Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Снощи сънувах може би един от най-странните си сънища...

накратко... не можех да заспя и около половин час се въртях в леглото. По едно време си мисля вече ще заспивам, но още съм с отворени очи и си мисля за разни неща както обикновено правя когато не мога да заспя. Изведнъй виждам вратата на стаята да се отваря и някакъв човек влиза, но се вижда единствено черният му силует. Няколко мига по-късно чувам някакв ужасен смях, точно като от някой филм на ужасите, все едно някой ми се смее подигравателно. И когато чуя смеха ме побиват студени тръпки от главата постепенно до краката. След това смеха се повтори.. и потрети. Стигна дотам, че беше един постоянен смях и аз треперех целия от побилите ме ледени тръпки. Усетих как започвам да се вкочанявам. Изведнъж смеха утихна, всичко около мен стана черно. Не можех да се помръдна, правех отчаяни опити да си помръдна ръката, или да си отворя очите... не ставаше. Не можех да говоря, искаше ми се да викам. В следващия миг започнах да усещам докосване навсякъде по тялото си и със сетни усилия успях да отворя очи и видях тъмния силует на човека надвесен над мен и с вперен в мен ужасяващ поглед. След което се събудих целия треперещ, бях облян в студена пот.

Не можах да се окопитя първите 2-3 минути. След това се запитах дали е било просто сън, тъй като изобщо не бях затварял очи преди да започне всичко това. След това си дадох сметка че не може да се е случило наистина, пуснах си дискавъри чанел и заспах.

 

Също така няколко пъти ми се е случвало както си седя пак така в леглото, мислейки си за нещо, изведнъж всичко под мен да изчезне и аз да пропадна в дълбока бездна. В следващия момент обаче усещам как мятам ръцете си наляво-надясно, удряйки всичко което се намира в близост до леглото. Веднъж даже си ударих доста яко ръката по този повод, при което от сблъсъка на ръката ми в дървената част на леглото се е чул толкова силен удар, че майка ми дойде да види какво е станало. И отново се събуждам целия облян в студена пот.

 

а иначе сънувам все хубави неща... я коли разни, я други глупости. ;)

Edited by __smirnoff__
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

пуснах си дискавъри чанел и заспах.

 

 

Хахахахаха тва последното размазва....иначе относно сънищата ти....ми аз лично ако сънувям нещо подобно на първия ти сън(тоест съм сънувал много такива че някав ме убива или се смее дори съм написал някои в миналия ми пост на предишната страница ама съм знаел че сънувам а ти не си)та точно това че не знам че сънувам и се случи сигурно 3 дена няма да заспя....аз имам някаква фобия от ноща немога просто всяка вечер съм на щрек да не стане нещо и ако чуя някъв шум веднага съм готов за здрав лабут един път щях да изпраскам майка ми с фенер защото си мислех че има крадец....та съня ти е доста зловещ особенно смеха(поне както си го представям)...ужасно е дано да не ми се случва.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

снощи сънувах, че правя анален секс с някаква девойка - хубава беше , но не можах да разбера подтекста на цялата работа :devil , един път сънувах много странен сън - бях в ролята на супермен, абе някой го беше споменал тука мисля - та така - притежавах си всичките му качества, барабар с летенето, което беше и най - приятната част - много особено, странно и едновременно много приятно чувство - издигах си се , сснишаваш се и всичко това си го усещаш, все едно си в някакаъв симулатор ....

