Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Здравейте,
търся един филм, който съм гледал като малък на касета,но не знам името му . Доколкото се сещам става дума за един принц, който се завръща в дома си и разбира, че баща му, който е шейх е убит. По пътя за дома той намира в пясъците една лампа или бутилка (не се сещам с точност), в която е затворен един джин (който е жена). Въпросният джин моли принца да го (я) освободи от бутилката, като в замяна той (тя) ще му изпълни няколко желания. Момчето я освобождава и тя му разказва, че е била затворена за назидание (или нещо подобно). Тя помага на принца да отмъсти за баща си и да си върне трона, но в последствие се влюбва в него. В края на филма джина се отказва от силите си, за да бъде с момчето.
Предварително благодаря много! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Комедия, която поне 3 пъти съм гледам по HBO, но така не ѝ запомних името. Мъж ще се развежда със жена си, изнася се от къщата им и излиза на квартира. Отива в някакъв бар, където цяла вечер се оплаква на бармана, как ще се развежда, колко обича жена си, а тя си падала по някакъв друг в офиса. Някакъв тип от бара, на който му писва от излиянията на тоя, му казва да спре, да се срещнат на другия ден в някакъв търговски център, където първия цъфва с някакви маратонки и изобщо облечен като идиот. Тоя играч, му хвърля маратонките върху хората в тоя търговски център, вкарва го в няколко магазина, където го преобразяват. Постепенно се научава на финтове със жените, като междувременно се оказва, че голямата дъщеря на тоя, ходи с тоя играч. Накрая всичко се разкрива, има малко сбиване и т.н. Тоя се събира със жена си, дава благословията дъщеря му да се омъжи за играча и т.н.

 

Някой да се сеща за името на филма...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм , който пресъздава расовите безредици в Ел Ей през 90 те години. Филма пресъздава 4 истории , които се преплитат през погледа на корейци , чернокожи, бели и латиноамериканци. Името на филма започва с F.... само това си спомням .Помогнете ,защото от 1 година го търся и се побърквам вече.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм , който пресъздава расовите безредици в Ел Ей през 90 те години. Филма пресъздава 4 истории , които се преплитат през погледа на корейци , чернокожи, бели и латиноамериканци. Името на филма започва с F.... само това си спомням .Помогнете ,защото от 1 година го търся и се побърквам вече.

 

Riot (1997)

Link to comment
Share on other sites

Здавейте! Ако може малко помощ...Като малък гледах един филм с едно момче, което беше нинджа - мисля. че и то беше американска нинджа, но не съм сигурен, защото не мога да се сетя нищо от филма...

Link to comment
Share on other sites

Не няма нищо общо с тези 3 филма които си дал

Тоя филм който търся се разправя за едно момче което мисля че беше избягало от тях но то владееше карате и имаше нещо свързано с американска нинджа но не съм сигурен беше преди много време и съм го гледал само 1 път  :X

Edited by Remix
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте 

 

търся един филм е не точно филм а филм анимация 

 

в този филм показваха какво става в тялото на един дядо с внучка и филма не е "от вътре навън" това е по стара анимация гледах я преди 3 4 години 

и от тогава я търся ако някой може да помогне плс

(спомням си че май беше по нова телевизия) 

Link to comment
Share on other sites

Споменът за филма, който е търся е малко блед, но ще се опитам да съм изчерпателен.

Главният герой е преследван и се крие в гора. След известно лутане се озовава на жп линия и тръгва по нея и намира изоставен локомотив. Укрива се в него, после май и живя известно време в него и накрая на филма успя да го "подкара"...

Знам, че е малко като инфо, но днес ми изскочи в главата и след десетки прегледани филми с влакове все още не съм го намерил..

Link to comment
Share on other sites

Главният герой е преследван и се крие в гора. След известно лутане се озовава на жп линия и тръгва по нея и намира изоставен локомотив. Укрива се в него, после май и живя известно време в него и накрая на филма успя да го "подкара"...

 

Най-близко до това, дето обясняваш е "Край" (2010), но пък там не го преследваха и подкара локомотива още в средата на филма.

 

----------------

 

Чакай да използвам случая да питам и аз за един филм. Значи преди време си правех колекция на различни филми върху DVD-та, така че този филм дори съм сигурен, че е на някое от тия DVD-та, но намирането му ще е трудна работа.

Понеже съм го гледал в лошо качество, много отдавна и то набързо...не претендирам, че ще разкажа точно това, дето ми е останало в главата. Сюжетът беше нещо от рода...някаква приятелска компания правеше купон на висок етаж на някакво здание...по едно време чуха, че нещо стана и излезнаха на балкона (май видяха в далечината някакъв взрив или нещо подобно). След това тръгнаха да слизат, по някое време като че ли и токът угасна...после се придвижваха из града така както си бяха в група и малко по малко установиха, че има някакво извънземно нашествие...по някое време слезнаха да се скрият в метростанцията и т.н. и т.н. Филмът е сниман малко като документален (по подобие на District 9, но не съвсем...). Всъщност и да не го намеря, няма да ме е яд много, но от известно време все ме гложди как аджеба се казваше тоя филм...мисля, мисля...даже и гинко билоба започнах да пия, ама тц...явно няма да се сетя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мерси, туй ще да е, особено като видях кой му е продуцент. Ще си го дръпна в HD да го изгледам тази вечер, а между другото точно днес - на 11.03.2016, би трябвало да излезе "10 Cloverfield Lane" продуциран пак от J.J.A., който нямало да е буквално продължение на първия, но пак щяло да има някаква връзка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой знае ли къде мога да намеря филма 11:17? И има ли друг като мен, който го е гледал?

Като бях тийнейджърка доста ми хареса. Предполагам, че сега няма толкова да ме изкефи обаче.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде мога да намеря филма 11:17? И има ли друг като мен, който го е гледал?

Като бях тийнейджърка доста ми хареса. Предполагам, че сега няма толкова да ме изкефи обаче.

 

Ако помогнеш с ИМДБ линк към филма, бих се опитал да ти го намеря :)

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

В Гугъл никъде не излиза линк към каквото и да е на филма. Така мисля, че се казваше, но може и да е нещо друго, щом не излиза. Става дума за катастрофа, 4 различни истории на това как се стига до катастрофата. Имаше момиче, което май пееше на някаква песен и се залиса. Другите не ги помня.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Намерих го. Казва се 11:14, а не 17. Трилър сериозен си е, с Хилари Суонг и Патрик Суейзи. Ако не сте го гледали, мисля, че не беше лош.
Има го в Замунда. Но няма от кого да го изтегля :(

Свалих го от Арена :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...