Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Мен и лъвове са ме гонили. Те бяха много лъвове и много хора, всъщност. По едно време разбрах, че няма да им избягам, спрях обърнах се и като Пенчо Кубадински навремето и смело се втренчих в очите му и лъвът миряса, обърна се и ме подмина.

 

А,исках да ви питам-някой умирал ли е насън,защото аз винаги се събуждам преди да стане нещо..

Обикновено като падам,в момента преди да докосна земята се будя и все едно падам на леглото си,след като са ме хвърлили върху него от няколко метра височина...

 

Според мен не е възможно да умреш на сън и после да се събудиш.

 

Имам и един такъв странен спомен. Бил съм на 3-4 години и още съм спял в кошара. И сънувам, че политам прехвърчам над оградата на кошарата и падам на земята и се събудих и наистина бях на земята. Е това как е станало, винаги съм се чудил.

Edited by Zingam
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А,исках да ви питам-някой умирал ли е насън,защото аз винаги се събуждам преди да стане нещо..

Обикновено като падам,в момента преди да докосна земята се будя и все едно падам на леглото си,след като са ме хвърлили върху него от няколко метра височина...

Случвало ми се е поне 5-6 пъти :blink:

Link to comment
Share on other sites

...А,исках да ви питам-някой умирал ли е насън,защото аз винаги се събуждам преди да стане нещо..

Обикновено като падам,в момента преди да докосна земята се будя и все едно падам на леглото си,след като са ме хвърлили върху него от няколко метра височина...

 

Ами аз сънувам адски рядко, винаги супер изчанчени сънища и не знам защо, ама помня всеки детайл от съня... Та и аз по принцип се събуждам точно преди да умра с изключение на веднъж:

 

Сънувам че някъв пич изнасилва сестра ми и аз тотално изперквам! Решавам че тоя трябва да умре на всяка цена и тръгвам... Обирам оръжеен магазин, открадвам кола и започвам да го издирвам... След сума ти обикаляне разбирам къде живее и че тоя е някъв мафиот... Следват преследвания престрелки и такива глупости накрая стигам до него, убивам го по доста садистичен начин и в следвашия момент изкачат още някви от неговите хора и ме прострелват много пъти в корема, аз падам на земята и се гърча от болка и постепенно усещам как се унасям, мисля си за нещата които съм искал да направя а не съм, умирам и в следващия момент се събуждам потен, сгърчен на пода... :unsure: А и още нещо интересно което ми направи впечатление - в съня ми ме простреляха в лявото рамо и половината сън бях така и съответно ме болеше и пареше, а като се събудих и го опипах то наистина беше по-топло от дясното :huh:

Link to comment
Share on other sites

Тва с природните бедствия май е често срещано,защото и аз съм сънувала доста земетресения..не съм имала честта да се срещна още с извънземни,но за сметка на това веднъж ми падна метеорит на главата...

А,исках да ви питам-някой умирал ли е насън,защото аз винаги се събуждам преди да стане нещо..

Обикновено като падам,в момента преди да докосна земята се будя и все едно падам на леглото си,след като са ме хвърлили върху него от няколко метра височина...

 

Аз само наводнение съм сънувала.

А това за падането ми се случва постоянно, когато съм задрямала. Уж съм будна, но сънувам, че вървя, изведнъж се пльоскам по очи (винаги се случва в тази поза) и откривам, че си лежа.

Link to comment
Share on other sites

А това за падането ми се случва постоянно, когато съм задрямала. Уж съм будна, но сънувам, че вървя, изведнъж се пльоскам по очи (винаги се случва в тази поза) и откривам, че си лежа.

 

А аз по гръб.И винаги става по най-тъпия начин-подхлъзвам се (понякога и на кора от банан) и падам...или точно като заспя си вървя по някоя алея и изведнъж гравитацията повлича главата ми назад към асфалта със страшна сила....и се събуждам стресната и с учестено дишане...

Link to comment
Share on other sites

Това с падането е много досадно. Много често сънувам как пропадам, докато си вървя. Изведнъж твърдата почва под краката ми изчезва и политам като подкосена. Винаги се стряскам в момента на падането и цялото ми тяло се сковава наистина. Понякога се събуждам от самото стягане на всички мускули едновременно, а понякога от съня. Но никога не сънувам полета надолу. Не се стига до там.