или друг случай - не знам дали сте го сънували, но когато се биете с някой, или особено когато бягате винаги е едно и също - някой те гони - ти го виждаш и тръгваш да бягаш, обаче момента на потеглянето се проточва във времето ужасно много и ти се струва, че едвам отлепваш и страшно много се ядосваш на това, а ако те настигна лошия става голямото шоу!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Написаното тук ме докарва на мисълта че никога няма да се разбере достатачно за сънищата че да се обяснят точно и без противоречия....за мен това е състояние на мозъка което пресъздава това което си мислиш когато спиш и защото си заспал човек не осъзнава какво го кара мозъка да мисли че прави тоест сме под пълното контролиране на мозъка затова понякога неможем да направим нещо което ни се иска на сън...наистина удивително....понякога(както в моя случай дето бях писал за 1 сън на миналата страница)че мозъка се вживява толкова много че ни се отразява на нас самите...дали ще са болки без причина или постоянно потене повреме или след сън ако сме сънували че сме на топло или сме бягали или както в повечето случаи мокри сънища(тва направо ме разбива човек се събужда и опааа кво е тва и ся майка ми кво ще каже...олеее....страмно аз не съм имал такива ама всичко си ми е наред имам си това което трябва ама никога не съм имал такива сънища...тоест имал съм сънища за секс както всяко момче или мъж ама не са сваршвали по мокър начин :D ).Аз много обичам да сънувам дали ще е кошмар или каквото и да е било и от време на време някои сънища са ми много ясни и си ги записвам на пц-то така мога да си водя записки според това как съм се чуствал през деня и какво съм си мислил как се утразява на съня ми...примерно ако цял ден съм настроен на хормонна вълна и имам много чести закачки с девойчета често сънувам доста приятни сънища.Често човек сънува някви филми и игри(кат гледам какво сте писали това е доооста често)според мен това са кадри от филми или игри които когато заспиш започват да се "пренареждат" в ума ни и затова излизат на яве и ги пресъздаваме под формата на сън.Какво има предивт под "пренареждане" ли?Ми гледал съм доста филми и съм чел че мозъка ни е като голям "гардероб" с "чекмеджета" всяко едно има спомен и затова човек се напъва да се сети нещо ама тъй като има толкова много "чекмеджета" и неможе да открие това което търси...това е просто обяснено за мозъка иначе аз продължавам да си записвам сънищата и резултатите са доста интересни....офф че дълаг пост....и ся стана още по дълъг...ся пък още...оле спирам... :D

Link to comment
Share on other sites

Оф. Тази София и тези висши математики ще убият и малкото човешко останало в мен :)

 

Преди вечер-две сънувах, че ограбвам някакъв средновековен замък (в средновековието). Обаче на изхода ме чакаше някакъв огромен октопод, който се опитах да прогоня, като го обгоря: пийвам спирт и го подпалвам при издухването със запалка (да, вписва се запалката в средновековието), пробвах, обаче се шашнах, запалката не запали, и в паниката издухах последната глътка спирт (какво разхищение) без да е запалила... Избягах... точно преди да опитам експеримента с ракия (отново разхищение) се събудих...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, вие като сънувате не се усещата, че сънувате. Аз например почти винаги се усещам и... тогава разбирам колко голямо въображение имам. Нали в съня си ти господар и всичко зависи от теб. Ставаш нещо като "Господ" в свои собствен свят. Правиш каквото си искаш (поне аз де). Обичам когато си намисля нещо и то се "материализира" (нали съм в собствения си мозък ;) ) - пък било то 10 000куб. мотор или 18 цилиндрово ферари :lol: . Любимия ми сън е когато съм пред нашия блок, в който междо другото живее една мн яка съседка, та качвам се до нейния етаж влизам у тях и ... :D

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах следното:събуждам се и ставам от леглото.Отивам в кухнята ,но преди да отворя вратата чувам ,че наще си говорят колко хубаво ще бъде за мен да ми махнат нета :confused .Чувам майка да казва:С тоя интернет той си развали оценките(не че са били кой знае какви).

И в тоя момент се събудих.Първото нещо дето ми дойде в главата е да се стегна малко повече в даскало. :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах нещо много странно... Сънувах, че пътувам с кола по някакво провинциално шосе. Беше есен, листата на дърветата бяха окапали напълно и се вееха около колата, когато пътувах. Не бях сам в колата, бяха познати, може би роднини. В следващия 'епизод' от съня си се влачех след колата завързан целия и в един момент се оказах заобиколен от побеснели котки, които ме разкъсваха... последното нещо, ясно в този сън беше смразяващ кръвта писък на болка и ужас... в миговете, в които осъзнах, че този вик е мой се събудих... вероятно не бях изкрещял, защото съквартирантите ми спяха...

(До това ли води ракията?)

