Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скаути,скаути,скаути навсякъде!!!!Излети,хижи,походи,горички...само това сънувам...

Със скаутите бяхме в гората и се укривахме от враговете.Имах licence to kill и пистолет.Обикалях из гората и стрелях по гадните...ама нещо не беше наред в екипировката и за малко да ме убият...Тогава се появи някакво момче на мотор и ме спаси...за втори път.Защото и преди ме е спасявал(ама нямаше мотор),следващия път като го сънувам поне да му благодаря...

 

Бяхме в хотел пълен с форумци и скаути(пак скаути,ааа!!!)Първата вечер R_a_p_t_o_R имаше рожден ден и всички се натресохме на купона-много забавно...на другата вечер празнуваше The `ScorpioN и ние пак искахме да влезем,ама някаква мутра се беше настанила на вратата и вика:"Само с покани"и не пусна никого...тц-тц...

 

P.S.The`ScorpioN,sorry за правописа...бтв ся като правя тоя едит имам дежа-ву...странно

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

Скаути,скаути,скаути навсякъде!!!!Излети,хижи,походи,горички...само това сънувам...

Със скаутите бяхме в гората и се укривахме от враговете.Имах licence to kill и пистолет.Обикалях из гората и стрелях по гадните...ама нещо не беше наред в екипировката и за малко да ме убият...Тогава се появи някакво момче на мотор и ме спаси...за втори път.Защото и преди ме е спасявал(ама нямаше мотор),следващия път като го сънувам поне да му благодаря...

 

Бяхме в хотел пълен с форумци и скаути(пак скаути,ааа!!!)Първата вечер R_a_p_t_o_r имаше рожден ден и всички се натресохме на купона-много забавно...на другата вечер празнуваше The `Scorpion и ние пак искахме да влезем,ама някаква мутра се беше настанила на вратата и вика:"Само с покани"и не пусна никого...тц-тц...

 

Хехе, сънувала си хем мотиви от едно нещо, над което работя, хем мен. Честно казано случвало ми се е многократно да сънувам различни сюжети на едни и същи места, на които никога не съм бил, сънищата ми понякога са като сериали - някои хора се повтарят в различни сънища, без да съм ги виждал...

Иначе мен реалистично си ме сънувала - гадно същество, което не пуска кой да е на рожденните си дни :)

 

П.П. Пише се The`ScorpioN - shift+n ]:)

Link to comment
Share on other sites

:ph34r:

 

Секи път сънувам как убиват приятелката ми,а вчера пък това:

 

Случката се развива в даскало.

Излизам в междучасието от стаята и разбирам,че на двора са се събрали някви дебили и искат да ме бият.

.... слизам долу и ме чупят от бой и.... се събуждам :huh: :tongue

Edited by CTAH4O
Link to comment
Share on other sites

Много интересно. Нощта преди устния ми изпит ми по математически анализ сънувах как ме късат.

 

Явих се спокоен, приел евентуалната загуба, но решен да не се дам без бой. От групата ми съм единствения, който го е взел :]]

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам ама нещо се сбърках тотално в последно време!Скоро сънувах как си вървя аз и се гледам от търд пърсън демек и вървя си аз и по едно време се спирам.И както си седя Киану Рийвс ме цапардосва с една тухла в главата и аз се строполявам на земята....явно съм бил в "Матрицата"нещо....

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам кошмарите.Обаче тези които ме стряскат истински,карат ме да се събуждам и да усещам ускорения си пулс.Наистина мразя да санувам нещо спокойно и релаксиращо или пък нещо приятно-необяснмо но факт.Хм тази моя привързаност към кошмарите има и странни странични ефекти.Случвало ли ви се е да гледате филм и в един момент да се отвратите на нереалността на дадена сцена и това да ви изнерви или да ви разсмее.Подобно нещо ми се случва понякога когато сънувам нещо "страшно".Примерно помня доста одавна сънувах че усещам нечие присъствие зад мен както си вървя по улицата.И тръгвам по някакви тесни улички."Присъствието" се състоеше в един съскащ шепот на непонятен език.Въпросните тесни улички имаха много завои.И колкото повече ускорявах крачка толкова повече усещах как шепотът намалява но за сметка на това усещах вече физическо присъствие състоящо се в едва доловим шум на стъпки и учестено хрипаво дишане.Накрая шепотът изчезна с него изчезна и усещането за страх.Спрях и се обърнах и зад ъгъла бавно се подаде някакъв звяр(ама нали знаете както по филмите виждам как се подава точно зад ръба вече вперил поглед в мен).Ей тогава беше точно тоя момент за който споменах от филмите.Стана ми тъпо,хвана ме яд стана ми смешно,дойде ми наум че за да ме погледне така като се появява зад ъгъла звяра преди това реябва да се вторачи в стената-представих си как застава обърнат към стената вторачва се тъпо в тухлите и пристъпва настрани запазвайки кръвнишкия си поглед(дааа съвсем наред съм с главата ;) )ухилих се найстина-буквално усетих как се усмихвам физически,вече разочарованието беше пълно когато гадината скочи да ме разкъсва а аз си седях безразличен и ядосан,отегчен в очакване да се събудя.Мразя когато един потенциален кошмар се превърне в холивудска боза(хихи кофти защото режисьора е съзнанието ми).Иначе кошмарите,които наистина ме плашат и от които се будя с разширени очи без капка сънливост и после се усмихвам са пълна психиятрия но не ми се пише толкова в момента.