Моите сънища са много изчанчини...

Никога до сега не съм имала еротичен сън.

Стивън Кинг бледнее пред най-гадния ми кошмар.

Веднъж се събудих и установих, че съм плакала не само на сън.

Баща ми и неговия баща са сомнамбули. Искрено се надявам да не съм взела този ген. :pirate

 

Бяхме отворили темата за паранои нощно време и си спомних нещо, което не е свързано точно с параноя, но ми изкара акълите...

Беше сигурно преди година-две. Прибирам се аз порядъчно късничко. Вкъщи всичко е тъмно и тихо. Започвам да си събувам обувките в коридора и чувам странен шум от банята. Аз не бях запалилала лампата и поглеждам към долната част на вратата на банята-няма никаква светлина и съответно няма никой там. Продължавам аз да се събувам. Вече съм готова и точно се запътвам към хола, нещо се удря във вратата на банята, но отвътре. Аз съответно се връщам малко назад и поглеждам отново натам. Точно в този момент вратата на банята се отваря и пред мен се цъфва един голям силует. Малиййййййййййй побърках се... Направо замръзнах на място и ми идеше да се насера, щото тая голяма фигура залиташе, когато се подаде от банята и в съзнанието ми изплува образ на зомби, излизащо от гробищата. Това става за секунди. Докато асимилирам аджеба какво става, разложеното зомби се оказа баща ми, който отишъл да пие вода. А за да не се разбужда човекът, решил да се разхожда на тъмно. Не посмях да му кажа как ми изкара акълите. Щеше да се посмее бая на мой гръб...

Link to comment
Share on other sites

Тва с падането е мноо шибано мойто представлява как си ходя и падам в пропаст и веднага се сепкам така и немога да се видя размазан майна...

 

А ся juji кат каза за тва стряскането и аз имам едно мноо фрапиращо...значи ся да ви го опиша:

 

Ранна сутрин към 2-3 часа всичко тъмно и много студено(случия е от преди 1-2 седмици)решавам че ми се пикае и ставам за да отида до кенефа минавам през хола където спи майка ми и минавам тя си спи отварям вратата на хола излизам коридора тъмно....решавам да не святкам че светлината ще събуди майка ми и отивам слепешката до кенефа нали намирам го отварям пикая всичко ок...излизам и щот кат излезеш от кенефа коридора не се вижда а тряя да направиш един завой та правя аз този завой и гледам за части от секундата значи майка ми си сложила едната ръка на едната стена и другата ръка на другата страна с разрошена коса и диша супер тежко и се кат я видиш тая гледка се едно гледам Dawn of the Dead когато малкото момиченце влиза в стаята и направо нокаут от стрес скачам на 2 метра в страни и височина при скока си удрям главата в тавана и почвам да залитам към една от страничните стени падам и чупя тва за обувките докато съм направил физиономия на абортирала кокошка....толкова се стреснах че ся кат излизам от кенефа се оглеждам здраво и просто немога да си го избия от главата може тук кат го описах да не си представите колко съм бил стресиран ама наистина се изплаших много....после майка ми ми се смя доста :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

въпреки че е петък 13ти, вече е следобед и мога да ви разкажа...

та гледали ли сте този филм. аз го гледах миналата седмица на късна прожекция от нямане какво да правя и както бях недоспал. е явно да дремеш в киносалон с притворени очи и в полусъзнание не е чак толкоз добра идея, щото кадри от филма са ми доста запечатани пред погледа.

та тази сутрин се събуждам с мисълта, че сме петък 13ти. будилника не беше звънял. тъмно. и започнах да мисля, че ако на всичкото отгоре си погледна часовника ще се окаже, че е 3 през нощта (от филма). и ме е страх да погледна. и настана едно ослушване, припомняне в подробности кви бяха признаците за обсебване от демони(споменах ли онези врязали се в паметта ми стряскащи картинки?). и ми се пикае та 2 не виждам, обаче стискам.