Link to comment
Share on other sites

Миналата вечер сънувах нещо бяа странно (ама логично). Та нячи аз си цъкам на Freelancer, и си коля там разни хора дет ми се изпречват на пътя. По едно време нящо почнаха хората от сървъра да се появяват, та аз си ги трепа (явно бях с някви модове, шото и аз не мога да помета 15 души едновременно...) И все пак сутринта се съ будих и праснах един Freelancer, с някак си подобрени умения :huh: :punk Тая игра ми влияе зле... Или не чак толкова... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах нещо много странно... Сънувах, че пътувам с кола по някакво провинциално шосе. Беше есен, листата на дърветата бяха окапали напълно и се вееха около колата, когато пътувах. Не бях сам в колата, бяха познати, може би роднини. В следващия 'епизод' от съня си се влачех след колата завързан целия и в един момент се оказах заобиколен от побеснели котки, които ме разкъсваха... последното нещо, ясно в този сън беше смразяващ кръвта писък на болка и ужас... в миговете, в които осъзнах, че този вик е мой се събудих... вероятно не бях изкрещял, защото съквартирантите ми спяха...

(До това ли води ракията?)

Мне, ракията в зависимост от количеството води от това гореописаното до същото ама случващо се на живо.

Link to comment
Share on other sites

Миналата вечер сънувах нещо бяа странно (ама логично). Та нячи аз си цъкам на Freelancer, и си коля там разни хора дет ми се изпречват на пътя. По едно време нящо почнаха хората от сървъра да се появяват, та аз си ги трепа (явно бях с някви модове, шото и аз не мога да помета 15 души едновременно...) И все пак сутринта се съ будих и праснах един Freelancer, с някак си подобрени умения :huh: :punk Тая игра ми влияе зле... Или не чак толкова... :tongue

Аз пък толкова се бях зарибил по Blood Rayne 2,че една нощ сънувах че я врътнах.На сутринта сядам си на компа и тръгнах да изтривам играта(нали уж съм я врътнал :) ).След време се усетих обаче.

Интересното беше,че играта се разви по същия начин по който в съня ми :blink: .

(Убиха ме два пъти.След това се ядосах и излезнах от играта.След 30 мин пак я пуснах и я врътнах.) :confused

Link to comment
Share on other sites

Да знаете от морфина какви хубави сънища се сънуват. Едни такива топли, нереални, всичко което си желал става дори по-хубаво отколкото си искал. Бляхх добре, че бързо ме изхвърлиха.

Link to comment
Share on other sites

напоследък незнам защо почти всяка вечер сънувам (по-скоро всяка, а помня почти всяка)...

След известни наблюдения установих, че доста хора сънуват всяка нощ от 1-2 седмици насам. Някой да има някакво логично обяснение? Аз сънувам поне по 2-3 съня на вечер всяка вечер :unsure: Вече взех да се плаша, има нещо неестествено. След като видях, че не само аз съм така, се питам какво по...... става :wacko: :unsure: :bgrin:

П.С. Дано не се отклонявам от темата.

EDIT:@Robi_89 Не говоря за сънищата с игри. А за такива свързани с реални хора и места. :bgrin:

Edited by Neovampirism
Link to comment
Share on other sites

След известни наблюдения установих, че доста хора сънуват всяка нощ от 1-2 седмици насам. Някой да има някакво логично обяснение? Аз сънувам поне по 2-3 съня на вечер всяка вечер

 

Стана ми интересно и да си кажа...не съм сънувал поне от половин година, ако не и повече.Поради тази причина не мога да разкажа нищо.Смятам че това се дължи на факта, че лягам късно и ставам рано и съня ми просто не е пълноценен.

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно и да си кажа...не съм сънувал поне от половин година, ако не и повече.Поради тази причина не мога да разкажа нищо.Смятам че това се дължи на факта, че лягам късно и ставам рано и съня ми просто не е пълноценен.

 

 

Сънуваш си спокойно нищо ти няма...не го помниш това е!

