното послание към потенциалните кандидати звучи по следния начин:

Няма да ви лъжа защо съм тук. Тази година аз навършвам 25 години и съм много привлекателна. Притежавам добър вкус и чувство за стил. Искам да се омъжа за човек, който изкарва 500 хил. долара и повече годишно. Вероятно ще решите, че съм алчна, но в Ню Йорк този, който изкарва милион годишно, се счита просто за представител на средната класа.

Моите изисквания не са толкова високи. Има ли някой на този сайт, който има годишен доход 500 хил. долара? Или пък всички вие сте вече женени? И още един въпрос: Какво трябва да направя, за да се омъжа за такъв богаташ като теб?

Сред тези, с които съм се срещала до момента, най-богатият печелеше 250 хил. долара годишно и изглежда, че това за мен е таванът. Но ако човек възнамерява да се премести в най-скъпия квартал на Ню Йорк, това е абсолютно недостатъчно.

Можете ли да ми отговорите на няколко интересуващи ме въпрса? Като например:

Къде обикновено излизат най-богатите ергени? (Моля, посочете заведения, клубове, ресторанти, спортни зали. Желателно – с адреси)

В коя възрастова група е най-добре да се целя?

Защо повечето жени на богаташите са с абсолютно обикновена външност?

Как решавате коя жена може да бъде ваша съпруга и коя – просто приятелка? (моята цел е да се омъжа).

Г-ца Прекрасна

 

Ето и отговорът, който получава младата дама от изпълнителния директор на една банка:

Скъпа госпожице Прекрасна,

Прочетох твоя пост с голям интерес, и предполагам, че има много момичета като теб наоколо, които имат подобни въпроси. Позволи ми да анализирам твоя казус като професионалист финансист.

Моят годишен доход е повече от 500 хил. долара, което съвпада с твоите изисквания, но се надявам, че никой не вярва, че бих си губил времето тук.

Като бизнесмен бих ти казал, че е лошо решение да се оженя за теб. Отговорът е лесен, така че ми позволи да обясня.

Ако оставим настрана подробностите, това, което се опитваш да направиш, е сделка, в която да размениш „красота" срещу „пари". С други думи, лицето А доставя „красота", а лицето Б плаща за нея. Всичко е честно и почтено.

Въпреки това обаче, има един огромен проблем – твоята красота ще повехне, а моите пари няма да изчезнат без достатъчно основателна причина. И истината е, че моят доход може да се увеличава от година на година, но ти няма да ставаш по-хубава с времето.

Следователно, от икономическа гледна точка, аз съм актив с покачваща се стойност, а ти си обезценяващ се актив – и то обезценяващ се в геометрична прогресия. И ако това е единственият ти актив, твоята стойност ще бъде много по-ниска след 10 години.

Ако говорим с термините на Уол Стрийт, всяка търговска сделка има позиция. Отношенията с теб също са търговска сделка.

Когато пазарната цена на един актив пада, ние го продаваме – да притежаваш такива активи е просто безсмислено. Същото е и с брака, който ти желаеш. Колкото и жестоко да звучи, най-мъдрото решение за бързо и стремително обезценяващи се е активи е да бъдат продадени или дадени под аренда.

Мъжете, които печелят повече от 500 хил. долара годишно, няма как да са глупаци. Така че те, включително и аз, единствено биха се срещнали с теб, но не биха се оженили за теб.

Ще ти дам един съвет – зарежи това търсене на богат съпруг. По-добре се опитай самата ти да забогатееш и да изкарваш над 500 хил. долара доход. Тогава може и да намериш някой богат глупак.

Надявам се, че този отговор ще ти помогне.

 
Link to comment
Share on other sites

Мнооого старо.... с  всичките му вариации.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Чаша вино била равна на час във фитнеса...
Значи онова на сутринта след 2 бутилки не е махмурлук, а мускулна треска?

 

 

Група британски учени откриха, че всъщност голяма част от тях са индийци.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Subject: DILEMMA

 

A STUDENT ASKED HIS ENGLISH PROFESSOR, "WHAT IS THE DEFINITION OF A DILEMMA?"

THE PROFESSOR SAID, "WELL, THERE'S NOTHING BETTER THAN AN EXAMPLE TO ILLUSTRATE THAT."

"IMAGINE THAT YOU ARE LYING IN A BIG BED FLAT ON YOUR BACK WITH A
BEAUTIFUL NAKED YOUNG WOMAN ON ONE SIDE AND A GAY MAN ON THE OTHER."

"WHICH ONE ARE YOU GOING TO TURN YOUR BACK ON?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...