и тогава почнах да потъвам в леглото и да се задушавам. шибана работа. успях все пак да се докопам до някъв кислород (все още не отварям очи, щото шубето е голям страх!) и да се опитам да мисля. в началото бях убеден, че некое демонче се е престрашило да ми скочи, ама после все пак стигнах до заключението, че е нормално да се задушавам кат съм увит презглава с дебел юрган и работи печката на максимум (забравил съм я снощи) и адреналина дето ми се е изсипал в кръвта заради шубето, което си самонавих от тъпия филм. след още малко самокандърдисване отворих очи, за да видя как след 5 минути будилника ще почне да звъни :) хепи енд засега, щото утре не се знае в кой филм ще се събудя и дали ще успея.

 

такива работи не бях сънувал отдавна...

 

Мамка му, мислех си, че само аз се вживявам във филмите... Добре, разбирам, че не съм единствен на тоя свят. По принцип мразя да гледам филми на ужасаите и трилъри, че после първо - не мога да заспя, второ сънувам кошмари...

На сън съм умирал, беше забавно. С удодолствие чакам мига на истинската си смърт.

 

На съм съм почувствал за първи път оргазъм и интересното е, че в последствие се оказа реалистично, предполагам, че така ще е и със смъртта. Не ме е страх от нея, даже ми е любопитно да я изпитам наистина :)

Link to comment
Share on other sites

С удодолствие чакам мига на истинската си смърт.

Не ме е страх от нея, даже ми е любопитно да я изпитам наистина :)

Ако искаш може да се уреди нещо по твоя въпрос....може даже без пари да минеш.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш може да се уреди нещо по твоя въпрос....може даже без пари да минеш.... :rolleyes:

 

 

Тва щях да напиша ама не си падам по черния хумор :D

Link to comment
Share on other sites

Хм ... сънувам различно. Повечето ми сънища са неосъществими, но изглеждат толкова реални ...Готино се мре на сън. Усещам, че някак какво повече да направя, става ми едно такова болезнено топличко и ... умирам. Не знам - дано и в истинския живот да е толкова приятно =))

Link to comment
Share on other sites

Хм ... сънувам различно. Повечето ми сънища са неосъществими, но изглеждат толкова реални ...Готино се мре на сън. Усещам, че някак какво повече да направя, става ми едно такова болезнено топличко и ... умирам. Не знам - дано и в истинския живот да е толкова приятно =))

много пъти съм сънувала как умирам,обаче е ужасно дълго пък и много ще ми се смеете ,ако тръгна да разказвам :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

ХАхАХ Кви глупости съм сънувал напрао не знам.Сънувал съм как на село има некво зверско земетресение, земята е напукана, а съседите са мъртви ... и аз си обикалям из селото и са чуда къде да са покрия :confused Сънувал съм как ме гони птеродактил ... в момента падам от смях от футьойла ... Сънувал съм как ставам милионер и като се събудих се огледах наоколо и осъзнах, че е било сън.И много други странни сънища съм имал, ама за тия са сещам в полузаспало положение :) Сънувал съм как летя и ми беше доста приятно.Сънувал съм как умирам, ама не помна кво ставаше :)

 

Ха сънувал съм как тичам със всичка сила и чак падам на земята от бързина ... тва са случва на центъра и с едни приятел бягаме от некъф дядка или некъф друг пич.

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Ако искаш може да се уреди нещо по твоя въпрос....може даже без пари да минеш.... :rolleyes:

 

Живота си не бих дал лесно. Не и без да отнема един-два чужди. (btw това е друго нещо, което ми е любопитно - какво е да отнемеш живот) Факта, че изпитвам огромно любопитство да разбера какво точно е смъртта не значи, че ще позволя да се разделя с живота си преди да е дошъл мига. А до 95 годишна възраст има доста вода да изтече, така че заредете се със спокойствие ;)

Link to comment
Share on other sites

Живота си не бих дал лесно. Не и без да отнема един-два чужди. (btw това е друго нещо, което ми е любопитно - какво е да отнемеш живот) Факта, че изпитвам огромно любопитство да разбера какво точно е смъртта не значи, че ще позволя да се разделя с живота си преди да е дошъл мига. А до 95 годишна възраст има доста вода да изтече, така че заредете се със спокойствие ;)

Е не, човек разби ми мечтите.Аз тамън се зарадвах, че някой доброволно ще иска да проведем този ексиперимент.... :(

Link to comment
Share on other sites

Сънувах,че убиха приятелката ми! :ph34r:

 

Много странно,но .... някой беше я пленил и заедно с няква тайфа тръгнахме към стария град да я търсим.