Link to comment
Share on other sites

Лудница...сънувах,че се омъжвам май за някакъв милиардер...и живеем с него при баба ми!!!Седмица след сватбата съм родила и си имам бебе...чудех се какво да го правя това нещо..

 

Днес вещицата на класа ми каза,че това,че съм раждала означавало,че съм се отървала от някаква тежест..

яко,имаме си вещица:)

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае к'во означава смърт на новородено?Също днес сънувах че бях на концерт на NickelbacK и беше толкова истинско.Накрая ме викнаха на сцената да пея заедно с тях :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз пък си имам вещица в къщата, само че не тълкува сънища, а гледа на карти и прави магии. Абе тва е друга тема, ама карай :laughing:
Бухаха, в наш'та къща аз съм магьосника :) Проблематичното е, че си имаме и религиозен фанатик вкъщи та е fun :]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сънувах ... малко е шантаво...всъщност доста.

Имах 4 заболявания, които можеха да доведат до смърт.Но първи ме довърши...СПИН-ът...

Умрях...и отидох в Ада.Странно, изобщо не бях изненадана.

А Адът беше...скаутска хижа!!!! :bgrin:

 

Сега звучи несериозно, обаче в съня ми си беше доста зловещо...

Всички хора там бяха оставени да преосмислят грешните постъпки през живота си.

Имаше много легла.Обаче грешниците бяха наказани да не могат да намерят покой, затова никой не можеше да заспи. Ако някой успееше да заспи, значи е осъзнал бла бла...и вече е готов да отиде в Рая.

 

Една възрастна двойка лежеше на голямо легло.Мъжът се унесе и тъкмо успяваше да заспи...и дъртата го разтърси, той се сепна... тя:"Оо, добре...добре си... уплащих се да не заспиш..."

 

Не помня какво стана накрая, ама май ме изяде лъв...

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да кажа нещо по темата, ама не знам кфо. За тфа ша гувора извън темата. А ве мноо сте заспали и за тфа мноо санувате ве. Сънят е загуба на време. Почти 1/3 от живота ви отива в спане ве => ако не спите 6те живеете съзнателно 1.333333333333333333333333333333333333333333333333333 пъти повече. Аман от заспали хора, които вместо да ги е срам от тва че са заспали, се хфалят кфо са прайли докат са спали.

П.С. Ае хора, събудете са ве, нидейти спа

Link to comment
Share on other sites

Michal отново щедро ни дари със мъдрости втора употреба...

 

Иначе снощи преди да заспя няколко пъти в просъница се сепвах, защото чувах женски глас, който ми шепти нещо непонятно... ужас, чуваше се точно до лявото ми ухо (лежах по гръб). Единственото нещо, което разбрах беше когато ми каза "сега разбра ли ме?"...

 

В един момент се обърнах настрани (с надеждата да заспя) и вероятно е помогнало, защото не помня повече такива щуротии.

Link to comment
Share on other sites

Michal отново щедро ни дари със мъдрости втора употреба...

 

Иначе снощи преди да заспя няколко пъти в просъница се сепвах, защото чувах женски глас, който ми шепти нещо непонятно... ужас, чуваше се точно до лявото ми ухо (лежах по гръб). Единственото нещо, което разбрах беше когато ми каза "сега разбра ли ме?"...

 

В един момент се обърнах настрани (с надеждата да заспя) и вероятно е помогнало, защото не помня повече такива щуротии.

Е ти па ни дари само с фтора употреба(без мъдрости), иначе беше мноо "забавно" сички да разберем кфо ти гуворат ф ушити

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни имах доста странен сън: Намирах се в една пресечка - като от американските екшъни - тясна, без тротоар, с високи сгради (без прозорци?), и се занимавах с премятане на разни малки и големи предмети с ръце, ама телекинетично (демек като Йода в "Междузвездни войни", но не толкова вълнуващо и драматично). Някой ми казва: "Не може ли без ръце?" и аз почвам с поглед - баааам! един контейнер за боклук (от големите), от който се разхвърчават листове. Я, то лесно било - викам си - и се събуждам. В момента, преди да се осъзная, изпитах силно разочарование - баси, толкова мощ, а я изразходвам в толкова безполезни неща като мятане на контейнери с отпадъци!!!

 

 

 

Още си мисля за това. И за теорията, че всяко нещо на тоя свят всъщност се състои от определен брой премествания.

Link to comment
Share on other sites

Последните няколко месеца само 1 момиче ми е в главата а сънищата са яки... е, напоследък нещо... не са много... :cry .

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...