 

 

Neovampirism ако говориш за игрите дето са сънували повечето според мен е заради голяма превъзбуда...примерно цял ден си си мислил за едно нещо или пък си гледал някав филм и мноо те е изкефил и неможеш да спреш да си представяш какво би било ти да си главния герой и да се случва в Пловдив с реални хора е нормално когато си заспал мозъка ти да ти "показва" тези образи докато сънуваш и да ги "пренарежда"(впрочем за това съм обяснил по нагоре....ъ това е мое мнение така че не гарантирам за това дали е точно така)и ги навързва и ти се получава съня е като прибавиш и щипка креативност и малко въображение....мое лично мнение....просто прочети един от мойте романи(дълги постове)....

Link to comment
Share on other sites

При мен като си легна да спя ядосан сънувам че ходя из улиците и трепя зомбита.Често пъти те са със образа на човека който ме е ядосал адски много.А като си легна да спя и ми е кеф, не съм ядосан

сънувам че си имам Nissan 350z тунингован.С него обикалям и се състезавам тип Underground.До мен на седалката седи адски яка мадама,музиката дъни и адски се кефя.Обаче за да ми е гадно, като сънувам

подобен сън все нещо става и се будя :) .

Link to comment
Share on other sites

При мен като си легна да спя ядосан сънувам че ходя из улиците и трепя зомбита.Често пъти те са със образа на човека който ме е ядосал адски много.А като си легна да спя и ми е кеф, не съм ядосан

сънувам че си имам Nissan 350z тунингован.С него обикалям и се състезавам тип Underground.До мен на седалката седи адски яка мадама,музиката дъни и адски се кефя.Обаче за да ми е гадно, като сънувам

подобен сън все нещо става и се будя :) .

 

 

Силно препоръчвам да намалиш игрите....не е здравословно и ето ти и пример:Има един който играе на игри от 10 годишен сега е на 27 значи по цял ден е на зала пие кола пуши и играе най-вече Диабло...тотален психопат кажиш му че героя му е слаб и може да те удуши(замалко да пребие един мой приятел) та тоя некадърник е точен екземпляр на това какво може да ти се случи ако играеш прекалено много....спрете дайте почивка на видео картата изгледайте едно филмче....гледайте някое друго мачле отидете да гледата Ботев на 6 ноември срещу Локото....излезте на кафе ако тряя пребийте някой ама не се вманиечавайте като горния пример дето аз дадох....

Link to comment
Share on other sites

Силно препоръчвам да намалиш игрите....не е здравословно и ето ти и пример:Има един който играе на игри от 10 годишен сега е на 27 значи по цял ден е на зала пие кола пуши и играе най-вече Диабло...тотален психопат кажиш му че героя му е слаб и може да те удуши(замалко да пребие един мой приятел) та тоя некадърник е точен екземпляр на това какво може да ти се случи ако играеш прекалено много....спрете дайте почивка на видео картата изгледайте едно филмче....гледайте някое друго мачле отидете да гледата Ботев на 6 ноември срещу Локото....излезте на кафе ако тряя пребийте някой ама не се вманиечавайте като горния пример дето аз дадох....

При мен е различно.Когато съм у нас махимум да играя по 1 час на ден.Но пък страшно си падам по horror филми :) .Ще послушам съвета ти.Вече по малко игри ще играя, в които се лее доста кръв.Ще намаля и филмите от същия тип.

Link to comment
Share on other sites

аз пък много рядко сънувам, обаче като тръгна да сънувам - то е един и същи сън с месеци..

Link to comment
Share on other sites

аз пък много рядко сънувам, обаче като тръгна да сънувам - то е един и същи сън с месеци..

Би ли споделила какъв е този сън?

Link to comment
Share on other sites

Ми предпоследния сън беше - седя си в хола, една мизерия, нямаше стъкла в къщи, всичко беше найлони, седях свита в един ъгъл на стаята в един кашон, и бях болна - кашлях, кихах и точно заради тая настинка не можех да излезна от стаята, и всеки път, когато все пак успявах над вратата ми се появяваше един образ, който ми говореше разни шитни..от рода на 'На ти ся богата мизерия'...

Тва е, тоя сън съм го сънувала от януари до края на март месец :)

 

Последното, пък което сънувах в продължение на 2 седмици беше как с приятеля ми седим на кръчма и той ми обяснява как съм го изложила пред хората, с тва решение, което съм го взела..

 

 

т'ва е..

винаги сънувам некви кофти сънища..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...