Както се изкачваме по калдаръма и изведнъж всичко става една пустиня! :blink:

 

Вървим из пустинята и там някви пясъци,някакви храмове :huh:

По едно време видях приятелката си мъртва и се разревах и се събих и треперих целия и се опитвах да си втълпя,че е било само сън!

 

*би му майгада! :blink:

 

Дано и след няколко часа не сънувам нещо подобно!

Link to comment
Share on other sites

Най-често сънувам умрели животни... Разкъсани на парченца даже. Понеже имам две костенурки.. Често се случва да ги виждам мъртви на сън или как се самоизяждат. Крайниците, главата - отделени от тялото. Ако едната е жива, а другата е на части.. изяжда ги.. Преди да умре птичката ми и нея често сънувах мъртва, или че излита, или че е разкъсана:).. Обаче ги свикнах тези сънища... Иначе по-големите ми кошмари съм ги разказвала.. За хубави работи не се сещам:) Помня само един уникален екшън..:) на един мотор...така се засили оня, че по едно време се вдигна заедно с матора и се превъртя;) и падна пак по гуми.. Супер мн се изкефих като се събудих;) това не знам дали може да стане наистина.. ефекта е уникален.:Р

Link to comment
Share on other sites

много странно сноще сънувах камелия-фолкпевицата,в общи линии я обарвах без да я чукам а накрая тя ми открадна колата и духна с някакъв пич :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нпоследък сънувам, че намирам неща, които съм изгубила в действителността, също, че се срещам с хора, които ми липсват, с които не сме се виждали отдавна... А когато се събуда се натъжавам, защото не е истина... :( А като си говорим за сънища, някой може ли да ми предложи някаква програмка -съновник?

Link to comment
Share on other sites

много пъти съм сънувала как умирам,обаче е ужасно дълго пък и много ще ми се смеете ,ако тръгна да разказвам :wacko: :)

 

 

Разказвай - ще се смеем наум!

 

Живота си не бих дал лесно. Не и без да отнема един-два чужди. (btw това е друго нещо, което ми е любопитно - какво е да отнемеш живот) Факта, че изпитвам огромно любопитство да разбера какво точно е смъртта не значи, че ще позволя да се разделя с живота си преди да е дошъл мига. А до 95 годишна възраст има доста вода да изтече, така че заредете се със спокойствие ;)

 

 

Е пък никога ли не си трепал мухи и комари?

Link to comment
Share on other sites

Разказвай - ще се смеем наум!

Е пък никога ли не си трепал мухи и комари?

 

На скоро сънувах че летя със самолет ама много реалистично беше.Първо самолета тръгна и дълго караше по земята.После направи един завой и застана пред една голяма бабунка от пясък(която играе ролята на рампа :laughing: )Та засили се самолета и се изкачи успешно по бабунката но беше мноо бавно и пак се върна назад :laughing: 2-рия път пак така и на третия вече литна.Беше мноо друсащо.После минахме под някъв мноо голям подслон :) Оправлението на самолета беше шеметно(тези които са играли GTA San Andreas могат да си представят :laughing: )Btw вътре седалките бяха разположени като в 222-ката(става въпрос за автобус :) )Не можите да си представите к'во приключение и забавление...

Edited by NickelbacK
Link to comment
Share on other sites

Тва с падането е мноо шибано мойто представлява как си ходя и падам в пропаст и веднага се сепкам така и немога да се видя размазан майна...

да така е явно е заразно 6тото и аз го сънувам 4есто ина4е наи ло6ия сън ми е бил сре6та с 3тия вид ,та спя си аз и в съня си се сабуждам и гледам преа прозореца няква светлина след което по4жам да лета кам няква 4иния ,наи - кофтито в такива съни6та е 4е са много реалисти4ни и неможе6 да се осети6 4е сънува6

Link to comment
Share on other sites

Еее как бе :) Мен пък тея сънища най-мноо ме радват да падам от високо...Пффф т'ва е супер.Освобождаваш се от всичко и накрая осещаш как изтръпваш и се замисляш за много неща :)

Link to comment
Share on other sites

И аз като mimi_boq много сънувам стари приятели с който от многог време не съм се виждал...най-често хора от бившия ми клас,един приятел който отиде в канада...такива...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...