Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Търся един руски филм, където един малко стар ерген живее с майка си, има приятелка и с триста зора ще се жени за нея. Тъкмо преди сватбата с трима негови приятели бяха на баня, където се напиха до несвяст, единият щеше да пътува нанякъде в Русия със самолет, но качиха тоя дето ще се жени и той хич не разбра как пристигна много далече в някакъв град. Там обърка блока и апартамента, защото изглеждаше същия като техния. Подобно на БГ през комунизма, всичко еднакво във всеки град. Това е, след това не знам, какво се случва. Даваха го мисля по ВВТ преди 2 седмици някъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един руски филм, където един малко стар ерген живее с майка си, има приятелка и с триста зора ще се жени за нея. Тъкмо преди сватбата с трима негови приятели бяха на баня, където се напиха до несвяст, единият щеше да пътува нанякъде в Русия със самолет, но качиха тоя дето ще се жени и той хич не разбра как пристигна много далече в някакъв град. Там обърка блока и апартамента, защото изглеждаше същия като техния. Подобно на БГ през комунизма, всичко еднакво във всеки град. Това е, след това не знам, какво се случва. Даваха го мисля по ВВТ преди 2 седмици някъде.

 

И питаш за една от най-големите руски класики, която редовно излъчват по руската телевизия всяка една година около Коледа? :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаше един филм някъде от 2006 - 2009 за един, който искаше да се самоубива и стоеше на ръба на една сграда, а в същото време обираше съседната сграда.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм някъде от 2006 - 2009 за един, който искаше да се самоубива и стоеше на ръба на една сграда, а в същото време обираше съседната сграда.

Man on a ledge - Мъж на ръба (2012)

1329856142_d5c6abea816ece3e.jpg

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Търся два филма.

1, преди доста години го даваха този филм по Диема. Единствено от него помня , че един черен и един бял бягаха от някви в една джунгла. Стреляха се гърмяха , като на война. Черния запали нещо като плантация с марихуана и всички се напушиха ...е май само тва помня от филма.

 

2.Другия пак го въртяха по диема. Двама , мисля бивши войници , като заспиваха се пренасяха в няква война и си нагласяха часовниците да ги сабъждат за да не умрат в съня си. Определено доста добър екшън...

Edited by Botev_Fen4o
Link to comment
Share on other sites

Моля за вашата помощ!Филма който търся(останаха 1-2 за да си попълня колекцията) го даваха не един път по"Диема"и е с подобен сценарий на "Новобранеца".Разказва се за един застаряващ полицай,мисля че се казваше Чарли,на когото убиха партньора(замесен с наркотици) а той преби до смърт единия от внедрените агенти.След това му лепнаха младок за партньор който той много унизяваше.Накрая дъртия разкри лошите корумпирани ченгета и в престрелката го убиха.Преди нашия да умре изкочи младока и за първи път действа адекватно и ги изби.

Мисля че това е достатъчно някой да се сети.

Training Day?

Link to comment
Share on other sites

Моля за вашата помощ!Филма който търся е с подобен сценарий на "Новобранеца" (с Клинт Ийстуд и Чарли Шийн).Разказва се за един застаряващ полицай(бяла коса,вежди и мустаци),мисля че се казваше Чарли,на когото убиха партньора(замесен с наркотици) а той преби до смърт единия от внедрените агенти.След това му лепнаха младок за партньор(досущ приличащ на актьора Чарли Шийн,а може и да е той) който той много унизяваше.Накрая дъртия разкри лошите корумпирани ченгета и в престрелката го убиха.Преди нашия да умре изскочи младока и за първи път действа адекватно и ги изби.


Мисля че това е достатъчно някой да се сети.


Edited by jino007
Link to comment
Share on other sites

Така е прав сте,но не става ясно кой на кого отговаря и за кой филм говори.То вместо помощ-обратното.Помагащия не знае името на своя филм...

Link to comment
Share on other sites

Е, нали затова използваме цитати, както в случая съм цитирал твоето мнение и съм отговорил, но като гледам последното ти описание, май не съм уцелил.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Колега, тези югославски филми ги потърсете в замунда. Ако там ги няма - thepiratebay.

Колежке само втория филм е югославски.И двата са с код редки и само за ценители и колекционери,така че ги няма в замундата.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Пичове, помагайте!

Филма е японски/китайски.
Става дума за мъж, който попада на подобие на остров, което се намира в средата на някакъв град. Не може да се измъкне от там и никой не го отразява и той бива принуден да живее там. Научава се да си отглежда храна, като до колкото си спомням използваше изпражненията на някакви птици за да взима семенца на растения, които те бяха изяли. В крайна сметка, целта му бе да си направи подобие на спагети, защото си бе намерил едно пакетче с подправки или нещо подобно...

Общо взето - драма голяма. Но се побърках цял ден да го търся :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/name/nm0148418/?ref_=tt_cl_t2

 

Аз пък търся филм, в който този актьор, беше маскиран в училище като поничка и всички му се подиграваха.. Откраднаха колата на брат му, за да заминат с една мадама, която му беше съученичка, и после се влюбиха.. Брат му беше луд, пощуряваше за колата си.. Помня, че си хвърляха маратонките на едно дърво, изобщо цялото им премеждие беше голямо! Дано се сетите, ако не се лъжа, обложката на филма беше с гигантска поничка..

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/name/nm0148418/?ref_=tt_cl_t2

 

Аз пък търся филм, в който този актьор, беше маскиран в училище като поничка и всички му се подиграваха.. Откраднаха колата на брат му, за да заминат с една мадама, която му беше съученичка, и после се влюбиха.. Брат му беше луд, пощуряваше за колата си.. Помня, че си хвърляха маратонките на едно дърво, изобщо цялото им премеждие беше голямо! Дано се сетите, ако не се лъжа, обложката на филма беше с гигантска поничка..

 

http://www.imdb.com/title/tt0403702/?ref_=nm_flmg_act_24 ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Аз пък търся филм, в който този актьор, беше маскиран в училище като поничка и всички му се подиграваха.. Откраднаха колата на брат му, за да заминат с една мадама, която му беше съученичка, и после се влюбиха.. Брат му беше луд, пощуряваше за колата си.. Помня, че си хвърляха маратонките на едно дърво, изобщо цялото им премеждие беше голямо! Дано се сетите, ако не се лъжа, обложката на филма беше с гигантска поничка..

 

http://www.imdb.com/title/tt1135985/?ref_=nv_sr_1 

Link to comment
Share on other sites

Филмът е SEX DRIVE, за което много ви благодаря, явно съм се заблудил от много комедии, че и Майкъл играе там... Впрочем http://www.imdb.com/title/tt0403702/?ref_=nm_flmg_act_24 

 

Не съм го гледал.. Ще го пробвам сега :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пичове здравейте,търся един филм незнам коя година е,предполагам е преди 2009 година.Сниман е в Париж ако не се лъжа и се разказва за полицай и бандит които се гонят в целия град,и когато се скарат всички хора изчезват и остават само те двамата.Като цяло голям майтап,карат формула 1 в града и т.н.Ако някой успее да се сети името на този филм,ще сам му много благодарен,тъй като търся този филм от години :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...