Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте, търся заглавието на филма "Едно гадно ченге" на английски. Фълмът е с участието на Стивън Болдуин.Благодаря предварително.

One Tough Cop (1998)

 

Но го няма в арена и замунда.Трябва да го потърсиш другаде. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся един филм по точно comedy stand show. Преди известно време го намерих из тракерите но без да искам го изтирх и тайкато не помня името му реших да видя дали някой от вас го знае.

 

Представляваше сбирка от най различни комици като по запомнящите се бяха идианояпонец който се ебаваше с куклус клан но наи най вече един вентрелог наи накрая на шоуто.Тои играеше с дже плушени прасета и една кукла.Отделно свирише и на едно пяно... моля ви помогнете ми да намеря шоуто ако някой се сеща да каже.

 

Шега от вентрелога:

 

Hi Paco.

Hola

Paco say hello

Hola

Paco say he

he

Say lo

lo

Now say hello

HOLA :D prasete be6e rozovo :D

Link to comment
Share on other sites

Търся две детски,които смътно си спомням,че едно време много ги въртяха по кабеларките.Слушайте сега детайлно обяснение:)

 

Първото филмче почва с един камион,който катастрофира и от цистерната му започва да излиза отровен газ.Цялата гора е замърсена,а едно малко животинче се натравя.За да се спаси,приятелите му трябва да прекосят цялата гора,за да наберат от специалнта билка,която ще го спаси.Хепи енд ъв корс.

 

Второто детско е за един розов кит,който се излюпваше от някакво яйце или нещо такова.После попадна в някаква райска лагуна,където всичко си беше ОК,докато не се появи някакъв кофти рибар с още по-кофти папагал.Опитваха се да хванат кита,ама излезе някаква буря,там някакви сложни схеми и накрая пак хепи енд.

 

Айде чакам сега предложения:)

Link to comment
Share on other sites

Преди доста години си спомням,че или по БТВ или по Канал 1 даваха един екшън със следния сюжет(съжелявам за смътното и мъгляво обяснение :bgrin: )

Та един пич(Американец естествено...май караше някакъв Понтиак) направи не помня какво точно но полицията започна да го преследва из различните щати.И така дълго време бягаше и ясно си спомням края на филма-на един път куките му направиха барикада с багери :D .И нашия човек се засили яко и се изджаска в багерите и накрая на филма казваха нещо от сорта-В колата не намериха труп.Имаше различни теории за това дали се е измъкнал-някои казват,че скочил от колата в последния момент....и така нататък :D .Та сещате ли се за филм където нашия човек го гонят куките през щатите :wacko: :wacko: :wacko: (чак аз се обърках :lol: )

Link to comment
Share on other sites

sr predvaritelno 4e vuprosa mi ne e mnogo po temata ama nqma kade drugade da pitam :unsure: Az tursq edin film znam kak se kazva oba4e nz ot kade da go drupna :wacko: filma se kazva futbolni s1prugi na bg inache na angliiski nz kak se kazva po edno vreme go davaha po diemite golqma zaribqvka be6e :lol: nqkoi ako moje da go nameri pls da dade link

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Като малък(разбирайте преди десетина години) въртяха един филм по Канал 1. Предполагам, че филма е направен в началото на 90-те години. Бяха го превели като "Ах, този Април", но не си спомням заглавието на английски, нито някой от актьорите, които играят.

В началото на филма имаше сцена в една къща и вънка валеше. Имам някакъв смътен спомен, че главните герои бяха жени на средна възраст, които решаваха да отидат на нещо като почивка. Действието се развиваше към 50-те години. Филма завърши с една сцена как една бабка вървеше с бастун по някакъв път :P

 

Може някой от нещата написани горе да не са верни, все пак бях малък, но си мисля, че за това ставаше въпрос. Филма ми беше харесал много като малък и сега имам желание да го гледам отново за да видя дали съм си променил вкуса :)

 

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи..то е...тийн колидж комедия нещо като последния американски пай . Пичът нарочно остава в колежа шото се разбива там..има едно русо девеойче много готино ...друго друго викат му парти пимп на нащо момче, и тва е. каааааааааааажете как се казва че ще полудея вчера гледах у един приятел 15 минути и се разбих.

Link to comment
Share on other sites

Значи..то е...тийн колидж комедия нещо като последния американски пай . Пичът нарочно остава в колежа шото се разбива там..има едно русо девеойче много готино ...друго друго викат му парти пимп на нащо момче, и тва е. каааааааааааажете как се казва че ще полудея вчера гледах у един приятел 15 минути и се разбих.

Май трябва да е това => Van Wilder

Link to comment
Share on other sites

как се казваше филмчето/3 части/ за една подправка ставаше въпрос, фантастика...едни червей обуздаваха в пустинята, едни психо истории...децата на дуум ли беше, кво беше? на английски как е?

 

е баси идиота съм :D

не е дум, а е дюн

http://en.wikipedia.org/wiki/Dune_(film)

намерих си го :music

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора помогнете! Търся един филм,на който за шастие му знам името,но не мога да намеря активен торент от където да го изтегля.Филма се казва: La Reine Margot (1994) или Queen Margot.Благодаря ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Хора помогнете! Търся един филм,на който за шастие му знам името,но не мога да намеря активен торент от където да го изтегля.Филма се казва: La Reine Margot (1994) или Queen Margot.Благодаря ви предварително!

има си тема за рекуести

https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...entry1495187141

 

 

и все пак ето го филма:

http://www.demonoid.com/files/details/495542/1279564/ има 10 пиъра, ама е по-добре от нищо

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми каже в клипа на Nightwish - Wish I Had An Angel кадри от кой филм са използвани, благодаря предварително.

 

EDIT: Благодарности на empty soul за помощта :punk

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...