Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

чувал съм, че не е хубаво, когато сънуваш момиче :) един приятел ми вкарваше филмите, че когато сънуваш момичето, с което искаш да бъдеш, то в реалността никога няма да сте заедно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

чувал съм, че не е хубаво, когато сънуваш момиче :) един приятел ми вкарваше филмите, че когато сънуваш момичето, с което искаш да бъдеш, то в реалността никога няма да сте заедно...

 

Ами когато са кофти сънища? Именно че те е страх че няма да сте заедно? И че тва се рефлектира в сънищата? Питай го майна... :) Може да се окаже врачка :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

чувал съм, че не е хубаво, когато сънуваш момиче :) един приятел ми вкарваше филмите, че когато сънуваш момичето, с което искаш да бъдеш, то в реалността никога няма да сте заедно...

 

Не е съвсем вярно, или просто аз съм изключение.

Link to comment
Share on other sites

Преди около 3-4 години в рамките на 2-3 месеца имах 1 кошмар който сънувах много често.Сънят беше ,че на съзтезателна пътека за спринт сме 8 човека - дават старт тръгвам и бягам супер бързо и така се кефя ,че всички ми дишат прахта и на 20-ина метра преди финала самата пътека, все едно е килим ,се нагъва и набръчква .Аз се спъвам в нея и падам - задминава ме един от всичките ,след което се изправям и тръгвам пак и пътеката веднага се нагъва пак и този път оставам последен, та и дори не довърших състезанието. После си спомям ,че докато се прибирах с наведена глава ме беше страх да се затичам за да не се нагъне пак ...

Слава богу съня нямаше нищо общо с реалността, но знае ли човек кога какво може да му дойде на главата ...

Link to comment
Share on other sites

аз пък снощи сънувах некъв ужасен сън..

раздяла на двама души, след това единия от тях умира, пък тоя, който остана сам обвиняваше майка ми за негова смърт..

абе некви ей такива..

щях да пукна, като отворих очите..

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо, което си спомням, че сънувах снощи беше, че мъдрите глави горе бяха решили да сменят името на Пловдив (града) на Мария Луиза... Бях супер обиден и ядосан и се чудех някой няма ли да организира протести, нещо, ала-бала... накрая реших, че аз ще ги организирам и се разлая кучето и ме събуди :]]

 

weird..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

сънувах на двапъти баба ми която наскоро почина.

прочетох че било на хубово и сега очаквам да си зема втория държавен

Link to comment
Share on other sites

Наскоро сънувах как убивам по особено жесток начин една колежка на някво пустинно плато под един ТИР...

 

:sick

 

По-голямата част от съня беше свързана със угризението което изпитвах след това.

 

Най лошото беше че като се събудих сутринта .. бях напълно убеден че съм извърпил убиийството. :sick :sick

 

 

НЕ СЕ ЗАПИСВЙАТЕ В ТЕХНИЧЕСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ!

 

P.S. жалкото е че точно тази колежка принципно ме кефи и нямам нищо против нея. имам една друга ... дето по заслужава такава участ :devil но уви :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Наскоро сънувах как убивам по особено жесток начин една колежка на някво пустинно плато под един ТИР...

Не бой се...това се случва поради наличие на сексуално желание у теб към нея...и явно е доста бясно :D :D :D има доста силно застъпена символика в съня ти, само трябва да я ... разшифроваш...

...мога да ти дам няколко етноложки насоки, но това на четири очи и бира . . . ;)

Link to comment
Share on other sites

Не бой се...това се случва поради наличие на сексуално желание у теб към нея...и явно е доста бясно :D :D :D има доста силно застъпена символика в съня ти, само трябва да я ... разшифроваш...

...мога да ти дам няколко етноложки насоки, но това на четири очи и бира . . . ;)

:D добре.. ще го имам предвид ;)

 

трябва ли да си нося нещо за самозащита :)

 

edit: хм.. половин час по-късно ми проблясна че това звучи доста двусмислено :P

под средство за самозащита да се има предвид хладно и/или огнестрелно оръжия"

От ръководството.

 

:)

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

:D добре.. ще го имам предвид ;)

 

трябва ли да си нося нещо за самозащита :)

 

edit: хм.. половин час по-късно ми проблясна че това звучи доста двусмислено :P

под средство за самозащита да се има предвид хладно и/или огнестрелно оръжия"

От ръководството.

 

:)

!--QuoteEEnd-->

И полимерно ;)

Link to comment
Share on other sites

Нощес сънувах как Земята е нападната от извънземни и всички приличаха на мен. Някакъв ужас!

