Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Molq da mi pomognete nova sam v foruma i se izvinqvam ako pi6a na gre6noto mqsto.Stra6no mnogo mi se gleda edin film,ama ne mu znam imeto.Tozi fil e ne6to kato prikaska gledala sam go predi 5,6 godini razkazva6e se za edna princesa kqto jivee6e v snejno kralstvo i se vlubva6e v prokalnat princ koito se prevra6ta v bql me4ok.Spmnqm si o6te 4e i ba6tata na tazi princesa i ispra6ta6e podarak a podarakat be6e snejna topka za da moje tq da si spomni za neinoto kralstvo.Mnogo 6te vi bada blagodarna ako mi pomognete v otrivaneto na zaglavieto na tozi film.Blagodarq vi predvaritelno.

Edited by Joy_Peneva
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всяка година все се сещам за тея филми дано тук да ми помогнете

1 едно момче намери някъв пръстен но тоя пръстен като си го сложи на ръката и не искаше да се махне беше пръстен за могущество и го искаха лошите и само тва помня

 

 

 

2 имаше един в които в началото имаше момченце което живееше само с майка си защото бащата беше военен и все беше на път и нещо щяха да се местят но на тавана момченцето не помня кво точно откри ама книга или нещо като портал чрез които влезна в някъв друг приказен свят имаше там един магьосник дето е с тея дългите шапки като на дъмбалдор от хари потър имаше също и едно говорещо кенгуру което беше много нахакано и лудо и нататък не помня

 

3 в тоя филм едно семейство се местеше отиваха да живеят в един доста голям замък бяха родители с г/д 16 годишно момиче и по малко момче .. момичето хич не искаше да се мести и се оказа че още от първата вечер се случваха странни работи родителите си мислеха че момичето ги прави тея неща нарочно но всъщност замъка го обитаваше призрака на мъжа който е живял там преди.. с времето момичето и мъжа станаха приятели беще такова че той не можеше да си тръгне защото още не беше преживял любовта си към няква жена помня че в една от стаите пред камината имаше петно кръв на килима което така и така не можеше да се махне а точно както е камината отстрани бяха секции с книги и тва цялото беше таен вход към едни коридори които водеха до мястото където седеше призрака с една птица мисля че

гарван

 

4 Имаше един филм който са го давали по hallmark старичък е ставаше въпрос за едно момче което нз от къде се появи един го закара при дявола да сключат сделка.Като я сключиха къщатата му се преобрази стана по модерна той стана много известен изведнъж цъфна пред него едно червено ферари .. накрая момито което той харесваше се оказа че също е сключило сделка с дявола за да е по красива и популярна но успяха някак си да прекратят сделката.

 

много ще съм ви благодарна някой ако се сети как се кават тези филми :))

Edited by pinkbaby
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Molq da mi pomognete nova sam v foruma i se izvinqvam ako pi6a na gre6noto mqsto.Stra6no mnogo mi se gleda edin film,ama ne mu znam imeto.Tozi fil e ne6to kato prikaska gledala sam go predi 5,6 godini razkazva6e se za edna princesa kqto jivee6e v snejno kralstvo i se vlubva6e v prokalnat princ koito se prevra6ta v bql me4ok.Spmnqm si o6te 4e i ba6tata na tazi princesa i ispra6ta6e podarak a podarakat be6e snejna topka za da moje tq da si spomni za neinoto kralstvo.Mnogo 6te vi bada blagodarna ako mi pomognete v otrivaneto na zaglavieto na tozi film.Blagodarq vi predvaritelno.

 

http://www.rottentom...olar-bear-king/

 

?

 

--------

 

Върви ми се на мен в съзнанието един филм, който не съм сигурен дали съществува изобщо. Не съм го гледал. Дори не знам дали не излиза 2013.

Филма е като Cloverfield в такъв смисъл, че е сниман с камера от ръка и се разправя за някакво незнайно чудовище. Набило ми се е в главата, че заглавието е 1 дума, която започва с M.

Не е Monsters. Може и да се бъркам за буквата.

 

Mayfield, Mayflower, нещо такова май беше.

 

Някой ако се сети.. Бях го гледал в някакво клипче и го споменаваха редом с Cloverfield като подобни.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Върви ми се на мен в съзнанието един филм, който не съм сигурен дали съществува изобщо. Не съм го гледал. Дори не знам дали не излиза 2013.

Филма е като Cloverfield в такъв смисъл, че е сниман с камера от ръка и се разправя за някакво незнайно чудовище. Набило ми се е в главата, че заглавието е 1 дума, която започва с M.