И жените ли? :D

 

Аз пък миналия ден сънувах едно момиче с което се познавахме като деца.. и съответно не сме се виждали към 10 години. Аз си седях на някаква масичка мисля... тя се появи отнякъде и ме целуна :wacko: беше доста странно защото изчезна в следващия момент, също толкова неочаквано. Беше хубаво, но ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хм интересни сънища сънувате...все са свързани с нещо ваше или пряко с вас...

Аз ако ви кажа кви психарски и объркани сънища сънувам... :wir

А и впрочем...досега в мой сън не съм сънувал себе си или нещо пряко свързано с мен...сънищата са ми все едни такива объркани...

Това добре ли е? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

За четвърти път от началото на юни сънувам ,как някакви хора - първо мъж после жена се хвърлят от прозорци, от много високи етажи.После пък някви други, дето не ги знам изобщо кви са пак се мятаха ...

Напоследък сънувам как и аз падам ,ама докато се рея ми е кеф и като наближи земята и почвам да се притеснявам и малко преди да се пльосна се събуждам. Та от къде дойдоха тия сънища нз ама само едно и също почти през ден... Кво ли трябва да значат :blink: :bgrin:

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин сънувах... казвам сутрин защото беше по скоро lucid dreaming :) следното:

 

Стихотворение... от 5-6 стиха - изписани с кристал - прозрачен и нежно-розов. Когато се опитах да прочета нещо, целия ред се натрошаваше на малки късчета... :P

 

Гадно :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип не сънувам като нормалните хора! Сънищата са ми толкова объркани, че не мога да им хвана края. Но най-ясния и най-психарския сън, който някога съм сънувал е следния: Намирам се в джунгла, разфасовам трупове и слагам месата в торбички, които окачам по дърветата, пеейки си песничката "Хубава си моя горо". В следващия момент тръгвам на някъде, но почти не мога да се движа и да дишам. Опитвам се да бягам с всичка сила, но едвам се движа. Изведнъж почвам да пропадам някаде и се събуждам. Смятах да ходя на психолог за този сън, но реших, че няма да ме погледне с добро око, а не ми се стои в лудница само заради някакъв сън!

Link to comment
Share on other sites

ти добре, че само ги сънуваш, аз вече не ги сънувам, ами почнах да халюцинирам!!!

хах,който както се уредил :P :lol: :love :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

сънувам аз как седя на някаква дълга улица и от край до край са се нагъчкали много хора от всякакви националности,там негри,азиатци и други...бе пълен миш-маш.и по едно време всички започват неистово да пищят и звука от толкова пищящи хора е отвратителен...и наоколо само небостъргачи и звука се усилва...и в следващия момент небето се разцепе ама буквално и от там почнаха да падат някякви огнени топки и като паднат на земята придобиват някакъв демонски вид и аз в съня си знаех че са демони и дяволи от ада,и хората крещят и се разбягаха...за няма и минута-две целия пейзаж се промени блоковете почнаха да се срутват,някакви хора скачаха от прозорците и след тях демоните в въздуха ги разкъсваха,някакви коли се взривяваха,абе пълна суматоха и аз седя сред всичко това супер невредим и никой не ме докосва,и хората взеха да стават все по малко...отнякъде се появиха военни кораби(морски ?) и се опитваха отчаяно да защитят човечеството.и тогава до мен усещам присъствие и се обръщам и гледам някакъв супер красив мъж който ми се усмихва спокойно и ме приканва да отида при него.В съня си знаех че е самия Луцифер и той ми казваше с супер спокоен глас : "Ела при мен и ще се спасиш"

в този момент се събудих и сякаш още чувах гласа в главата си.странен сън!

Link to comment
Share on other sites

Олеее, не знам дали ви се е случвало, но аз най-много се кефя, когато сънувам нещо и в този момент се усетя, че сънувам! Правя си каквото си искам и знам, че е на сън. Кофтито е обаче, че това става към сутринта и много бързо се събуждам, даже се натискам нарочно да не се събудя.

Link to comment
Share on other sites

Олеее, не знам дали ви се е случвало, но аз най-много се кефя, когато сънувам нещо и в този момент се усетя, че сънувам! Правя си каквото си искам и знам, че е на сън. Кофтито е обаче, че това става към сутринта и много бързо се събуждам, даже се натискам нарочно да не се събудя.

На това му се вика lucid dreaming... мисля че бях споменал че и аз обичам тези моменти :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...