Не е Monsters. Може и да се бъркам за буквата.

 

Mayfield, Mayflower, нещо такова май беше.

 

Някой ако се сети.. Бях го гледал в някакво клипче и го споменаваха редом с Cloverfield като подобни.

 

Най-близо до това описание е The Tunnel - едни журналисти правят репортаж за Лондонското метро, в което загадъчно изчезват живеещите там бездомници.

А ако не е той, разгледай този списък с Found Footage Horror Movies, може нещо да те подсети

Link to comment
Share on other sites

Най-близо до това описание е The Tunnel - едни журналисти правят репортаж за Лондонското метро, в което загадъчно изчезват живеещите там бездомници.

А ако не е той, разгледай този списък с Found Footage Horror Movies, може нещо да те подсети

 

Благодаря ти за списъка. Явно не е такъв.

Значи това, че филма е сниман в стил "домашно видео" отпада. Остава момента с незнайното чудовище. Ще погледна и тоя Monster, че съм го пропуснал около Monsters.

Link to comment
Share on other sites

Не, не. Не е Cloverfield. Но спомена ми е, че е много подобен на него.

 

 

The mist (по романа на Стивън Кинг) май беше сниман по подобен начин,и историята е подобна, само дето не е само едно чудовище.

Също може да е : Quarantine, The Happening, REC, Blair Witch Project, Monsters.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

The mist (по романа на Стивън Кинг) май беше сниман по подобен начин,и историята е подобна, само дето не е само едно чудовище.

Също може да е : Quarantine, The Happening, REC, Blair Witch Project, Monsters.

 

Не.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Преди 2-3 години гледах по БТВ мисля един филм. Ставаше въпрос за едно семейство негри,които бяха набедени за вещери и обесени на едно дърво  в близост до тяхната къща.После (след години) дават как една млада медицинска сестра я пращат в къщата да помага на един старец инвалид ,защото съпругата му е една възрастна старица и не може да се оправя.В картинката се появява и млад адвокат,който иска да продаде къщата или нещо такова.Случват се много странни неща (инвалида се опитва да избяга от бабата-той беше и ням) .Момичето започва да разследва историята на къщата и намира много странни неща.Попада на теории как бившите собственици влизали в телата на млади хора.И в крайна сметка лудата баба успя да накара момичето да повярва във всичките щуротии с магиите.И когато баба разбра,че момичето я е разкрила и всъщност дядото е заключеният дух на адвоката,а адвоката е духа на дядото.Тя избяга и се опита да направи някакво заклинание на тавана с сяра и тебешир. Тогава влезе бабата и каза "Точно това трябваше - да повярваш".И накрая на филма дават адвоката и момичето (душите на негърското семейство от преди много години и на ръката на момичето пръстен,който го показват в целия филм и е собственост точно на тази жена от миналото,която беше обесена.И те двамата посрещат нова болногледачка (негърка) вече за бабата (с душата на бившата мед. сестра).И тогава адвоката (обесения негър) казва на момичето (бившата мед.сестра сега негърката от миналото) : Обещах че ще имаш цвета на твоята кожата. Та не знам как се казва филма :) :notify:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

На 08.03.2013 по TV7 News гледах частично научно-популярен филм, в който ставаше въпрос за произхода на днешния човек в африка и разпространението му по континентите.

 

Ще се радвам, ако някой ме насочи за името на филма. Искам да го намеря и гледам целия

Edited by Indian
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Може би ще ми помогнете да открия един филм. Сюжета е за един затвор , в който затворниците имат гривни на врата си и ако престъпят една линия или избягат тази гривна се взривява. Филма е малко фантастика, но не мога да се сетя кой играе в него и как се казва.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Може би ще ми помогнете да открия един филм. Сюжета е за един затвор , в който затворниците имат гривни на врата си и ако престъпят една линия или избягат тази гривна се взривява. Филма е малко фантастика, но не мога да се сетя кой играе в него и как се казва.

Wedlock ?

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм , за едно хлапе където отива на карнавал с най-добрия си приятел и на една машина пуска 1 долар и си пожелава да порасне и желанието се сбъдва, и на сутринта е голям

и отива в Ню Йорк и си намира работа.

Благодаря, предварително!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте преди време гледах един филм но помня много малко от него знам , че героите бяха в открито море на една яхта след това скочиха в водата да плуват по едно време се появиха акули а героите не можеха да се качат в яхтата.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че "Deep blue sea" започваше така. Синята бездна го превеждат. Един от най-готините ужаси, които съм гледала.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...